Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ilirjan Mujo"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»PD, ikën 332 firmatarëtë themelimit në 23 vjet - Shqiptarja.com

TIRANE- Plot 23 vite më parë, në Qytetin Studenti do marrte jetë krijimi i të parës forcë opozitare, PD që në mëngjesin e 12 dhjetorit ‘90 do sh
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Emerohet 23 zv/ministra dhe 10 prefekte - Koha Jonë

Qeveria miratoi gjate mbledhjes se djeshme emerimin e zevendesministrave te kabinetit dhe shkarkimin e prefekteve. Ne vendimet e Keshillit te Ministrave jane 23 zevendesministra te emeruar, nderkohe q
- Shtuar 1 vit mė parė


»Rezultatet perfundimtare per 272 bashki dhe komuna - Shekulli

Qarku Berat Komuna KUTALLI SHPETIM VRAPI Aleanca per te Ardhmen 2816 DRITAN SULA Aleanca per Qytetarin 1911 LEVIZJA SOCIALISTE PER INTEGRIM 1615 PARTIA DEMOKRACIA SOCIALE 2587
- Shtuar 4 vite mė parė


»Rezultatet paraprake te dhena nga KQZ - Koha Jonë

BASHKIA TIRANE 264/ 485 EDI RAMA Aleanca per te Ardhmen : 67023 HYSNI MILLOSHI: 765 | LULZIM BASHA Aleanca per Qytetarin: 66726 Qarku Berat /Bashkia BERAT 74 / 74
- Shtuar 4 vite mė parė


»Lista e plotë e kandidatëve të zgjedhjeve të 8 maj - BalkanWeb

QARKU BERATBashkia BeratPD Ilir DeçolliPS Fadil Nasuf Bashkia KuçovëPD- LSI Selfo KapllaniPS Bardhyl GjyzeliBashkia Ura-VajgurorePD-
- Shtuar 4 vite mė parė


»Testimet pėr Shkollėn e Policisė, emrat, datat dhe vendet e konkurrimit - Albania

TIRANĖ - Drejtoria e Pėrgjithshme e Policisė sė Shtetit bėn publike listėn me 1128 emrat e kandidatėve qė kanė aplikuar pėr tė ndjekur studimet nė Shkollėn Bazė tė Policisė pėr “Patrullė tė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Fituesit e fazės sė trete ne te gjithe univeristetet - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės Gazetari ALEKSANDROS YLLI HYSENAJ DORINA NDONI BLIDO ELGITA ANDON QOSHKU FJONA ARJAN HOX
- Shtuar 5 vite mė parė


»Listat e fituesve shtese ne universitetet e rretheve - Gazeta Standard

Universiteti i Korēės Cikli i Ulėt ADA ĒELNIK ZYFERI ALBANA ASTRIT YMER ALBANA MEVLUT BEGOLLARI ALDI SALIKO SHKULAKU
- Shtuar 6 vite mė parė


»Listat shtese te fituesve ne universitete - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės Histori ADELA LLAMBI KUMARAKU ADELA PETRIT LAĒI AGRON RUFAT ALLARAJ AJLA AGIM PULAHA ALBANO YMER ID
- Shtuar 6 vite mė parė


»LSI-ja, PDK-ja dhe PR-ja ankohen nė KQZ pėr censurėn mediatike - Albania

Lėvizja Socialiste pėr Integrim, Partia Demokristiane dhe Partia Republikane janė ankuar dje nė Komisionin Qendror tė Zgjedhjeve pėr shkak tė censurės mediatike qė po i bėhet aktivitetit tė t
- Shtuar 6 vite mė parė


»Lista me 100 emrat e tė pėrndjekurve qė u ka mbaruar sė shqyrtuari dosja - Albania

Laureta Rryēi Tiranė - Ministria e Drejtėsisė ka mbaruar sė shqyrtuari njė pjesė tė mirė tė dosjeve tė ish-tė pėrndjekurve qė kanė aplikuar pėr dėmshpėrblim. Gazeta “Albania” ka sigu
- Shtuar 6 vite mė parė


»Lotaria Amerikane, 127 fituesit e rinj - Ballkan

Autori i Lajmit: red.Posta shqiptare ka filluar shpėrndarjen e fituesve tė fazės sė dytė nė adresat e tyre, emrat e tė cilėve bėhen publikė sot nga gazeta “Ballkan , sipas listės sė plotė. Aplikan
- Shtuar 6 vite mė parė


»Tiranė-Durrės, 3000 familjet qė do tė marrin tapi - Gazeta Shqip

LISTA EMERORE PER KALIM PRONESIE KOMUNA PASKUQAN, QARKU TIRANE ZONA KADASTRALE 2884, BLLOKU NR 1 Nr. Emri Atėsia Mbiemri 1 2 3 1 REFAT JEMIN PUCI 2 KUJTIM FEMI MALL
- Shtuar 6 vite mė parė


»Ja emrat e 152 zyrtarėve qė do t’u verifikohen pasuritė - Albania

Inspektorati i Lartė i Deklarimit dhe Kontrollit tė Pasurive hedh shortin. Mes emrave tė pėrzgjedhur edhe 4 deputetė tė Kuvendit tė Shqipėrisė Shaban Sulēe Zbardhen emrat e 152 zyrta
- Shtuar 7 vite mė parė


»Pasuria, hetim 152 zyrtarėve - Panorama

Inspektorati i Deklarimit tė Pasurive do tė hetojė deklaratat e 152 zyrtarėve, duke pėrfshirė 4 deputetė tė Kuvendit. BLEDAR HOTIKjo sipas drejtuesve tė ILDKP-sė, e cila ėshtė
- Shtuar 7 vite mė parė


»Lotaria Amerikane, emrat e 300 fituesve - Shekulli

  Gazeta "Shekulli" publikon emrat fitues tė Lotarisė Amerikane qė kalojnė nė fazėn e dytė tė pėrzgjedhjes   Listės sė fituesve tė fazės sė parė tė Lotarisė Amerikane, i
- Shtuar 7 vite mė parė


»324 emrat e rinj fitues tė “Green Card 2009” - Panorama

TIRANË1. Katalina Kiso Bejko, rr.”Grigor Bejko”, pall.45/1, shk.1, ap.52. Adriano Share, rr.”Naim Frashėri”, P.Ministria e Rendit, ap.18; 003553.
- Shtuar 7 vite mė parė


»Lotaria Amerikane, shpallen 306 fitues tė rinj - Gazeta Shqip

Bėhen publikė emrat e grupit tė gjashtė tė fituesve tė lotarisė amerikane. Nė faqet e gazetės "Shqip" sot po publikohen emrat e 306 personave tė tjerė, qė janė pėrzgjedhur nė mėnyrė kompjuterike, nė k
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 18 ->18 0 total_found -> total_found 1 18 ->18 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ilirjan ->ilirjan 0 docs[0] -> docs[0] 1 2185 ->2185 0 hits[0] -> hits[0] 1 3255 ->3255 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 mujo ->mujo 0 docs[1] -> docs[1] 1 707 ->707 0 hits[1] -> hits[1] 1 990 ->990

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos