Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "JANAR"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Birucat e torturave vizitoret vijne nga Amerika per muzeun - Panorama

e Hene 29 Shtator 20141353 pm p classwp-caption-text Ambientet e brendshme te Muzeut te KrimevebrbrMuzeu i Krimeve te Komunizmit i emertuar Vendi i deshmise dhe i kujteses ka pak
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Mbi 3 mije refugjate kane humbur jeten ne Mesdhe - Klan TV

0 brbr brbrOrganizata boterore e Migrimit ne nje raport te saj vlereson se mbi 3 mije refugjate kane gjetur vdekjen ne detin Mesdhe ne periudhen janar-gusht 2014brbr brbrSipas raportit konfliktet ne
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Gruaja e Jusuf Gërvallës: Do të doja të plakeshim bashkë - IndeksiOnline

Sot janë mbushur plotë 69 vjet nga lindja e heroit, Jusuf Gërvalla.  Me këtë rast, bashkëshortja e tij, Suzana Gërvalla, ka përkuj
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Komuna e Gjakovės aprovon buxhetin e vitit 2015 - Kosova Live 360

Pjesa dėrmuese e kuvendarėve tė Komunės sė Gjakovės i kanė thėnė po draft buxhetit financiar pėr vitin 2015. E gjithė rrjedha e debatit pėr draft buxhetin e vitit tė ardh
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Ogbonna, dëshira e radhës e Van Gaalit - IndeksiOnline

Manchester Unted janë duke u përgatitur për transferimet e radhës në afatin kalimtar të janarit. Skuadra që tani drejtohet nga Luis Van Gaal
- Shtuar 3 ditė mė parė


»VV-ja në Pejë: Pushteti po i harron ata që kanë kontribuar më shumë - IndeksiOnline

Qendra e Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Pejë mbajti sot një konferencë për media për të hyrat dhe shpenzimet e Kuvendit Komunal dhe propozimin për
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kosova dhe Mauritania debutojnė nė garėn pėr Oscar - Kosova Live 360

Deri mė tani rreth 60 shtete kanė aplikuar pėr kategorinė "Filmi mė i mirė i huaj" nė garėn e Oscar pėr vitin 2015, ndėrsa afati i fundit ėshtė dita e parė e mua
- Shtuar 3 ditė mė parė


»I burgosuri rreh prokurorin - Panorama

e Shtune 27 Shtator 20141340 pm p classwp-caption-text I denuari per vrasje Mariglen PergjinibrbrNje prokuror i Lezhes eshte goditur me grushte dhe shkelma nga nje i denuar per vr
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Shkurtohen shpenzimet pėr transportin e zyrtarėve, Rama: Besojmė nė etikėn e qeverisjes - Keshilli i Ministrave

Ėshtė diskutuar nė seancė plenare, propozimi i Qeverisė pėr disa ndryshime nė ligjin nr.10160, "Pėr rregullimin e shėrbimit tė transportit pėr
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Dėnimi i Mubarak,Gjykata e Egjiptitshtyn vendimin pėr ish-diktatorin - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Gjykata Egjiptiane qė po gjykon ish-Presidentin Hosni Mubarak pėr dhėnien e urdhėrit tė vra
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Balla:Basha as lider e as burrë“Zeni vetë e donte Ndokën në PD” - Shqiptarja.com

Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla, në profilin e tij facebook ka bërë një deklaratë ku i drejtohet ashpër Kreut të Partisë Demokratike, Lulzim B
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Kryeministri me sipėrmarrės italianė:Ja si do ju lehtėsojmė dhe vlerėsojmė - Keshilli i Ministrave

Sipėrmarrėsit janė krijuesit e vendeve tė punės, janė krijuesit e mirėqenies dhe tė pasurisė nė kėtė vend, ndaj duhet t'i vendosim nė piedesta
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Kryeministri Rama takohet me Kryeministrin e Italisė: Italia, mbėshtetėse e fortė nė rrugėtimin e Shqipėrisė drejt Bashkimit Evropian - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Rama u takua dhe zhvilloi bisedime sot pasdite, nė Romė, me Kryeministrin e Italisė Enrico Letta. Takimi u pėrqendrua nė m
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Nė familjen Nika pėr tė uruar Gėzuar Krishtlindjen dhe Vitin e Ri - Keshilli i Ministrave

Si nė ēdo nė prag Krishtlindjesh, pas humbjes sė Aleks Nikės, Edi dhe Linda Rama edhe kėtė vit kanė qenė nė shtėpinė e dėshmorit tė 21 janarit
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Buxheti 2014, Rama: U detyrohemi shqiptarėve njė fillim tė ri - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Edi Rama nė Kuvend, pėr buxhetin 2014: Askush nuk mund tė thotė se kjo qė kemi ėshtė Sh
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Homazhe pėr 21 janarin 2011, Rama: Pėr njė drejtėsi qė bėn drejtėsi. - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Edi Rama, nė homazhet pėr viktimat e 21 Janarit:
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Qeveria me biznesin nė informim, komunikim dhe ndėrveprim - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Rama nė takim me pėrfaqėsues tė biznesit dhe sipėrmarrjes: Faleminderit pėr ardhjen! Ky
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Qeveria iu pėrgjigj borxheve, kompanitė tė respektojnė kontratat - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Edi Rama inspektoi sot pasdite fazėn e dytė tė punimeve pėr ndėrtimin e bypass-it tė Durrėsit, njė investim me vlerė 8 milionė eu
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Rikthyem besimin e qytetarėve te policia - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Edi Rama, sot nė Kuvend: Ėshtė bėrė gjithmonė e mė torturuese qė tė marrėsh pjesė me du
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Po bėjmė ditė pas dite atė pėr tė cilėn jemi zotuar - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministri Edi Rama, mbajtur nė seancėn e sotme parlamentare: Zoti kryetar, nuk e kam replikė, e kam diskuti
- Shtuar 4 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 43299 ->43299 0 time -> time 1 0.019 ->0.019 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 janar ->janar 0 docs[0] -> docs[0] 1 43299 ->43299 0 hits[0] -> hits[0] 1 59188 ->59188

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos