Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Haziri"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Mustafa pret qasje konstruktive nga partnerėt e tij - Kosova Live 360

Lideri i Lidhjes Demokratike tė Kosovės, Isa Mustafa, ka rikujtuar edhe njėherė pse u krijua koalicioni LDK-AAK-Nisma dhe Vetėvendosje! duke thėnė se ata po bėjnė pėrpjek
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Haziri: Deponitë e egra do të zbulohen dhe hiqen tërësisht - IndeksiOnline

Drejtoria e Shërbimeve Publike në Gjilan thotë se është e vendosur që të gjitha deponitë e egra të krijuara nga persona të pa ndërgjegjs
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Lutfi Hazirin e “mbajnë në lula” bizneset e Gjilanit - IndeksiOnline

Zyra për informim e komunës së Gjilanit ka njoftuar sot se Kryetari i Komunës së Gjilanit Lutfi Haziri, i cili shoqërohej nga shefi i Kabinetit Arbër Ismaji
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Lutfi Haziri: Albin Kurti është hajn i pulave - IndeksiOnline

Anëtari i Kryesisë së LDK’së, Lutfi Haziri e ka quajtur Albin Kurtin hajn të pulave i cili i njeh edhe hajnat tjerë. Ai ka thënë se kur hajni
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Haziri: Gjilani identifikohet me librin, kulturën, letërsinë dhe artin - IndeksiOnline

Në Komunën e Gjilanit është bërë sot hapja e panairit të librit i 42 – ti me radhë në të cilin kanë marrë pjesë 21 sht&eu
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kurti ia kthen Hazirit: E paske mizën ndër kapuç - IndeksiOnline

Albin Kurti ka qëndruar sot në Pejë ku ka takuar anëtarësinë e kësaj Lëvizje. I pari i VV-së është pyetur edhe për deklaratat e n&eu
- Shtuar 3 ditė mė parė


»“Plas” Lutfi Haziri: Boll mo, koalicionit me VV-në - IndeksiOnline

Një prej ideatorëve të krijimit të Marrëveshjes me AAK-në dhe Nismën dhe aktualisht kryetar i komunës së Gjilanit Lutfi Haziri, është nd&
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Gashi: Lutfi Haziri me fjalor rrugaçësh - IndeksiOnline

Gazetari dhe analisti, Astrit Gashi përmes një shkrimi autorial ka thënë se gjuha e përdorur nga Lutfi Haziri, drejtuar Albin Kurtit, është gjuha më &e
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Liderėt injorojnė mesazhin e Murphy-t - Kosova Live 360

Liderėt kosovar po e injorojnė masazhin e senatorit amerikan, Christopher Murphy, i cili ditė mė parė deklaroi nė Prishtinė se partitė politike ne vend duhet tė gjejnė zg
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Haziri: Po flitet, por emri im nuk është në zarfin e ndërkombëtarëve! - IndeksiOnline

Tashmë kanë kaluar më shumë se katër muaj prej se vendi është me institucione në dorëheqje në ndërkohë që asnjë tentim p&e
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Bie krimi në Gjilan - IndeksiOnline

Këshilli Komunal për Siguri në Bashkësi (KKSB) e ka vlerësuar të qetë gjendjen e sigurisë publike në komunën e Gjilanit, në takimin e mba
- Shtuar 5 ditė mė parė


»E bėn vetėn drejtor shkolle pa pasur kualifikim - Kosova Live 360

Komuna e Gjilanit e zgjedh drejtor shkolle anėtarin e komisionit qė bėn vlerėsimin e kandidatėve pėr drejtorė tė shkollave. Profesorit Bekim Mustafa, nuk i ka mjaf
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Takimi i krereve ne Kosove s8217ka ndryshim ne qendrime - Vizion Plus

brbrLideri i PDK-se Hashim Thaci ai i LDK-se Isa Mustafa i AAK-se Ramush Haradinaj dhe Presidentja e Kosoves Atifete Jahjaga Ā u takuan mbreme ne nje pritje te Ambasades Amerikane ne Prishtine per nde
- Shtuar 1 javė mė parė


»Haziri: Nëse presidentja s’ka sukses, ne i drejtohemi Kushtetueses - IndeksiOnline

Anëtari i Kryesisë së LDK-së, Lutfi Haziri thotë se zgjedhjet e reja nuk janë zgjidhje për tejkalimin e ngërçit politik. Në emisionin I
- Shtuar 1 javė mė parė


»Haziri: Presidente, kërko interpretim nga Kushtetuesja për nenin 117 - IndeksiOnline

Anëtari i kryesisë së LDK'së Lutfi Haziri duke komentuar ngërçin politik në vend thotë se presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga e ka një sfi
- Shtuar 1 javė mė parė


»Vizita në Serbi, përfaqësues të partive politike: Rama të kërkojë njohjen e Kosovës - BalkanWeb

PRISHTINE- Përfaqësues të Partive politike në vend dhe analistë mendojnë se kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë vizitës së tij në Beo
- Shtuar 2 javė mė parė


»Haziri: LDK nuk e përkrah Kurtin si kandidat të Bllokut për kryeministër - IndeksiOnline

Nė qoftė se mbahen zgjedhjet e jashtėzakonshme LDK nuk do ta pėrkrah Albin Kurtin si kandidat tė mundėshm tė Bllokut, ka thėnė Lutfi Haziri pėr Botapress. Pėrmendja
- Shtuar 2 javė mė parė


»PDK: Në Gjilan qeverisja e LDK-së edhe Ndërmarrjeve Publike po i vë drynin - IndeksiOnline

Qeverisja komunale e LDK-së në Gjilan, përveç degradimit institucional dhe stagnimit ekonomik lokal, po vazhdon edhe me shkatërrimin e plotë të pronave pub
- Shtuar 2 javė mė parė


»Haziri paralajmëron shitjen e veturave të Komunës dhe blerje biçikletash - IndeksiOnline

Kryetari i Komunës së Gjilanit Lutfi Haziri, në kuadër të aktiviteteve të shumta ditore, sot ka vizituar kompanitë “Integj” dhe “Albimi&rdq
- Shtuar 3 javė mė parė


»Lutfi Haziri “kundërpërgjigje” Shpend Ahmetit: Edi shko në Beograd - IndeksiOnline

Lutfi Haziri për dallim nga kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, e ka inkurajuar kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama që të shkoj në Beo
- Shtuar 3 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1073 ->1073 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 haziri ->haziri 0 docs[0] -> docs[0] 1 1073 ->1073 0 hits[0] -> hits[0] 1 2600 ->2600

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos