Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Joqeveritare"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Zbulohet lidhja e dashurisë mes deputetëve të PS Olta Xhaçka e Artan Gaçi - BalkanWeb

TIRANE- Një miqësi speciale duket se është krijuar brenda Partisë Socialiste. Miqtë e tyre të përbashkët në PS janë në dijeni të nj&eum
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Deputetja e PD-së: Të kërkohet falje për djegien e flamurit të ISIS-it - IndeksiOnline

Deputetja e Partisë së Drejtësisë Labinotë Demi, ka reaguar ndaj djegies së flamurit të ISIS-it, nga të rinjtë e Partisë Demokratike të K
- Shtuar 1 javė mė parė


»Xhihadistët e rinj vijnë nga Kosova - Ballkani, një fuçi baruti e radikalizmit islamik - IndeksiOnline

Qindra luftëtarë të nisur për Irak e Siri. Dhjetëra fondamentalistë të arrestuar. 16 viktima. Një kamikaz i hedhur në erë në Bagdad. Nj&e
- Shtuar 2 javė mė parė


»Se bashku drejt diversifikimit shumengjyresh - News of Albania

Transmetuar me 06092014 - 2219 Nga Monika Shoshori Stafabr br Vetem nje vit me pare romet u vendosen ne qender te buletineve informative atehere kur u rapo
- Shtuar 2 javė mė parė


»Skandaloze: Mbyllen shkollat në Prizren - IndeksiOnline

Drejtoria e Arsimit në Prizren, ka marrë vendim që këtë vit t’i mbyllë të gjitha shkollat për publikun dhe inspektorët. Përfaqësues
- Shtuar 2 javė mė parė


»World Ultra Wealth Report Ne Shqiperi 55 biznesmene kane 7 miliarde USD pasuri - Panorama

e Premte 5 Shtator 20140911 am brbrNe Shqiperi 55 persona kane nje pasuri me shume se gjysma e prodhimit te Brendshem BrutoĀ Jane plot 7 miliarde USD qe ndahen vetem ne duart e k
- Shtuar 3 javė mė parė


»Policia alarmoi në Kuvend: Synojnëta bëjnë Kosovën Shtet Islamik - Shqiptarja.com

PRISHTINE- Afro një dekadë më parë Policia e Kosovës, Departamenti i Anti-terrorizmit që merret me terrorizmin me bazë fetare dhe nacionale, kishte alarmuar për
- Shtuar 3 javė mė parė


»Qeveria i kthehet punës, miraton 5 vendime - IndeksiOnline

Qeveria e Republikës së Kosovës, e drejtuar nga kryeministri Hashim Thaçi, ka zhvilluar mbledhjen e saj të rregullt në të cilën ka miratuar vendime dh
- Shtuar 3 javė mė parė


»Në Prishtinë bie zilja për të pagjeturit - IndeksiOnline

Dita Ndërkombëtare e Personave të Pagjetur, edhe këtë vit e gjen Kosovën pa zbardhjen fatit të rreth 1 mijë e 709 personave të zhdukur gjatë l
- Shtuar 3 javė mė parė


»Organizatat që financohen nga shtetet arabe - IndeksiOnline

Gazeta “Zëri” ka siguruar nga Prokuroria e Shtetit, dosjen ku jepen detaje për individë dhe organizata të ndryshme joqeveritare të regjistruara në Kos
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kosova qendron më së miri në rajon në luftimin e financimit të terrorizmit - IndeksiOnline

Drejtori i Njësisë për Inteligjencë Financiare (NJIF-K), Dardan Nuhiu thotë se kjo Agjenci ka nën kontroll pothuajse të gjitha transaksionet financiare q&eum
- Shtuar 4 javė mė parė»Fier, reagime ndaj vizitės sė Janullatos, komiteti pėr ēėshtjen kombėtare : Mos nderoni antishqiptarėt - Ora News

Fier- Komiteti Koordinues pėr mbrojtjen dhe zgjidhjen e ēėshtjes kombėtare shqiptare kanė kėrkuar tė ndalohet vizita e kryepeshkopit Janullatos, i cili pritet qė tė dielėn mė 24 gu
- Shtuar 5 javė mė parė


»Organizatat kombėtare: Nuk duam qė Janullatos tė pėrkujtojė Shėn Kozmain - BalkanWeb

FIER- Komiteti Koordinues pėr Mbrojtjen dhe Zgjidhjen e Ēėshtjes Kombėtare Shqiptare ka kėrkuar tė ndalohet vizita e kryepeshkopit Janullatos, i cili pritet qė tė dielėn mė 24 gusht, tė vizitojė kishė
- Shtuar 5 javė mė parė


»Financimi i terrorizmit, në Kosovë kanë hyrë 50 milionë euro nga Lindja e Mesme - BalkanWeb

‘Në Kosovë ekziston një bazë ligjore solide për financimin e terrorizmit’. Kështu është shprehur në një prononcim eksperti nga Kosova Bash
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Xhihadi nė Siri, FRI-Rexhepit: Keni skandalizuar ndėrkombėtarėt - BalkanWeb

MAQEDONI-Dy ditė mė parė kreu i Bashkėsisė Islame nė Maqedoni, Sulejman Rexhepi dha njė intervistė nė lidhje me rekrutimet e shqiptarėve pėr xhihad nė Siri dhe Irak duke pėrmendur ndėr tė tjera se sho
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Vitet e fundit në Kosovë kanë hyrë 50 milionë euro nga Lindja e Mesme - IndeksiOnline

Bashkim Zeqiri, ekspert i financimit të terrorizmit, thotë se në Kosovë ekziston një bazë lgjore solide për financimin e terrorizmit. Ai thotë se proble
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Ne Dhermi por pa femije - Panorama

e Premte 15 Gusht 20141200 pm brbrBLERINA KARAGJOZIbrbrĀ brĀ  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ejani te vizitoni bukurite e natyres shqiptare sekreti i fundit i Europes renditur ne vend te katert
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Rama bllokoi ndertimin e semaforit - Panorama

e Premte 15 Gusht 20141601 pm p classwp-caption-text Nenkryetari i Bashkise se Tiranes Bozdo dje gjate takimit me punetoretSSSAbrASSPolicia e Shtetit per te dyten dite radhazi ka
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Kryeimami i Maqedonisë: Shqiptarët po luftojnë për para në Siri e Irak - IndeksiOnline

Kryetari i Bashkësisë Islame në Maqedoni, Sulejman Rexhepi thotë se shqiptarët, besimtarë muslimanë në Maqedoni dhe më gjerë në rajon jan
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2850 ->2850 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 joqeveritare ->joqeveritare 0 docs[0] -> docs[0] 1 2850 ->2850 0 hits[0] -> hits[0] 1 3203 ->3203

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos