Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Hollivudit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kostumi i Obamës dhe "Ferrari" i laçianit - BalkanWeb

Mediat amerikane, analistët dhe kolumnistët e atjeshëm, politikanët e lartë, kryesisht krerët republikanë, këto ditë po merren tejet seriozisht me kostumin
- Shtuar 3 javė mė parė


»FBI nis hetimin pas sulmit tė hakerave nė rrjetet sociale tė personazheve - Ora News

FBI amerikane ka nisur hetimet nė lidhje me sulmet nė rrjetet private tė personazheve nga mė tė njohura tė Hollivudit, tė cilat kanė rėnė pre e hakerave, duke i vjedhur foto dhe informacioneve priv
- Shtuar 3 javė mė parė


»Sulmohen telefonat e VIP-ave - Vizion Plus

brbrYjet e show bizit boteror kane rene pre e hakerave Telefonat e 101 njerezve te famshem te botes se hollivudit muzikes apo modes jane sulmuar Ne kete menyre dhjetera fotografi intime te Vip-ave si
- Shtuar 3 javė mė parė


»PANIK! Hakerët publikojnë 326 fotografi private seksi dhe pornografike! - IndeksiOnline

Ndërmarrja më e madhe e hakërve ndonjëherë në botën e shoë-bizit i ka ‘shashtrisur’ yjët më të mëdhenj të Hollivudi
- Shtuar 3 javė mė parė


»Britney Spears ndahet nga i dashuri pasi zbulon tradhëtinë e tij - IndeksiOnline

Britney Spears e ka lënë të dashurin e saj David Lucado pasi e ka zbuluar se ai e ka tradhëtuar. Sipas TMZ, 32 vjeçarja ka mësuar mbi ekzistensën e nj
- Shtuar 3 javė mė parė


»Keira Knightley zhvishet topless per revisten Interview - Top Channel

Foto trasgresive dhe supersexy për Keira Knightley që vendosi të zhvishet për revistën “Interview”. Me flokë të lagura dhe “topless” aktorja
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ish nusja e Serbisë, me trupin më të bukur në botë - IndeksiOnline

Web-faqja e njohur “AskMen” ka organizuar një anketë në të cilën lexuesit kanë zgjedhur “trupin më të mirë për bikini”
- Shtuar 4 javė mė parė


»Gerard Butler rrėshkite? Ik gjej njė hotel dhe bėj seks - BalkanWeb

Nuk ka mundėsi, ky ėshtė beqari i famshėm i Hollivudit qė femrat i bien nė gjunjė, por jo. Aktori shihet nė shoqėrinė e njė vajze nė Kaliforni dhe po shkrihet i tėri pas saj. Mandej pėrkėdheljet kanė
- Shtuar 4 javė mė parė»Irina Shayk është gati për botën e Hollivudit(foto) - IndeksiOnline

Ajo shfaqet vetëm pak minuta në filmin e parë të saj “Hercules”.Por Irina Shayk duket se ka vendosur që të hyjë në botën e kinemasë
- Shtuar 4 javė mė parė


»Sofia Vergara: I ngjaj një lavireje - IndeksiOnline

Njëra nga aktoret më seksi të Hollivudit Sofia Vergara, ka vendosur që publikut t’i zbuloj disa detaje nga e kaluara e saj. Në të vërtetë, babai i
- Shtuar 5 javė mė parė»Richard Gere me kapele dhe xhinse në tapetin e kuq - BalkanWeb

SHBA- Ylli hollivudian, aktori i njohur Richard Gere, gjatë premierës së filmit të tij më të fundit, është shfaqur në publik dhe ka kaluar mbi tapetin e ku
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Dashurite e ndaluara te plazhit me gjermano-lindoret - Panorama

e Premte 8 Gusht 20141941 pm p classwp-caption-text Pushues ne plazhin e Durresit pas duket Breshka bar-restoranti me ne mode ne vitet 60-70SSSAbrASS8230 vijon nga numri i djeshe
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Fotot e fundit tė Robin Williams, 2 ditė pėrpara se tė vetvritej - Ora News

Hera e fundit qė aktori komik i hollivudit Robin Williams ėshtė parė nė publik,  ėshtė  nėn shoqėrinė e gruas sė tij Susan Schneider tė shtunėn, vetėm dy ditė pėrpara se ai tė ndėrronte jetė.
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Shuhet nė moshėn 89-vjeēare ylli i kinemasė botėrore, Lauren Bacall - Ora News

Ka ndėrruar jetė nė moshėn 89-vjeēare aktorja e njohur Lauren Bacall. Karriera e saj nė Hollivud zgjati pėr plot 7 dekada, me nje debutim tė paharrueshėm qė nė moshėn 19-vjeēare, pėrkrah bashkėshor
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Aktori Robin Willimas u vetevar - Vizion Plus

brbrNjerez te njohur ne bote aktore artiste dhe politikane vijojne homazhet per yllin e Hollivudit Robin Uilliams i cili u gjet i vetevrare ne banesen e tij ne Kaliforni nje dite me pare Policia ka ko
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Gafa e radhës, Hilton “vdes” këngëtarin Williams - IndeksiOnline

Paris Hilton, në vend që të shprehte dhimbjen për ndarjen nga jeta të aktorit të Hollivudit, Robin Williams, i ka dhënë lamtumirën në Twiter k
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Vjedhja e BSH, Ēollaku: Politika e pėrcarė pėr NATO-n e BE-nė, u bashkua pėr skandalin - Ora News

Peticioni pėr largimin e guvernatorit Fullani, pėr njė prej iniciatorėve tė saj, gazetarin Basir Ēollaku bėhet pėr tė mbrojtur paratė e shqiptarėve, tė cilat siē tha ai nuk janė para sheikėsh.
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Eliza Dushku publikon fotot e fëmijërisë në Shqipëri - BalkanWeb

TIRANE- Ajo sot është një ndër emrat më të njohur të Hollivudit. Aktorja me origjinë shqiptare nuk e ka harruar kurrë vendin e lindjes, madje ajo ka dh
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1412 ->1412 0 time -> time 1 0.020 ->0.020 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 hollivudit ->hollivudit 0 docs[0] -> docs[0] 1 1412 ->1412 0 hits[0] -> hits[0] 1 1764 ->1764

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos