Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Hyrije Xhafa"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Shtesat e pallateve, 255 familjet qė marrin lejet - Gazeta Standard

ALUIZNI publikon emrat e familjeve qė duhet tė bėjnė pagesėn e detyrimeve financiare Agjencia e Legalizimeve publikoi dje emrat e 255 familjeve nė Tiranė, tė cilat pėrfitojn
- Shtuar 5 vite mė parė


»Legalizimet, tapitė pėr 255 familje - Panorama

Agjencia e Legalizimeve ka publikuar listėn e 255 familjeve, tė cilave ju ėshtė pėrgatitur dokumentacioni i nevojshėm tekniko-ligjor pėr tė legalizuar shtesat pa leje, qė ata kanė ndėrtuar nė
- Shtuar 5 vite mė parė


»ALUIZNI Udhėzimet zyrtare pėr pėrdorimin e letrave me vlerė - Ballkan

Autori i Lajmit: Anilejda ShėmbitrakuKuvendi i Shqipėrisė, ka miratuar nė datė 4.2.2010, ligjin nr 10219 “Pėr disa shtesa nė ligjin nr. 9482, datė 3.4.2006, “Pėr legalizimin, urbanizimin dhe integ
- Shtuar 5 vite mė parė


»Klasat, me pak nxėnės Shkollat e reja nė pėrvojėn e mėsimdhėnies - Gazeta Shqip

Mes luleve, gėzimeve, lotėve dhe urimeve pėr njė vit tė mbarė shkollor ka nisur dje dita e para e shkollės pėr shumė nxėnės. Mė tė qetė dhe mė pak tė zhurmshme kanė qenė shkollat tė cilat janė hapur
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 4 ->4 0 total_found -> total_found 1 4 ->4 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 hyrije ->hyrije 0 docs[0] -> docs[0] 1 47 ->47 0 hits[0] -> hits[0] 1 67 ->67 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 xhafa ->xhafa 0 docs[1] -> docs[1] 1 2288 ->2288 0 hits[1] -> hits[1] 1 3710 ->3710

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos