Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Jorgo Zhuli"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Zgjedhjet, PASOK merr votues nga Shqipėria - BalkanWeb

TIRANE-Ministria e Brendshme Greke duket se ka nisur njė fushatė pėr dhėnien e nėnshtetėsive nė masė. Kjo gjė mund tė verifikohet mjaft lehtė duke parė listėn e personave qė kanė marrė kėtė nėnshtetės
- Shtuar 3 vite mė parė»Sarandė, debatet e pronave nė fshatin e minoritarėve - Top Channel

“Nuk kemi pasur asnjėherė agallarė, ndėrsa tani njerėz me dokumente false nga Gjirokastra e Delvina, kėrkojnė tė na rrėmbejnė livadhet”. Kėshtu kanė dek
- Shtuar 5 vite mė parė


»Sarandė, debatet e pronave zbresin nė fshatin e minoritarėve - Gazeta Shqip

T rrezikuar nga ish-pronart, banort e fshatit Kostar krkojn ndihm nga pushtetart “Nuk kemi pasur asnjher agallar, ndrsa tani njerz me dokumente false nga Gjirokastra e Delvina, krkojn t na rr
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 4 ->4 0 total_found -> total_found 1 4 ->4 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 jorgo ->jorgo 0 docs[0] -> docs[0] 1 2241 ->2241 0 hits[0] -> hits[0] 1 2965 ->2965 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 zhuli ->zhuli 0 docs[1] -> docs[1] 1 203 ->203 0 hits[1] -> hits[1] 1 257 ->257

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos