Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Horoskopi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kush e befasoi Aurela Gaçen?! (Foto) - IndeksiOnline

Këngëtarja nga Shqipëria Aurela Gaçe ka bërë publike në rrjetin social Facebook një fotografi duke treguar se rastësisht ka pranuar një befa
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Adelina Ismaili: Muzika e sotme ka degraduar, do prodhojmë veç kriminelë e lavire - BalkanWeb

TIRANE-Vitet e fundit, diva e muzikës i ka munguar skenës. Adelina Ismaili ka vendosur të rikthehet, ashtu si di të bëjë vetëm ajo, me zhurmë. Në një
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Shpallen 9 dramat fituese qëdo të lexohen në publik - Shqiptarja.com

TIRANE- Ka përfunduar faza e dytë e seleksionimit të veprave të konkursit të Teatrit Kombëtar për dramaturgjinë shqipe “Netët e dramës
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Finalistet e Big Brother ne Fans Club - Top Channel

Gjashtë finalistët e spektaklit madhështor Big Brother, të cilët mbrëmjen e së premtes mbyllën aventurën në shtëpinë më të pë
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Më thuaj ditëlindjen, të të them ç’pemë je - Shqiptarja.com

Të gjithë jemi nga pak supersticiozë, kush më shumë e kush më pak, dhe kurioziteti gjithmonë na shtyn të mësojmë apo të lexojmë diçka
- Shtuar 5 muaj mė parė


»“Troket” 2014-ta, shqiptarėt festojnė ndėrrimin e viteve - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Nishani, mesazh urimi /Videomesazhi i Qeverisė Horoskopi vjetor pėr 2014/ Basha uron pėr 2014-tėn Zonja Tefta jep kėshilla pėr tryezėn festive Viti i Ri, shqiptarėt zgjed
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Gėzuar 2014! E gjithė botafeston, fishekzjarret nė Shqipėri - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO/Spektakli i fishekzjarreve nė Botė /VD Nishani uron paqėruajtėsit / Urimi i Qeverisė 'Rama' Horoskopi si do jetė 2014/ FOTO/ VIDEO/ FOTO Urimi i Nishanit Ur
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Horoskopi i liderëve - IndeksiOnline

 Në një përpjekje të jashtëzakonshme, do të mundohemi t`i kursejmë të parët e vendit, nga mundimi që të angazhojnë fallxhinj, astrol
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Horoskopi per 2014-n - Shekulli


- Shtuar 10 muaj mė parė


»Si do jetė viti 2014, sot falas meShqiptarja.com, Horoskopi 2014 - Shqiptarja.com

TIRANĖ - Si do tė jetė 2014 pėr tė gjithė ne? Dashuria, paratė, puna, shkollimi, miqėsitė, konkurenca dhe rivalitetet. Ditėt me fat dhe ditėt qė duhet tė stepemi dhe tė tregojme kujdes. Sa
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Horoskopi 2014 - Shekulli


- Shtuar 10 muaj mė parė


»Horoskopi 2014, parashikimii yjeve sot nė "Shqiptarja.com" - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit  LEXONI NE SHQIPTARJA.COM HOROSKOPIN PER SECILEN SHENJE Si do tė jetė 2014 pėr tė gjithė ne? Dashuria, paratė, puna, shkol
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Si do jetė viti 2014, nesėr falas meShqiptarja.com, Horoskopi 2014 - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/Zbuloni parashikimin e horoskopit TIRANĖ - Si do tė jetė 2014 pėr tė gjithė ne? Dashuria, paratė, puna, shkollimi, mi
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Skënderbeu dhe Teuta me të njëjtin hap, “pickon” Kukësi - BalkanWeb

Kategoria Superiore startoi të shtunën fazën e dytë të saj me tri ndeshje dhe 7 gola të shënuar. Një fitore minimale e Kukësit në “Zeqir Ymeri&r
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Kur socialistėt, ashtu si edhe demokratėt, janė nė opozitė - Tirana Observer

NGA ANDI BEJTJA Nė dyert e partisė Lėvizja Socialiste pėr Integrim janė shtuar militantėt e Partisė Socialiste qė trokasin pėr tė kėrkuar punė. Dera e partisė pėr tė cilėn a
- Shtuar 1 vit mė parė


»10 vjet quotPortokalliquot - Top Channel

Spektakli më i dashur i humorit për ekranet shqiptare e pa diskutim edhe më i suksseshmi i këtij formati feston 10-vjetorin në këtë sezon të ri.
- Shtuar 1 vit mė parė


»10 vjet Portokalli - Top Channel

Spektakli më i dashur i humorit për ekranet shqiptare e pa diskutim edhe më i suksseshmi i këtij formati feston 10-vjetorin në këtë sezon të ri.
- Shtuar 1 vit mė parė


»Zbuloni karakterin e një personi sipas grupit të gjakut - BalkanWeb

TIRANE- Në disa vende të botës, si për shembull në Japoni, grupi i gjakut pasqyron karakterin e njerëzve, sikurse horoskopi. Madje, të dhënat pë
- Shtuar 1 vit mė parė


»Agjencia BalkanWeb vjen me versionin e ri Mobile - BalkanWeb

TIRANE-Një faqe e shpejtë, plot cilësi dhe risi është versioni më i ri mobile i BalkanWeb. Tashmë agjencia e lajmeve online BalkanWeb vjen pranë jush me version
- Shtuar 1 vit mė parė


»Horoskopi i zgjedhjeve vendore tė Kosovės - Gazeta 55

29-06-2013 / Nga Haki Bunjaku Që, pa u çekue data e zgjedhjeve, lajmërohet joserioziteti ndaj tyre, çka të shtyn të mendosh se për ku mbahen ato zgje
- Shtuar 1 vit mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 220 ->220 0 total_found -> total_found 1 220 ->220 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 horoskopi ->horoskopi 0 docs[0] -> docs[0] 1 220 ->220 0 hits[0] -> hits[0] 1 244 ->244

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos