Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ismail Muca"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Zgjedhjet lokale, emrat e PD-sė e PS-sė nė 12 qarqet e vendit - Gazeta Mapo

Socialistėt kanė mbyllur dje asambletė vendore, pėr t’i lėnė zyrtarizimin e kandidaturave kryesisė nė qendėr. PD-ja mbyll procesin nė fundjavė Dy kampet e mėdha politike nė vend, qė do t
- Shtuar 4 vite mė parė


»Lista e ushtarakeve qe perfitojne pension - Gazeta Standard

416 emrat e reja te publikuara nga Instituti i Sigurimeve Shoqerore. Pensionet e parakohshme mund te terhiqen ne pikat e pageses
- Shtuar 4 vite mė parė


»Vlore nis maratona e filmit te ri shqiptar - BalkanWeb

VLOREuml-Maratona e Filmit te Ri Shqiptar mbeshtetur nga Qendra Kombetare e Filmit dhe Bashkia e qytetit nisi dje ne mbremje ne sallen e Teatrit Petro Marko ne qytetin e Vlores. Per gjate dy dit
- Shtuar 4 vite mė parė


»Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010 - Albania

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi
- Shtuar 4 vite mė parė


»Pa harmonine fetare nuk do arrihej integrimi ne BE - Panorama

/ / Ajo nuk eshte nje dhurate qe dikush ia ka bere ketij vendi por eshte perpjekje shekullore e popullit tone per te qene te bashkuar rreth Shqiperise dhe shqiptarizmes. K
- Shtuar 4 vite mė parė


»Bashkejetesa fetare vlere e shqiptareve - Top Channel

Shteti laik shqiptar lindi europian pasi shquhet per harmonine dhe bashkejetesen fetare. Me keto fjale i eshte drejtuar presidenti i Republikes Bamir Topi dre
- Shtuar 4 vite mė parė


»Tiranė, legalizimet, lista e 434 familjeve nė njėsinė 8 - Gazeta Standard

Agjencia e Legalizimeve publikoi dje listėn e 434 familjeve qė kanė marrė lejen e legalizimit dhe qė duhet tė paraqiten nė zyrat e ALUIZNI-t pėr tė bėrė tė gjitha pagesat. Lista u pėrket familjeve tė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Listat shtese te fituesve ne universitete - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės Histori ADELA LLAMBI KUMARAKU ADELA PETRIT LAĒI AGRON RUFAT ALLARAJ AJLA AGIM PULAHA ALBANO YMER ID
- Shtuar 6 vite mė parė


»Legalizimet, emrat e rinj qė marrin tapitė - Panorama

 lista e legalizimeveBashkia TiranėEmėrtimi i territorit  Komuna Dajt ZK 2460  QESARAKEOSMAN YMER DISHARAMADAN,NEZIR GANI HALDEDAAGRON SAMI H
- Shtuar 6 vite mė parė


»Tė dėnuarit, nė dy muaj 1398 kėrkesa pėr ulje dėnimi - Albania

Botohet e plotė lista me emrat e tė burgosurve qė kanė paraqitur kėrkesėn nė Gjykatėn e Tiranės Kriteret pėr tė pėrfituar ulje dėnimi nė 90 ditė burg pėr ēdo vit Laureta Rryēi
- Shtuar 6 vite mė parė


»Dėmshpėrblimet e padrejta tė "Gėrdecit", nė 42 dosje - Shekulli

Padia e Bashkisė sė Vorės ndaj atyre qė pėrfituan mė tepėr nga vlerėsimi ėshtė ndarė, nė pamundėsi tė gjykimit tė pėrbashkėt Pushteti vendor, pretendon se nga rivlerėsimi i dėmeve,
- Shtuar 6 vite mė parė


»Lista e dytė zyrtare e ish-tė pėrndjekurve nė proces verifikimi pėr dėmshpėrblimin - Gazeta Standard

Gazeta standard po boton listėn e ish-tė pėrndjekurve politikė prej 3165 emrash tė cilėt janė ende nė procesin e verifikimit nė institucione tė tjera. Sipas burimeve tė Ministrisė sė Drejtėsis
- Shtuar 6 vite mė parė


»Rama permbys listen e PS, jashte ish-kryeministrat - Koha Jonë

Partia Socialiste shtyn afatin per dorezimin e listave te kandidateve per deputete ne 12 qarqet e Shqiperise per zgjedhjet parlamentare te 28 qershorit. Dhe pas ores 12.00 lista e kandidateve per depu
- Shtuar 6 vite mė parė


»Kandidatet e PS, lista per 12 qarqe - Koha Jonë

Strukturat e Partise Socialiste jane te perfshira tashme ne fazen me te rendesishme politike te saj, gjate kater viteve ne opozite. Ky proces ka te beje me hartimin e listave te kandidateve qe do te p
- Shtuar 6 vite mė parė


»Legalizimet nė Fier, Gjirokastėr, Tiranė, Vlorė, Berat, Dibėr, Durrės, Elbasan - Gazeta Standard

Kėshilli i Ministrave miratoi dje mijėra ndėrtime informale tė cilat do tė nisin procesin final tė legalizimit tė tyre. Njėkohėsisht, dje, kreu i ALUIZNI-t, Shaban Memia, ndau lejet e legalizi
- Shtuar 6 vite mė parė


»Legalizimiet, emrat e pronareve qe do te kompensohen. - Ballkan

Autori i Lajmit: red.BASHKIA KAMEZ, QARKU TIRANE Emėrtimi i territorit Bathore 1,2,3,4, Zona Kadastrale 3992, BLLOKU 3 1 DESTAN HASAN GJANA 1936 3/30 539.4 94.9 2K 2 AJ
- Shtuar 6 vite mė parė


»Tiranė-Durrės, 3000 familjet qė do tė marrin tapi - Gazeta Shqip

LISTA EMERORE PER KALIM PRONESIE KOMUNA PASKUQAN, QARKU TIRANE ZONA KADASTRALE 2884, BLLOKU NR 1 Nr. Emri Atėsia Mbiemri 1 2 3 1 REFAT JEMIN PUCI 2 KUJTIM FEMI MALL
- Shtuar 6 vite mė parė


»"Dorianin e ngaterrova me ate qe me rrahu" - Koha Jonë

Fier- I dyshuari per ekzekutimin e studentit te vitit te trete ne degen Infermieri mbrohet ne gjykate duke thene se kishte ngaterruar viktimen me nje tjeter person. Artur Dushi, 45 vjec, ndersa eshte
- Shtuar 7 vite mė parė


»Bizneset e paditura nė gjykatė pėr kreditė e pashlyera - Albania

Laureta Rryēi Tiranė - Problemet me shlyerjen e kredive nuk kanė vetėm qytetarėt por edhe bizneset. Madje specialistėt shpjegojnė se pasojat mė tė rėnda do tė vijnė pikėrisht prej bi
- Shtuar 7 vite mė parė


»Zbardhet skema e pronave te Kasharit - Koha Jonë

Redinalda Caushaj Skandali me pronat ne Kashar perfundon ne Gjykaten e Tiranes. Prokuroria mbyll hetimet per dosjen me te njejtin emer dhe kerkon denimin per abuzimet me 150 mije metra katror
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 44 ->44 0 total_found -> total_found 1 44 ->44 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ismail ->ismail 0 docs[0] -> docs[0] 1 8884 ->8884 0 hits[0] -> hits[0] 1 16901 ->16901 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 muca ->muca 0 docs[1] -> docs[1] 1 1250 ->1250 0 hits[1] -> hits[1] 1 2381 ->2381

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos