Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ikim"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Turqit në Beograd: Serbë, ju erdhi… babai! - BalkanWeb

BEOGRAD - Beogradi i trembet një tjetër ndeshjeje problematike, që mund të kalojë kufijtë e sportit dhe do të ngjyroset madje edhe me politikë. Në për
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Turqit nė Beograd: Serbė, ju erdhi… babai! - BalkanWeb

BEOGRAD - Beogradi i trembet njė tjetėr ndeshjeje problematike, qė mund tė kalojė kufijtė e sportit dhe do tė ngjyroset madje edhe me politikė. Nė pėrballjen e Ligės sė Europės midis serbėve tė Partiz
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Njė sistem taksimi tė ndershėm pėr tė rritur dhe forcuar ekonominė - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Edi Rama u shpreh sot, gjatė mbledhjes sė Kėshillit Ekonomik Kombėtar, se Qeveria do t'i qėndrojė deri nė fund parimit themelor:
- Shtuar 4 javė mė parė


»Qeveria me biznesin nė informim, komunikim dhe ndėrveprim - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Rama nė takim me pėrfaqėsues tė biznesit dhe sipėrmarrjes: Faleminderit pėr ardhjen! Ky
- Shtuar 4 javė mė parė


»Sherr nė mbledhjen e KLD, zbardhen debatet mes Ēefės, Ēomos dhe Gjin Gjonit - BalkanWeb

TIRANE- Kėshilli i Lartė i Drejtėsisė ka zbardhur mbledhjen e mbajtur mė 20 shtator gjatė tė cilės u shqyrtua kėrkesa e 39 deputetėve tė majtė pėr shkarkimin e dy anėtarėve tė kėtij Kėshilli ,Elvis Ēe
- Shtuar 5 javė mė parė


»Sherr nė mbledhjen e KLD, zbardhen debatet mes Ēefa-Ēomo-Gjin Gjoni - BalkanWeb

TIRANE- Kėshilli i Lartė i Drejtėsisė ka zbardhur mbledhjen e mbajtur mė 20 shtator gjatė tė cilės u shqyrtua kėrkesa e 39 deputetėve tė majtė pėr shkarkimin e dy anėtarėve tė kėtij Kėshilli ,Elvis Ēe
- Shtuar 5 javė mė parė


»5 gabime fatale për një grua - BalkanWeb

TIRANE-"Çfarë po ndodh? Nuk ekziston në këtë planet as edhe një burrë, që sillet si duhet?". Kohët e fundit gjithnjë e më shumë ankesa t&e
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Tahiri ne Shkoder Do ikim kur te shkulim rrenjen e fundit - Vizion Plus

brbrMinistri i Brendshem Saimir Tahiri ka shkuar vete ne Shkoder per te ndjekur aksionin e policise per asgjesimin e bimeve narkotike Ministri i ben apel banoreve qe kane qelluar ndaj forcave te poli
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kemi humbur betejen ne luften per jeten - Top Channel

Nga Ndue Dedaj - Të përfshirë nga skandalet e drogës, vjedhjes së thesarit, diplomave false, favoreve seksuale të zyrtarëve, aferave të njerëzve të pu
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ēifti qė jeton nė shtėpinė lundruese - Ora News

Njė ndėrtues Foy Brown ka bėrė shtėpinė mė tė veēantė nė botė. Ai ka ndėrtuar njė shtėpi lundruese nė det pėr tė jetuar sėbashku me gruan e tij Louise. Kjo kabinė e quajtur Perry Creek nė Ma
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Skandali në Sarandë, zbardhen përgjime të tjera për Agron Cane - BalkanWeb

TIRANE-Zbulohen të tjera përgjime mes nënës së 4 fëmijëve Elvira Gega dhe Agron Canes, sekretarit të deputetit të Partisë Socialiste për qarkun e
- Shtuar 3 muaj mė parė»Shenime ne shoqerine e gjinkalles - Top Channel

Nga Fatos Baxhaku: Fati, a puna, në të mirë a në të keq, varet si ta marrësh, ta do që të udhëtosh edhe në piskun e zhegut, edhe atëherë kur
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kokėdhima nė Sarandė: Ambicja e PS, tė drejtojė bashkinė e minoritetit - Ora News

Sarandė  -Deputeti i PS, Koēo Kokėdhima, ka organizuar mesditėn e sė dielės nė njė nga lokalet e Karahaxhit, njė takim dreke, me kuadro tė PS nga minoriteti dhe me komisionerė tė
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Fadil Geci: Ganiu ndodhet jashtë Kosovës - IndeksiOnline

Vëllau i Gani Gecit, Fadil Geci, në një bisedë për Indeksonline, ka demantuar lajmin se Ganiu ndodhet në Llaushë. “Jane dezinformata q&
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Shefqet Krasniqi: Policia jonë është më e mira në Ballkan - IndeksiOnline

Në një tekst autorial për Indeksonline, Imami i Xhamisë së Madhe të Prishtinës, Shefqet Krasniqi shkruan se “nuk është shumë larg kur p.
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Paradigma lirike nėpoezinė e Nikolla Spatharit - Shqiptarja.com

Erotika e Spatharit ėshtė e lezme, siē do ta quante Martin Camaj, por herė-herė edhe e ashpėr, shpėrthyese, e kushtėzuar nga marrėdhėniet komplekse tė dashurisė....Nikolla Spathari, autor me n
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Askush nuk duhet te harroje - Top Channel

Monika Shoshori Stafa - Pavarësisht nga fama e tyre e madhe dhe përpos një talenti të padiskutueshëm, shkrimtarët me origjinë qoftë dhe gjysmë hebreje, meg
- Shtuar 3 muaj mė parė»Digjet për herë të dytë vetura e gazetarit Gentian Bellaj (Video) - IndeksiOnline

Gazetari i televizionit “Ora News”, Gentian Bellaj ka rënë pre e një ‘incidenti’ misterioz orët e para të mëngjesit të sotëm, ku
- Shtuar 3 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 758 ->758 0 total_found -> total_found 1 758 ->758 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ikim ->ikim 0 docs[0] -> docs[0] 1 758 ->758 0 hits[0] -> hits[0] 1 876 ->876

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos