Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Halit Deda"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Shikoni sa vota fitoi secili kandidat për deputet - IndeksiOnline

Sipas listës së siguruar nga lajmi.net, Qendra për Numërimin e Rezultateve ka bërë gati të nxjerrë rezultatet e kandidatëve të partive politik
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Zgjedhjet 8 qershorit nė Kosovė, ja lista e kandidatėve tė PDK e VV - Ora News

Prishtine- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i dha edhe 24 orė kohė partive politike pėr tė pėrmirėsuar listat zgjedhore pėr zgjedhjet e 8 qershorit. Ndėrkohė mediat kanė nisur
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Patriotė apo tradhėtarė?! - Shqiptarja.com

TIRANĖ- Patriotė   apo tradhėtarė?! Kjo pyetje po artikulohet shpesh  nė opinionin publik shqiptar  nė lidhje me kategorinė e personave qė nė mėnyra tė ndryshme, nė emėr tė antikomunizmit, u pozicionu
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Biznesmeni Ilir Karcini mbetet ne burg - Vizion Plus

Pasi ka qendruar dy dite ne paraburgim biznesmeni Ilir Karcini eshte sjelle sot ne gjykaten e Krimeve te Renda per tu njohur me masen e sigurise arrest me burg qe ishte marre ndaj tij ne munge
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Ish-ushtarakët, lista me emrate 113 përfituesve të pensioneve - Shqiptarja.com

TIRANE - Instituti i Sigurimeve Shoqërore ka lidhur përfitimin e pensionit për 113 ish ushtarakë. Shqiptarja.com publikon listën me 113 emrat e ish ushtarakëve që p&
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit - BalkanWeb

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Qelėza, fshati kryesor nė viset e Pukės pėr mbėshtetjen e kryengritjes sė pėrgjithshme 1912 kundėr sundimit osman - Gazeta 55

22-12-2012 / Nga Xhemal Meēi Në kuadrin e 100-vjetorit të ngritjes së flamurit në Qelzë të Pukës, 8 dhjetor 1912Nga Xhemal Meçi
- Shtuar 2 vite mė parė
»Topalli Shqiptaret te paret e levizjes antikomuniste ne Europe - ABC News

“Lëvizja e Postribës është e para lëvizje antikomuniste në Europë. Kjo është një seancë nderimi, për kryengritjen e parë antikomu
- Shtuar 4 vite mė parė


»Lista e plotë e kandidatëve të zgjedhjeve të 8 maj - BalkanWeb

QARKU BERATBashkia BeratPD Ilir DeçolliPS Fadil Nasuf Bashkia KuçovëPD- LSI Selfo KapllaniPS Bardhyl GjyzeliBashkia Ura-VajgurorePD-
- Shtuar 4 vite mė parė


»Hakmerret i biri Halit Dedes ne Burrel 16-vjecari plagos dy vete - ABC News

Vetëm 16 vjeç dhe ka kërkuar të hakmerret ndaj atyre që në opinion i njeh si hasmit e tij. Ose kështu të paktën ia kanë prezantuar me
- Shtuar 4 vite mė parė»Vrasja Dedjen e prene ne bese - Panorama

/ / Sipas tyre perfaqesues nga te dy familjet ne hasmeri jane takuar disa jave me pare dhe kane pire kafete e mbylljes se konflikteve te vjetra mes tyre. Te afermit e ish-
- Shtuar 4 vite mė parė


»TiranƃĀ«, ekzekutohet i forti i Burrelit - Alsat

Vrasje në zonën e ish-uzinës Enver në kryqytet. Persona të paidentifikuar kanë qëlluar mbi shtetasin Halit Dedja. Nga hetimet paraprake rezulton se viktima eshte nga
- Shtuar 4 vite mė parė


»Testimet pėr Shkollėn e Policisė, emrat, datat dhe vendet e konkurrimit - Albania

TIRANĖ - Drejtoria e Pėrgjithshme e Policisė sė Shtetit bėn publike listėn me 1128 emrat e kandidatėve qė kanė aplikuar pėr tė ndjekur studimet nė Shkollėn Bazė tė Policisė pėr “Patrullė tė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Tiranė, legalizimet, lista e 434 familjeve nė njėsinė 8 - Gazeta Standard

Agjencia e Legalizimeve publikoi dje listėn e 434 familjeve qė kanė marrė lejen e legalizimit dhe qė duhet tė paraqiten nė zyrat e ALUIZNI-t pėr tė bėrė tė gjitha pagesat. Lista u pėrket familjeve tė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Lista e pedagogėve tė UT-sė, qė ndalohet tė japin mėsim nė universitetet private - Gazeta Standard

Pedagogėt e mėposhtėm nuk mund tė japin mėsim nė ciklet e dyta (MNP, DND) dhe tė treta (MND, Doktoraturė) nė universitetet private, si edhe nė asnjė cikėl nė Universitetin Ev
- Shtuar 5 vite mė parė


»Fituesit e fazės sė trete ne te gjithe univeristetet - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės Gazetari ALEKSANDROS YLLI HYSENAJ DORINA NDONI BLIDO ELGITA ANDON QOSHKU FJONA ARJAN HOX
- Shtuar 5 vite mė parė


»Listat e fituesve shtese ne universitetet e rretheve - Gazeta Standard

Universiteti i Korēės Cikli i Ulėt ADA ĒELNIK ZYFERI ALBANA ASTRIT YMER ALBANA MEVLUT BEGOLLARI ALDI SALIKO SHKULAKU
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 37 ->37 0 total_found -> total_found 1 37 ->37 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 halit ->halit 0 docs[0] -> docs[0] 1 1187 ->1187 0 hits[0] -> hits[0] 1 1783 ->1783 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 deda ->deda 0 docs[1] -> docs[1] 1 3023 ->3023 0 hits[1] -> hits[1] 1 5135 ->5135

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos