Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Jahja Kasemi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Shikoni sa vota fitoi secili kandidat për deputet - IndeksiOnline

Sipas listës së siguruar nga lajmi.net, Qendra për Numërimin e Rezultateve ka bërë gati të nxjerrë rezultatet e kandidatëve të partive politik
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Emrat e personave qė marrin tapitė sot - Gazeta Shqip

BASHKIA DURRĖS 1. ADRIATIK QERIM LILOLLARI 2. NAIM REXHEP KARAJ 3. SOTIR FAIK SANCO 4. QAZIM RAMADAN KASEMI 5. SAMEDIN ISLAM KODHELI 6. IZ
- Shtuar 7 muaj mė parė»Listat e fituesve shtese ne universitetet e rretheve - Gazeta Standard

Universiteti i Korēės Cikli i Ulėt ADA ĒELNIK ZYFERI ALBANA ASTRIT YMER ALBANA MEVLUT BEGOLLARI ALDI SALIKO SHKULAKU
- Shtuar 6 vite mė parė


»Krimet e komunizmit / Bilbil Klosi, gjykatėsi komunist qė dha shekuj burg dhe u mori jetėn qindra antikomunistėve - Gazeta 55

&eum Mund tė konsiderohet si rast tipik ai dėnimeve qė ai ka dhėnė. Nė vitet e para tė sundimit tė tyre gjykatėsit ushtarak Bilbil Klosi i priste shpata nė tė gjitha anėt duke s
- Shtuar 6 vite mė parė


»Ekzekutimi i parisė sė Margėlliēit, paraprin shpėrnguljen e dhunshme tė ēamėve - Shekulli

Arkivat pėr Çamėrinė/ Qeveria shqiptare nė mbrojtje tė çamėve Shpėrngulja e dhunshme e çamėve nga trojet e tyre drejt Shqipėrisė, nga qeveria greke, shoqėrohet me njė fushatė tė
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 6 ->6 0 total_found -> total_found 1 6 ->6 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 jahja ->jahja 0 docs[0] -> docs[0] 1 336 ->336 0 hits[0] -> hits[0] 1 426 ->426 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kasemi ->kasemi 0 docs[1] -> docs[1] 1 240 ->240 0 hits[1] -> hits[1] 1 542 ->542

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos