Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Hotel Turizmi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Modernizim apo ruajtje e vlerave historike? - Zėri i Amerikės

Para Luftės Civile amerikane nė vitet 1860, qyteti jugor Riēmond i shtetit Virxhinia pėrfshinte zonėn e dytė mė tė madhe pėr tregtinė e skllevėrve nė vend. Sot, pėr lagjen qė n
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Rilindja e Beratit nė rrugėn e jetėsimit - Keshilli i Ministrave

Njė vit pasi daltuan gurin e parė pėr fillimin e ndėrtimit tė shėtitores dhe sheshit qendror tė Beratit, Kryeministri Edi Rama, Zėvendėskryemi
- Shtuar 1 javė mė parė


»Qeveria me biznesin nė informim, komunikim dhe ndėrveprim - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Rama nė takim me pėrfaqėsues tė biznesit dhe sipėrmarrjes: Faleminderit pėr ardhjen! Ky
- Shtuar 4 javė mė parė


»Sezoni turistik, Qeveria plan transformues masash - Keshilli i Ministrave

Fjala e kryeministrit Rama nė prezantimin publik tė masave tė qeverisė pėr ēeljen dhe mbarėvajtjen e sezonit
- Shtuar 4 javė mė parė


»Maks Velo: Pse jam antiverior e antimysliman - BalkanWeb

Kjo intervistë do të mrrolë shumë fytyra ose do të anashkalohet me togfjalëshin “prapë ky i çmenduri!”. Sido që të jetë, Maks Velo
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Turizmi i aventures 30 agjenci elitare turne ne Shqiperi - Panorama

e Premte 15 Gusht 20140853 am brbrShqiperia ime fantastike eshte nje projekt i Agjencise Kombetare te Turizmit i cili synon qe cdo jave te sjelle ne vemendjen e lexuesit shqiptar
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Turizmi, Topuzi: 23 vite si kalė beteje pas zgjedhjeve, duhen standarte dhe taksa tė ulta - Ora News

“Turizmi nė Shqipėri ka nevojė pėr standarte dhe strategji. Nė 23 vite ėshtė konceptuar si njė lopė qė e bėn vet qumėshtin dhe si kal beteje pas zgjedhjeve”. Kjo ėshtė e gabuar sipas Za
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Shqipėria ime fantastike, jo vetėmbregdet, tani dhe turizmi i aventurės - Shqiptarja.com

Shqipėria ime fantastike ėshtė njė projekt i Agjencisė Kombėtare tė Turizmit, i cili synon qė ēdo javė tė sjellė nė vėmendjen e lexuesit shqiptar destinacione dhe atraksione turistike tė cilat vlejnė
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Universitetet, MAS do 12 mijë kuota më pak se vjet, shpërndarja për çdo degë - BalkanWeb

TIRANE - Reduktohen me 12 mijë, kuotat e pranimit në universitetet publike në krahasim me vitin e shkuar. Ministria e Arsimit dhe Sportit ka propozuar rreth 19 mijë kuota për
- Shtuar 3 muaj mė parė


»ASNJĖ LAJM TURISTIK NGA KRUJA - Gazeta Shqip

NDUE DEDAJ (…Qafė-Shtama, Kepi i Rodonit, Ulėza, Kroi i Bardhė, Livadh-Hamzi etj.)
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Gjeja me e bukur e Shqiperise jane shqiptaret - Top Channel

Gjëja më e bukur e Shqipërisë janë shqiptarët. Nëse dëshironi që vërtet të njiheni me vendin e shqiponjave, përzihuni mes tyre.
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ne shkuam nė Himarė pas Vangjelit - Tema


- Shtuar 3 muaj mė parė


»Tonight Ilva Tare-Tė njohim Shqipėrinė Puka e haneve dhe Migjenit - Ora News

Puka, njė ndėr rrethet mė tė vogla tė vendit, por me shtrirjen mė tė madhe, ofron 12 muaj turizėm nė vit, si asnjė zonė tjetėr e vendit. Ilva Tare dhe ekipi i saj i “Ora News” ka ndalur
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Tė njohim Shqipėrinė, Gjirokastra, Kronikė nė gur - Ora News

Gjirokastra, e njohur ndryshe si qyteti i gurtė, ėshtė stacioni i tretė i ciklit veror Tonight Ilva Tare, Tė njohim shqipėrinė. Njė qytet i cili prej 2005 ka statusin e trashėgimisė kulturore duke
- Shtuar 4 muaj mė parė


»VIDEOLAJM/ 20 vjet drejtorėt ikin e vijnė, po lopėn kush do e heqė nga Parku i Orikumit? - Ora News

“Tė njohim Shqipėrinė”, cikli i emisioneve i “Tonight Ilva Tare” i cili ndali hapin nė Vlorė, nxorri nė pah njė problem: Tė ēosh turistėt nė parkun arkeologjik tė Orikumit d
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Turizmi, pushime nė Kolonjėne paqes dhe tė Fan Nolit - Shqiptarja.com

Shqipėria ime fantastike ėshtė njė projekt i Agjencisė Kombėtare tė Turizmit, i cili synon qė ēdo javė tė sjellė nė vėmendjen e lexuesit shqiptar destinacione dhe atraksione turistike tė cilat vlejnė
- Shtuar 4 muaj mė parė»Si duhet investuar pėr turizmin - Shekulli

Pirro Naēi Numri nė rritje i turistėve, si dhe profili i sotėm i tyre, kėrkon diversifikim dhe pasurimin e produktit turistik tė vendit dhe zhvillimin e infrastrukturės. Deri
- Shtuar 5 muaj mė parė»Mirė se vini nė Shqipėri! No, thanks   - Gazeta Shqip

Pėrse Shqipėria nuk konkurron me vendet e rajonit. Krahasimi i paketave turistike Ēmimet Paketat shqiptare nisin nga 260 euro deri nė 1
- Shtuar 5 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 253 ->253 0 total_found -> total_found 1 253 ->253 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 hotel ->hotel 0 docs[0] -> docs[0] 1 9417 ->9417 0 hits[0] -> hits[0] 1 12861 ->12861 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 turizmi ->turizmi 0 docs[1] -> docs[1] 1 4913 ->4913 0 hits[1] -> hits[1] 1 7142 ->7142

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos