Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Interpol Tirana"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»"Tezja" e kokainės, nė kėrkim nga "INTERPOL"-i - BalkanWeb

TIRANE-Shpallet nė kėrkim "tezja" e kokainės. Nė faqen zyrtare tė Interpolit, Valentina Tufina rezulton nė listėn e personave tė kėrkuar, edhe pse ajo ėshtė arrestuar nė muajin qershor nė Kosovė. Pas
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Interpoli zbulon foton e kimistes se kokaines - Panorama

e Merkure 22 Tetor 20140911 am p classwp-caption-text Fotoja nxjerre nga InterpoliSSSAbrASSDrejtesia shqiptare i kerkon Kosoves ekstradimin e Valentina Tufines e njohur si 8220tez
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Vrasja e dy grave ne Durres arrestohet ne Spanje i dyshuari per krimin - News of Albania

Elsa Vava dhe Gjinovefa Vava Tirane 15 tetor 2014 NOAal- I shpallur ne kerkim nderkombetar per vjedhje me dhune me pasoje vdekjen nje 41 vjecar nga Shijaku eshte arrestuar ne Spanje
- Shtuar 1 javė mė parė


»Vrasja e të moshuarave nëDurrës, arrestohet autori i tretë - Shqiptarja.com

SPANJE- Arrestohet personi i tretë i dyshuar për vrasjen e dy të moshuarave në qytetin bregdetar të Durrësit mëngjesin e 2 shtatorit 2014. Indrit Shaqja, 41 vje&cced
- Shtuar 2 javė mė parė


»Vrasja e tė moshuarave nėDurrės, arrestohet autori i tretė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Torturuan e vranė dy kunatat e moshuara, burg 2 autorėve e nipit Torturimi i tė moshuarave, nipi u tregoi shokėve vendin e lekėve Pėrcillen nė banesėn e fundit 2
- Shtuar 2 javė mė parė


»Interpol në kërkim të 115 shqiptarëvetë humbur, mes tyre edhe 6 fëmijë - Shqiptarja.com

TIRANE- Humbja e kontakteve me të afërmit, largimi në drejtim të paditur apo në rastin më të keq rrëmbimi e më pas trafikimi kanë bërë q&eum
- Shtuar 3 javė mė parė


»Interpol nė kėrkim tė 115 shqiptarėvetė humbur, mes tyre edhe 5 fėmijė - Shqiptarja.com

TIRANE- Humbja e kontakteve me tė afėrmit, largimi nė drejtim tė paditur apo nė rastin mė tė keq rrėmbimi e mė pas trafikimi kanė bėrė qė nė listėn e personave me shtetėsi shqiptare tė deklaruar tė hu
- Shtuar 3 javė mė parė


»Tiranë, ekstradohen 2 shqiptarëttë shpallur në kërkim ndërkombëtar - Shqiptarja.com

TIRANE - Zyra Qendrore Kombëtare Interpol Tirana ekstradoi ditën e djeshme nga Spanja dhe Gjermania dy shqiptarë të shpallur në kërkim ndërkombëtar.K&eu
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Ne kerkim nderkombetar dy te ekstraduar nga Spanja dhe Gjermania - News of Albania

PUBLICITET Tirane 25 shtator 2014 NOAal- Dy persona te shpallur ne kerkim nderkombetar jane ekstraduar drejt vendit tone njeri nga Spanja dhe tjetri nga Gjermaniabr Nga Madridi Spanj
- Shtuar 1 muaj mė parė»Ekstradohet nga Belgjika, Sulakërkohej për trafikim automjetesh - Shqiptarja.com

TIRANE- Zyra Qendrore Kombëtare e Interpol Tirana ka kryer ekstradimin, nga Brukseli drejt vendit tonë, të shtetasit shqiptar Luan Sula.Luan Bajram Sula, 35 vje[, nga Kruja, ish
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Arrestohet nė Milano autori i vrasjes sė trefishte, 49 vjeēari vrau fqinjėt nė 2012 - Ora News

Itali - Arrestohet nė Itali autori i njė vrasjeje tė trefishė nė Blinisht tė Lezhės. Interpol Tirana nė bashkėpunim me policinė italine ka vėnė nė pranga 49 vjeēarin Kastriot Zhuba
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Ekstradohet nga Londra i denuari per vrasje - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Tirane 18 shtator 2014 NOAal- Interpol Tirana ka ekstraduar nga Londra te shumekerkuarin Andi Bardhoshi i denuar me 18 vjet burg per vrasjebr br Nga Z
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Ekstradohet nga Londra, i dënuar me 18 vjet për vrasje - BalkanWeb

TIRANE- Interpol Tirana ka mundesuar ekstradimin nga Londra te 39-vjecarit Andi Bardhoshi. Sipas policise, ai ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, pasi Gjykata e Rrethit
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Vrau nė 1997 bashkė me djalin,ekstradohet nga Italia 61-vjeēari - Shqiptarja.com

Njė 61 vjeēar ėshtė ekstraduar nga Interpol Tirana. Nuredin Driza, nga Fieri ishte shpallur nė kėrkim ndėrkombėtar, pasi Gjykata e Rrethit Gjyqėsor Fier, mė datė 21.12.2002, e ka dėnuar me 25 vjet bur
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ishte dėnuar me 25 vite burg pėr vrasje, ekstradohet nga Italia autori - BalkanWeb

TIRANE- Ishte dėnuar me 25 vite pėr vrasje, ekstradohet nga Italia autori. Ditėn e djeshme u bė e mundur nga Zyra Qendrore Kombėtare Interpol Tirana ekstradimi nga Milano, Itali drejt vendit tonė, i s
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Shqipėria gati dosjen e ekstradimittė Dritan Rexhepit nga Ekuadori - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Ekuador, kapet i kėrkuari i Europės 4 shtete pėr identifikimin e Rexhepit Ministria e Drejtėsisė n
- Shtuar 3 muaj mė parė»Ekstradohet nga Italia i shumekerkuari per vrasje - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Tirane 14 gusht 2014 NOAal- I shpallur ne kerkim nderkombetar dhe i denuar per vrasje nje 32 vjecar nga Kurbini eshte ekstraduar nga Italia drejt vendit
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ishte dėnuar me 9 vjet pėr vrasje, ekstradohet nga Italia 32 vjeēari - Ora News

Ėshtė ekstraduar  ditėn e djeshme, datė 13 gusht nga Italia  njė shtetas shqiptar i shpallur nė kėrkim ndėrkombėtar pėr kryerjen e njė vrasje. 32 vjeēari, Alfred Preēi nga Fushė-Milot, Kurbi
- Shtuar 3 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1496 ->1496 0 time -> time 1 0.003 ->0.003 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 interpol ->interpol 0 docs[0] -> docs[0] 1 2766 ->2766 0 hits[0] -> hits[0] 1 4979 ->4979 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 tirana ->tirana 0 docs[1] -> docs[1] 1 35763 ->35763 0 hits[1] -> hits[1] 1 63215 ->63215

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos