Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Havana"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kërcimtarët e tangos performojnëme pasion në Buenos Aires - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Disa nga kërcimtarët më të mirë të tangos nga e gjithë b
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Rrenojat e avionit gjenden ne Mali - Top Channel

E cilësuar si tragjedia e trete ajrore brenda javës, rrënojat e avionit algjerian, i cili u zhduk të enjten në mesditë, u gjetën pas disa orësh në shtetin
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Një kalë polic kthehet nësensacion për turistët - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Një oficer policie në qytetin e Little Havana-s në kufi me Miami-n, po lufto
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Spiunet qe vijne prej miqve - News of Albania

Transmetuar me 11072014 - 2239 Celulari i kancelares spiunet ne BND dhe ne Ministrine e Mbrojtjes Miku SHBA do te dije gjithcka dhe me kete po i tmerron alea
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Putin vizite ne Ameriken Latine - Top Channel

Presidenti rus Vladimir Putin po viziton Amerikën Latine, një tur ky që konsiderohet si një përpjekje e tij për të krijuar aleanca kundër influencës së
- Shtuar 4 muaj mė parė


»KJO REPUBLIKA JONĖ ALLASOJ! - Gazeta Shqip

YLLI POLOVINA
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Anija me refugjatė hebrenj tė padėshirueshėm - Gazeta Shqip

‘SS St Louis’ Ndėrsa qindra hebrenj po pėrpiqeshin tu shpėtonin rreziqeve nė Gjermaninė naziste duke udhėtuar drejt Amerikės, Kuba dhe SHBA i kthyen mbra
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Antidroga: Mjeti amfib qė po ndryshon metodat e luftės - Gazeta Shqip

Thellė nė xhunglėn e padepėrtueshme tė Kolumbisė, njė mjet amfib, i aftė pėr tė ecur nė ujėra tė cekėta dhe nė tokė, i quajtur hoverkraft, po pėrdoret nga ushtria pėr ti dhėnė f
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Kuba eksperimenton kapitalizmin pėrmes kooperativave - Gazeta Shqip

Ndėrmarrjet shtetėrore tė vogla po privatizohen nė formėn e kooperativave nėn pronėsinė e punonjėsve. Disa po dalin shumė tė suksesshme, tė tjerat po vuajnė nga tė njėjtat probleme si ndėrm
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Kuba akuzon SHBA-te per quotSpammingquot - Top Channel

Zyrtarë kubanezë kanë akuzuar qeverinë e Shteteve të Bashkuara për komplote të çuditshme përgjatë viteve, si për shembull përpjekja pë
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Tė rinj kudo, rini kurrėkund! - Tema


- Shtuar 7 muaj mė parė


»SHBA Ne prapa Twitter-it kubanez - Top Channel

Shtëpia e Bardhë ka konfirmuar se një agjenci e mbështetur nga qeveria amerikane ishte prapa shërbimit të mesazheve tekstuale që u projektua për të nxi
- Shtuar 7 muaj mė parė


»PALME, GJAK NĖ DĖBORĖ - Gazeta Shqip

MONIKA SHOSHORI STAFA Me shkas nga premiera e filmit dokumentar PALME
- Shtuar 8 muaj mė parė


»12 baret qė kishin klientė tė rregullt shkrimtarė tė mėdhenj - Tirana Observer

Nė specialen mė poshtė do tė gjeni baret historike ku shkrimtarėt e mėdhenj ishin klientė tė rregull, bare qė ēdo i apasionuar pas librave duhet ti vizitojė.
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Panamaja liron anijen koreano-veriore - Top Channel

Anija koreano-veriore e sekuestruar vitin e kaluar në Panama me armë të padeklaruara kubaneze në bord po kthehet në Kubë, ka njoftuar qeveria panameze.
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Kuba e BE rinisin negociatatpër rivendosje të marrëdhënieve - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit  VIDEO BRUKSEL- Bashkimi Europian ka pranuar të nisë negociatat me Kubën, të cilat kanë si sy
- Shtuar 9 muaj mė parė


»BE do te nise negociatat me Kuben - Top Channel

Bashkimi Evropian ka rënë dakord që të nisë negociatat me Kubën, me synim rivendosjen e plotë të marrëdhënieve dypalëshe me ishullin komunist.
- Shtuar 9 muaj mė parė


»BE do të nisë negociatat me Kubën - IndeksiOnline

Bashkimi Evropian ka rënë dakord që të nisë negociatat me Kubën, me synim rivendosjen e plotë të marrëdhënieve dypalëshe me ishullin komu
- Shtuar 9 muaj mė parė
< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 303 ->303 0 total_found -> total_found 1 303 ->303 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 havana ->havana 0 docs[0] -> docs[0] 1 303 ->303 0 hits[0] -> hits[0] 1 372 ->372

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos