Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Inxhinieri Informatike"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Karapici Ne Metropolitan Tirana diplomat qe kerkon tregu i punes - Panorama

e Shtune 18 Tetor 20141347 pm p classwp-caption-text Rektori i Universitetit Metropolitan Tirana Prof Dr Gezim KarapicibrbrRektori i SHLUP Universitetit Metropolitan Tirana Prof D
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Kriteret pėr tu punėsuar nė administratėn publike - Gazeta Shqip

Afatet e dorėzimit tė dosjeve sipas 18 profileve. Dy faza pėr shpalljen e fituesve  Shpresa Mezini
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Universitetet, MAS do 12 mijë kuota më pak se vjet, shpërndarja për çdo degë - BalkanWeb

TIRANE - Reduktohen me 12 mijë, kuotat e pranimit në universitetet publike në krahasim me vitin e shkuar. Ministria e Arsimit dhe Sportit ka propozuar rreth 19 mijë kuota për
- Shtuar 3 muaj mė parė


»10 burrat dhe gratė mė influentė nė ekonomi - Tirana Observer

Njerėzit qė kanė kontribuar me ndikimin e tyre nė teknologjitė e reja, modė, punė, transport dhe financė
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Google zbulon manipulime brenda Iranit pėrpara zgjedhjeve presidenciale - Gazeta Idea

Google thotė se ka zbuluar dhe ndaluar mijėra sulme q
- Shtuar 1 vit mė parė»Formulari A2, "sekreti" tabela e fituesve te vjetshem Luljeta Ndoka - Koha Jonë

Nese mendoni se sikleti me i madh ka perfunduar per ju ne momentin qe keni perfunduar se dheni provimet e Matures Shteterore, e keni gabim. Madje, specialistet e Agjencise Kombetare te Provimeve, rref
- Shtuar 3 vite mė parė


»UT paraqet kuotat e pranimeve për 2012-2013 - Gazeta Start

Nė 55 degėt e kėtij Universiteti do tė pranohen gjithsej 6180 studentė pėr vitin akademik 2012-2013. Lista e pranimeve pėr tė gjitha degėt:Histori   - 120Gjeografi &
- Shtuar 3 vite mė parė


»Letersia dhe Matematika, tani edhe lende me zgjedhje Luljeta Ndoka - Koha Jonë

Lenden e Letersise dhe te Matematikes do te mund t'i jepni nga dy here provim. Nje here, sepse me rregullore ato jane lende te detyruara per cdo shtetas shqiptar, dhe per here te dyte do te mund t'i j
- Shtuar 3 vite mė parė


»Master part-time, kriteret per te aplikuar ne Ekonomik Luljeta Ndoka - Koha Jonë

Fakulteti i Ekonomise ka celur regjistrimet per master profesional, me kohe te pjesshme. Dekanati i ketij fakulteti ka publikuar te gjitha kriteret, afat dhe llojet e programeve te studimit ku mund te
- Shtuar 3 vite mė parė


»Pikct e fituesit te fundit me formularin A3 ne baze te degeve. - Gazeta Standard

UNIVERSITETI I TIRANEumlS 4919.70 Histori 001 4917.80 Gjeografi 002 5066.90 Gjuhe - Letersi 003 5192.60 Biologji 005 4462.40 Fizike 008 4983.50
- Shtuar 3 vite mė parė


»Bursa nga qeveria franceze pėr studentėt shqiptarė - Gazeta Mapo

Nė kohėn kur ju duhet qė tė zgjidhni se ku do tė regjistroheni pėr tė vazhduar studimet e larta apo studimet e thelluara, njė ofertė e mirė janė edhe universitet franceze. Mbi 260 000 studentė tė h
- Shtuar 4 vite mė parė


»Transferimi i studimeve, MASH nxjerr ndarjen e 500 kuotave - Gazeta Mapo

Ministria e Arsimit zbardh ndarjen e 500 kuotave pėr transferime studimesh dhe program tė dytė studimi, pėr ciklin e parė me kohė tė plotė nė universitetet publike tė vendit. Shpėrndarja e kuotave
- Shtuar 4 vite mė parė


»UMT celet universiteti i pare per teknologjine e informacionit ne Shqiperi - Gazeta Standard

Flet per Standardin Prof. Dr. Gezim Karapici rektori i Universitetit Metropolitan Tirana Ne nje kohe kur mbi 30 per qind e studimeve ne vendet e zhvilluara jane te orientuara
- Shtuar 4 vite mė parė»Ekonomiku, 18 llojet e masterave qe ofron Luljeta Ndoka - Koha Jonë

Pas vendimit te qeverise per studimet Master, Fakulteti i Ekonomise nuk ka vonuar te shpalle te gjitha programet e studimit master qe ofron, si dhe kriteret. Me se shumti, mesohet se preferohet qe kan
- Shtuar 4 vite mė parė»Universitetet publike, 3 mijë vende të lira - Gazeta Start

Megjithatė, rezultatet zyrtare janė dhėnė pėr Universitetin e Tiranės dhe atė Politeknik. Sipas tė dhėnave tė UT-sė, nė kėto fakultete kanė mbetur rreth 631 vende bosh nė tė 8 fakultetet. 
- Shtuar 4 vite mė parė


»Programet qė kėrkojnė mesatare e pikė tė larta - Metropol

22/07/2011   Mbetėsit mund tė japin provimet gjatė sezonit tė vjeshtės por janė tė pėrjashtuar nga konkurrimi nė publik Programet mė tė kėrkuara mund tė pėrzgjidhen vetėm nga kandi
- Shtuar 4 vite mė parė< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 142 ->142 0 total_found -> total_found 1 142 ->142 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 inxhinieri ->inxhinieri 0 docs[0] -> docs[0] 1 1762 ->1762 0 hits[0] -> hits[0] 1 3505 ->3505 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 informatike ->informatike 0 docs[1] -> docs[1] 1 999 ->999 0 hits[1] -> hits[1] 1 1361 ->1361

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos