Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "IKSHPK"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»ā€‹Sot mund të pini ujë, është i pijshëm - IndeksiOnline

 Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik të Kosovës, bënë me dije se në bazë të parametrave të analizuar, në Prishtinë uji nga uj
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Cilësia e ushqimit më e sigurt, por ende larg fqinjëve - IndeksiOnline

Cilësia e ushqimeve që importohen apo prodhohen në Kosovë ka ardhur duke u rritur, por ende mbetemi larg vendeve fqinje të cilat kanë avancuar drejt standardeve më
- Shtuar 2 vite mė parė


»Nė QKU s’ka baktere “Nju Delhi” - Gazeta Express

Nga Express mė 23 mars 2011 nė ora 12:07 Qendra Klinike Universitare e Kosovės (QKUK) ka njoftuar opinionin dhe pacientėt qė mjekohen nė kuadėr tė klinikave dhe reparteve tė saj, se zyrtari
- Shtuar 4 vite mė parė


»Nga gripi vdes Enver Mazreku - Gazeta Express

Nga Express mė 21 shkurt 2011 nė ora 16:33 (E plotėsuar) Nė Klinikėn Infektive tė QKUK nė Prishtinė, tė dielėn nė mbrėmje, ėshtė ndarė nga jeta Enver Mazreku (1971), profesor i kimisė, drejt
- Shtuar 4 vite mė parė


»Seminar pėr metodologjinė nė hulumtimet biomjekėsore - Gazeta Express

Nga Express mė 14 shkurt 2011 nė ora 15:45 Nė Qendrėn e Telemjekėsisė sė Kosovės, ka filluar seminari katėrditor pėr metodologjinė nė hulumtimet biomjekėsore, i organizuar nga Instituti Komb
- Shtuar 4 vite mė parė


»Nesėr nis java e imunizimit - Gazeta Express

Me qėllim tė ngritjes sė shkallės sė vaksinimit, prej 24 prill e deri mė 1 maj nė Kosovė mbahet Java Evropiane e Imunizimit, me moton “Parandalo, Pėrkrah, Vaksino!”. Pėrmes kėsaj motoje,
- Shtuar 5 vite mė parė


»Konferencė pėr gruan dhe fėmijėn - News of Albania

Prishtinė, 10 Mars NOA - Zyra e Organizatės Botėrore tė Shėndetėsisė nė Prishtinė (OBSH) organizon Konferencėn dyditore Drejt pėrmirėsimit tė shėndetit tė grave dhe fėmijėve tė
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 7 ->7 0 total_found -> total_found 1 7 ->7 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ikshpk ->ikshpk 0 docs[0] -> docs[0] 1 7 ->7 0 hits[0] -> hits[0] 1 10 ->10

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos