Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Inspektoriati Ndertimor Urbanistik"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Deri ne prill do legalizohen 25 mije ndertime pa leje - Klan TV

0 brbr brbrDeri ne prill te vitit te ardhshem do te legalizohen rreth 25 mije ndertime pa leje ndersa ne 3 vite kjo shifer do te arrije ne 60 mije objektebrbr brbrNe takimin qe pati me punonjes se Ag
- Shtuar 3 javė mė parė


»INUK aksion ne Uren Vajgurore ne shenjester prona e dajes se Veliaj - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Berat 25 shtator 2014 NOAal- Inspektoriati Ndertimor Urbanistik Kombetar eshte ndalur ne Berat ne vijim te aksionit per prishjen e ndertimeve pa lejebr
- Shtuar 4 javė mė parė


»INUK aksion te Mali i Robit prishen ndertimet pa leje - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Durres 19 korrik 2014 NOAal- Inspektoriati Ndertimor Urbanistik ka nisur aksionin e prishjes se ndertimeve pa leje ne zonen e Malit te Robit ne Durresbr br Ne
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Tabelat dhe shkrimet ne rruge shkak per aksidente - Vizion Plus

brbrKeto tabela apo keto mbishkrime qe kane mbushur rruget kryesore ne vendin tone jane elemente qe cenojne sigurine rrugore dhe kthehen ne burime aksidentesh Shumellojshmeria e tyre terheq vemendjen
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Shembet me eksploziv pallati 9-katesh - Klan TV

0
- Shtuar 5 muaj mė parė»Pogradec rishikim lejeve buze liqenit - Vizion Plus

Inspektoriati Ndertimor Urbanistik Kombetar eshte duke rishikuar te gjitha lejet e ndertimit te dhena nga komuna Udenisht ne Pogradec qe nga viti 1992 e deri ne vitin 2013 Sipas perfaqesuesve
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Bashkia Rama bllokon fondet per bulevardin - Klan TV

0
- Shtuar 6 muaj mė parė


»INUK do te shembe hotelin pesekatesh ne Dhermi - Vizion Plus

Inspektoriati Ndertimor Urbanistik Kombetar INUK njofton se objekti 5-katesh ne Dhermi do te shembet me shperthim te kontrolluar rreth ores 1500 Aksioni i nisur para 2 ditesh do te finalizohet
- Shtuar 7 muaj mė parė


»INUK shemb nje zyre noterie ne Tirane - Klan TV

0
- Shtuar 7 muaj mė parė


»INUK shemb banesa ne Kraste - Top Channel

Inspektoriati  Ndertimor Urbanistik ne qarkun e Elbasanit ka shembur dy banesa ne zonen e Krastes. Me gjithe perplasjet me banoret, inspektoret kane vazhduar procesin e shembjes me ndihmen ed
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Prishja e karburantit demtohen disa inspektore te INUK - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Fier 22 mars 2014 NOAal- Inspektoriati Ndertimor Urbanistik Kombetar nisi sot prishjen e ndertimeve pa leje ne aksin Levan Tepelene pjese e operacionit per liri
- Shtuar 8 muaj mė parė


»INUK perplaset me pronaret e nje karburanti - Klan TV

1
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Bulevardi i Tiranes peng i INUK - Klan TV

0
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Bllokimi i punimeve per bulevardin Bozdo Padi penale - News of Albania

Transmetuar me 20032014 - 1432 Eno Bozdo PUBLICITET Tirane 20 mars 2014 NOAal- Nenkryetari i bashkise se Tiranes Eno Bozdo deklaroi se
- Shtuar 8 muaj mė parė»Gjykata Administrative rrezon INUK - Klan TV

0
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Aksioni i INUK nė Shkozet, shemben godinat shumėkatėshe, gati shpronėsimet - Ora News

Inspektoriati Ndertimor Urbanistik Kombetar i mbeshtetur edhe nga forcat e policise se rendit ka rinisur sot aksionin per prishjen e ndertimeve me dhe pa leje, te cilet perkojne me fazen e dyte te
- Shtuar 8 muaj mė parė


»INUK prish godinen katerkateshe ne Shkozet - Vizion Plus

Inspektoriati Ndertimor Urbanistik Kombetar ka shembur nje ndertese katerkateshe banimi te ndertuar ne vitin 2002 ne zonen e Shkozetit ne Durres aty ku po kryhen punimet per ndertimin e mbikal
- Shtuar 8 muaj mė parė


»INUK nis shembjen e 20 objekteve pa leje ne Kapshtice - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Korce 27 shkurt 2014 NOAal- Inspektoriati Ndertimor Urbanistik Kombetar ka nisur sot prishjen e 20 objekteve pa leje ne Kapshticebr br Pas inspektimit te terr
- Shtuar 8 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 64 ->64 0 total_found -> total_found 1 64 ->64 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 inspektoriati ->inspektoriati 0 docs[0] -> docs[0] 1 1909 ->1909 0 hits[0] -> hits[0] 1 2626 ->2626 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 ndertimor ->ndertimor 0 docs[1] -> docs[1] 1 410 ->410 0 hits[1] -> hits[1] 1 589 ->589 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 urbanistik ->urbanistik 0 docs[2] -> docs[2] 1 5805 ->5805 0 hits[2] -> hits[2] 1 10771 ->10771

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos