Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Imazheri"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Universitetet, MAS do 12 mijë kuota më pak se vjet, shpërndarja për çdo degë - BalkanWeb

TIRANE - Reduktohen me 12 mijë, kuotat e pranimit në universitetet publike në krahasim me vitin e shkuar. Ministria e Arsimit dhe Sportit ka propozuar rreth 19 mijë kuota për
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ersekë, përmirësohet infrastrukturanë spital, mungojnë mjekët e specializuar - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Spitali i Ersekës pavarësisht infrastrukturës bashkëkohore ka munges&eu
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Infrastruktura bashkëkohore, por spitali s'ka mjekë të specializuar - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Spitali i Ersekës pavarësisht infrastrukturës bashkëkohore ka munges&eu
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Beqaj nė Korēė: Marrėdhėnie e re profesionale dhe normale me pacientėt - BalkanWeb

KORCE – Ministri i Shėndetėsisė, Ilir Beqaj, vizitoi sot Drejtorinė e Shėndetit Publik dhe Spitalin “Engels Baruta” tė qytetit tė Bilishtit nė rrethin e Devollit ku u njoh nga afėr m
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Provimi i shtetit, ngelin 53% e studentëve të farmacisë - BalkanWeb

TIRANE - Provimi i shtetit i cili u jep të drejtën studentëve të pajisen me licencë për ushtrimin e profesionit tregon se niveli i tyre është i pakënaqsh&e
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Provimi i shtetit, AKP: Starton më 11 nëntor - BalkanWeb

TIRANE-Agjencia Kombëtare e Provimeve starton sezonin e ri për provimin e shtetit në 11 nëntor deri më 16 dhjetor 2013, ku mbi 3 mijë kandidatë do t'i nënshtroh
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Kryeministri Berisha inauguron rikonstruksionin e spitalit tė Pogradecit   - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Berisha u shpreh sot se modernizimi i sistemit shëndetësor, në infrastruktur&eum
- Shtuar 1 vit mė parė


»Testi praktik, kushtpër provimet e shtetit - Shqiptarja.com

Të diplomuarit në infermieri, mami, imazheri dhe logopedi, nëse nuk do të marrin testin e praktikës nuk do të mund të hyjnë në provimin e shtetit.
- Shtuar 1 vit mė parė


»Mjekėsia, nesėr fillojnė provimet e shtetit pėr tė diplomuarit - Shqiptarja.com

TIRANE - Nesėr fillon sezoni i provimeve tė shtetit pėr tė diplomuarit nė degėt e mjekėsisė. Nė ndryshim nga herėt e tjera kėtė vit ka njė fluks kandidatėsh qė duan tė japin kėtė provim.
- Shtuar 1 vit mė parė


»Urdhri i Infermierit, shpallen datat e provimeve pėr vlerėsim profesional - Shqiptarja.com

TIRANE - Urdhri i Infermierit njoftoi dje datat pėr provimin e Vlerėsimit tė Aftėsimit Profesional pėr tė gjithė infermierėt, mamitė, fizioterapistėt dhe laborantėt. Provimet do tė mbahen duke nisur n
- Shtuar 2 vite mė parė


»Terezi: Nente provimet e shtetit, qe do te jepen ne maj - Koha Jonë

Drejtori i Provimeve te Shtetit ne Agjencine Kombetare te Provimeve Niko Terezi, ben te ditur per gazeten se me 1 maj deri me 21 maj, do te nise sezoni i pare i provimeve te shtetit. Ne kete sezon esh
- Shtuar 2 vite mė parė


»Ngelin gjysma e infermiereve ne provimin e shtetit Luljeta Ndoka - Koha Jonë

Per te dyten here radhazi, gjysma e infermiereve te ardhshem kane mbetur ne provimin e shtetit. Sipas Agjencise Kombetare te Provimeve, 40-50 per qind e kandidateve te infermierise kane pasur nivelin
- Shtuar 2 vite mė parė»Formulari A2, "sekreti" tabela e fituesve te vjetshem Luljeta Ndoka - Koha Jonë

Nese mendoni se sikleti me i madh ka perfunduar per ju ne momentin qe keni perfunduar se dheni provimet e Matures Shteterore, e keni gabim. Madje, specialistet e Agjencise Kombetare te Provimeve, rref
- Shtuar 3 vite mė parė


»UT paraqet kuotat e pranimeve për 2012-2013 - Gazeta Start

Nė 55 degėt e kėtij Universiteti do tė pranohen gjithsej 6180 studentė pėr vitin akademik 2012-2013. Lista e pranimeve pėr tė gjitha degėt:Histori   - 120Gjeografi &
- Shtuar 3 vite mė parė»Berisha: Vdekshmėria foshnjore njėshifrore, arritje pėr Shqipėrinė - BalkanWeb

TIRANĖ- Kryeministri Berisha nė mbledhjen e sotme tė qeverisė deklaroi se Shqipėria rendit nė grupin e vendeve tė zhvilluara pėrsa i pėrket vdekshmėrisė foshnjore.“Tregues pėr vdekshėmrinė
- Shtuar 3 vite mė parė»Masterat, rishpėrndarja e 831 kuotave sipas universiteteve - Gazeta Mapo

MASH rialokon kuotat e mbetura tė parealizuara pėr masterat profesionalė dhe shkencorė. Fakultetet nė pritje tė kuotave shtesė pėr transferimet dhe part-time Rishpėrndahen 831 kuota
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 113 ->113 0 total_found -> total_found 1 113 ->113 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 imazheri ->imazheri 0 docs[0] -> docs[0] 1 113 ->113 0 hits[0] -> hits[0] 1 131 ->131

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos