Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Hamza Plaka"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ja kush janė 196 zyrtarėt qė do tu hetohet pasuria - Tirana Observer

ILDK do tė hetojė pasurinė e Fidel Yllit, Ben Blushit dhe Neritan Alibali
- Shtuar 1 vit mė parė


»Lista e plotë e kandidatëve të zgjedhjeve të 8 maj - BalkanWeb

QARKU BERATBashkia BeratPD Ilir DeçolliPS Fadil Nasuf Bashkia KuçovëPD- LSI Selfo KapllaniPS Bardhyl GjyzeliBashkia Ura-VajgurorePD-
- Shtuar 4 vite mė parė


»Lista e PD-sė, Bode: Me kėtė koalicion marrim mbi 55% tė votave - Gazeta Mapo

SHKRUAN: Nevila Perndoj 28-03-2011 13:28TIRANĖ- Anėtarėve tė Kėshillit Kombėtar u janė dashur vetėm 40 minuta mbledhje me dyer tė mbyllura qė tė japin mbėshtetjen pėr listėn e kandidatėve pėr kom
- Shtuar 4 vite mė parė


»PD: Ja kandidatet tane, per 8 Majin Rozeta Rapushi - Koha Jonë

Partia Demokratike u le nje pjese te majme te bashkive dhe komunave ne zgjedhje, aleateve te saj. Koalicioni "Aleanca per Qytetarin", shpalli dje te 384 kandidatet me te cilet do te konkurroje ne zgje
- Shtuar 4 vite mė parė


»Zgjedhjet vendore, ja lista e kandidatėve tė PD-sė - Ora News

Partia Demokratike ka zyrtarizuar sot emrat e kandidatëve të bashkive dhe komunave që do të garojnë në zgjedhjet vendore të 8 Majit. Në fjalën e
- Shtuar 4 vite mė parė


»Kėshilli Kombėtar i Partisė Demokratike miraton kandidatėt pėr zgjedhjet vendore tė 8 majit- Ja lista emėrore - Gazeta 55

27-03-2011 / Gazeta 55 Partia Demokratike bëri publike emrat e kandidatëve të saj për kryetarë bashkishë e komunash për zgjedhjet e 8 majit. Në nj&
- Shtuar 4 vite mė parė


»Listat e fituesve shtese ne universitetet e rretheve - Gazeta Standard

Universiteti i Korēės Cikli i Ulėt ADA ĒELNIK ZYFERI ALBANA ASTRIT YMER ALBANA MEVLUT BEGOLLARI ALDI SALIKO SHKULAKU
- Shtuar 6 vite mė parė


»Listat shtese te fituesve ne universitete - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės Histori ADELA LLAMBI KUMARAKU ADELA PETRIT LAĒI AGRON RUFAT ALLARAJ AJLA AGIM PULAHA ALBANO YMER ID
- Shtuar 6 vite mė parė


»Listat e fituesve ne universitetet e rretheve - Gazeta Standard

Akademia e Arteve Regji filmi dhe TV ALTIN ISUF AGO ARJAN NAMIK TAGA ARMINO ARDJAN FAJA EDUART ABDULLA FISHEKU ERMALI PETR
- Shtuar 6 vite mė parė


»Dosjet e mėdha, kush janė prokurorėt qė po i hetojnė - Albania

Njerėzit tė cilėve iu besuan ēėshtjet mė tė komentuara tė 3 viteve tė fundit. Dosjet “Rrėshen-Kalimash”, “Gėrdeci” dhe dosja e serbo-boshnjakut Fazlliē Tiranė - Nė 3 vite, organi i akuzės ėsht
- Shtuar 6 vite mė parė


»Luzati, nė kufi jtė e Kurveleshit - Gazeta Shqip

Deri nė Tepelenė, shiu vazhdon tė lagė lulet qė kanė nxituar tė ēelin disi para kohe. Ėshtė njė pranverė e pazakontė kjo e sivjetmja. Jo vetėm e vonuar, por diēka mė shumė, e n
- Shtuar 6 vite mė parė


»Tiranė-Durrės, 3000 familjet qė do tė marrin tapi - Gazeta Shqip

LISTA EMERORE PER KALIM PRONESIE KOMUNA PASKUQAN, QARKU TIRANE ZONA KADASTRALE 2884, BLLOKU NR 1 Nr. Emri Atėsia Mbiemri 1 2 3 1 REFAT JEMIN PUCI 2 KUJTIM FEMI MALL
- Shtuar 6 vite mė parė


»Lista zyrtare tė fituesve nė rrethe - Panorama

Botohen emrat edhe pėr universitetin Politeknik dhe Bujqėsor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin Do&cced
- Shtuar 7 vite mė parė


»Prokurorėt zbarkojnė nė zonėn e shpėrthimit nė Gėrdec - Albania

Ekspertėt do tė realizojnė dhe eksperimente pėr hetimin. Tri javė pas ngjarjes Prokuroria s’ka pėrjashtuar asnjė nga pistat e hetimit Laureta Rryēi Tiranė - Ekspertė tė Prokurorisė dh
- Shtuar 7 vite mė parė


»“Dyshimet pėr Mediun gjatė hetimeve pėr ngjarjen e Gėrdecit” - Panorama

• Dyshimet e Prokurorisė sė Tiranės sipas tė cilave ish-ministri i Mbrojtjes, Fatmir Mediu, mund tė ketė kryer veprėn penale tė "shpėrdorimit tė detyrės" kanė ardhur pas hetimeve pėr ngjarj
- Shtuar 7 vite mė parė


»Rama firmos prokuroret e “Gerdecit” - Koha Jonë

Prokurorja e Pergjithshme, Ina Rama, ngre grupin e ri hetimor per dosjen “Gerdeci”. Pjese e hetimeve nje nga prokuroret pjese e stafit qe shpalli mos kompetencen diten e shtune, kater prokurore te org
- Shtuar 7 vite mė parė


»Mblidhen prokuroret e Gerdecit - Koha Jonë

Redinalda Caushaj Drejtori i Drejtorise se Hetimit dhe Ndjekjes Penale, Zamir Shtylla, i cili kryeson hetimin per tragjedine e Gerdecit, ka zhvilluar dje mbledhjen e tij te pare. Grupi i ri he
- Shtuar 7 vite mė parė


»“Gėrdeci”, nė hetimin ekspertė ushtarakė amerikanė e francezė - Albania

Katėr amerikanė dhe njė francez grumbullojnė prova nė krater. Kreu i organit tė Akuzės ka caktuar grupin hetimor tė tragjedisė Luan Kondi Tiranė – Katėr ushtarakė amerikanė dhe njė
- Shtuar 7 vite mė parė


»Ina Rama cakton 16 hetues pėr Gėrdecin - Gazeta Shqip

Prokuroria e Pėrgjithshme cakton 16 hetues pėr zbardhjen e ngjarjes dhe trafikun e municioneve nėpėrmjet fabrikės sė vdekjes nė Gėrdec. Hetimi do tė drejtohet nga katėr prokurorė tė Drejtorisė sė Luft
- Shtuar 7 vite mė parė


»Gėrdeci, 16 hetues pėr zbardhjen e tragjedisė - Shekulli

  Prokurorja e Pėrgjithshme cakton tre prokurorė tė Pėrgjithshėm dhe dy prokurorė tė Tiranės pėr hetimin e ngjarjes   &nbs
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 20 ->20 0 total_found -> total_found 1 20 ->20 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 hamza ->hamza 0 docs[0] -> docs[0] 1 921 ->921 0 hits[0] -> hits[0] 1 1532 ->1532 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 plaka ->plaka 0 docs[1] -> docs[1] 1 650 ->650 0 hits[1] -> hits[1] 1 902 ->902

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos