Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Intubim"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Gruaja e Agron Aliaj: E hodhėn si top futbolli - Shqiptarja.com

Nė njė intervistė tė gjatė pėr “Shqiptarja.com”, Valdetja na rrėfen, jo pa njė shtrėngim nė zemėr, tė gjithė atė situatė absurde qė iu desh tė kalonte nė spitalin public qė pėr pak sa nuk
- Shtuar 3 vite mė parė
»Virusi A/H1N1, 70 persona tė prekur vetėm pėr kėtė vit - Gazeta Sot

Gripi i derrit po vijon tė prekė shumė persona nė vendin tonė. Vetėm pėr vitin 2010 pra nė kėto pesėmbėdhjetė ditė kemi rreth 70 persona tė infektuar tė konfirmuar me gripin e derrit. Ndėrsa 2009 u mb
- Shtuar 5 vite mė parė


»Gripi i derrit, dy persona rrezikojnė jetėn - Gazeta Sot

Raportimet e pėrditshme tė situatės se qarkullimit tė virusit pandemik AH1N1 tregojnė se ka rėnie tė qarkullimit tė gripit, por nga ana tjetėr, ēdo ditė nuk mungojnė rastet me komplikacione. Lajmi i m
- Shtuar 5 vite mė parė


»Gripi i derrit /Shtatzėna del nga reanimacioni, dy tė tjerė nė rrezik - Gazeta Standard

Raportimet e pėrditshme tė situatės sė qarkullimit tė virusit pandemik A/H1N1 tregojnė se ka rėnie tė qarkullimit tė gripit, por nga ana tjetėr, ēdo ditė nuk mungojnė rastet me komplikacione. Prej dit
- Shtuar 5 vite mė parė


»Bie qarkullimi i A/H1N1, por rastet e rėnda nuk mungojnė - Korrieri

Gripi i derrit     Pritet qė nė muajin shkurt tė ketė njė qarkullim tė ri tė pandemisė dhe rastet e tė prekurve tė shtohen     Marsel LELA TIRANė - Situata e pėrhapjes sė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Gripi i derrit, dy raste rrezikojnė jetėn - Gazeta Shqip

Numri i shqiptarėve tė prekur nga virusi pandemik kalon 450 persona. Del nga gjendja e rėnduar gruaja shtatzėnė Raportimet e pėrditshme tė situatės sė qarkullimit tė virusit pandemik AH1N1 tregojnė s
- Shtuar 5 vite mė parė


»Gripi i dėrrave, 7 persona nė gjendje tė rėndė - Ballkan

Autori i Lajmit: RedaksiaNjė 31 vjeēar po lufton me vdekjen pasi ėshtė prekur nga virusi AH1N1 dhe ndodhet nė gjendje tė rėndė shėndetėsore, nė Qendrėn Spitalore Universitare tė Tiranės “Nėnė Tere
- Shtuar 5 vite mė parė


»Gripi i derrit, izolohet nje rast i rende ne sanatorium - Top Channel

Nga 76 rastet e konfirmuara te prekura nga gripi i derrit, ne tre prej tyre kane shfaqur komplikacione. Kater dite me pare, ne qendren spitalore universitare “Nene Tereza” u mbajten nen ve
- Shtuar 5 vite mė parė


»Gripi i derrit, 96 te prekur ne vend - Top Channel

Shkon ne 96 numri i personave te prekur nga gripi i derrit ne vendin tone. Shifra eshte dhene nga drejtori i Pergjithshem ne Ministrine e Shendetesise, Pellumb Pipero, sipas te ci
- Shtuar 5 vite mė parė


»Ke pneumoni, bėj njė herė analizat e AIDS! - Ballkan

Autori i Lajmit: red.Pneumonia ėshtė inflamacion i cipės mushkėrore. Pneumonia klasifikohet nė disa forma: Pneumoni jashtėspitalore dhe spitalore, tipike dhe jotipike. Pneumonia jashtėspitalore pr
- Shtuar 7 vite mė parė


»Pacientėt e QSUT-sė ndihmohen nga bamirėsit - Gazeta Shqip

QSUT-ja edhe pėr disa muaj nuk do tė vuajė mė pėr materiale ortopedike, pėr barna qetėsuese apo pėr pajisje tė tjera shėndetėsore. "International Orthodoks Christian Charities", (IOĒ) dhuron pėr herė
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 13 ->13 0 total_found -> total_found 1 13 ->13 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 intubim ->intubim 0 docs[0] -> docs[0] 1 13 ->13 0 hits[0] -> hits[0] 1 13 ->13

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos