Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kamenic"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»EULEX liron Shaip Surdullin nga akuzat - IndeksiOnline

ā€‹Ish kreu i Kamenicës Shaip Surdulli është liruar nga akuzat nga ana e EULEX-it pasiqë prokurori kishte hequr dorë nga aktakuza me arsyetimin se lënda ësht
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Bombė nė njė disko nė Gjilan?Vali Corleone nėn hetim - BalkanWeb

PRISHTINE- Telashe nė horizont pėr Vali Corleonen. Tė paktėn kėshtu shkruajnė mediat kosovare. Sipas tyre, Prokuroria e Gjilanit, pėrkatėsisht departamenti pėr krime tė rėnda, ka ngritur aktakuzė kund
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Mirënjohje Shqipërisë - BalkanWeb

Të dashur miq, Mirë se keni ardhur në festimin e përvitshëm të Pavarësisë Amerikane, të festës sonë kombëtare. Si fillim, më lejoni t&e
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Policia kap nxënësit duke shpërndarë testin në Facebook - IndeksiOnline

KALLXO.com është informuar nga qytetarët se në shkollën “Naim Frashëri” në Podujevë disa nxënës kishin postuar në Facebook fo
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Begzat Sinani: Koalicioni AAK, LDK e NISMA tentim për puç ndaj sovranit - IndeksiOnline

Kryetari i Komunës së Kamenicës Begzad Sinani, ka vlerësuar se LVV i ka fut në “Kopresh” AAK-në, LDK-në dhe NISMA-në. Sinani tha për ra
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Asgjësohen 300 rrënjë kanabisnë pranga 81-vjeçarja nga Vlora - Shqiptarja.com

380 rrënjë bimë narkotike kanabis sativa janë asgjësuar nga Policia e Vlorës.  Në pjesën veri-lindore të Malit të Kamenicës buzë lumit
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Kryetarët e rinj ua humbën elektoratin partive të tyre - IndeksiOnline

Subjektet politike që kanë fituar në zgjedhjet lokale dhe kryetarët e rinj, si duket kanë pasur shumë vështirësi që ta ruajnë elektoratin e ty
- Shtuar 5 muaj mė parė


»AAK në Kamenicë nuk pret telashe nga PDK-ja - IndeksiOnline

Kryetari i AAK-së në Kamenicë Lulzim Leci i cili është në koalicion me degën e PDK-së në këtë qytet tha për rajonipress se pavar&eum
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Begzad Sinani e shet xhipin përmes Facebook-ut - IndeksiOnline

Pas dështimit të parë për të shitur xhipin e Komunës së Kamenicës, Kryetari Begzad Sinani, ka nisur një fushatë edhe në rrjetet sociale p
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Begzadi, lëre që nuk e shet veturen por blen edhe tjera - IndeksiOnline

Komuna e Kamenicës ka marrë vendim për shitjen e veturës së ish-kryetarit të kësaj komune dhe blerjen e tri veturave të tjera në vlerë prej 50
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Kryeministri Rama dhuratĆ« pĆ«r Vikena KamenicĆ«n (FOTO) - News of Albania

Transmetuar më 11.06.2014 - 16:58 Ajo ka ditĆ«lindjen sot dhe ndoshta shumĆ«kush e ka kaluar pa e uruar, por jo njĆ« njĆ«ri shumĆ« i rĆ«ndĆ«sishĆ«m.
- Shtuar 5 muaj mė parė


»PDK në Kamenicë “shqyrton” koalicionin me AAK-në - IndeksiOnline

Dega e PDK-së në Kamenicë e ka diskutuar marrëveshjen e koalicionit LDK-AAK e NISMA. Sipas zyrtarëve të PDK-së, kjo marrëveshje mund të reflektoj&e
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Pjesemarrja ne votime - Top Channel

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë ka prezantuar rezultatet e numrit të votuesve që kanë shfrytëzuar të drejtën e tyre deri në orët e para t&eum
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Kosove-Serbi tjeter pike kufitare - Top Channel

Kosova dhe Serbia pritet që së shpejti të kenë edhe një pikëkalim kufitar, në vendin e qujtur Kapi e Sfircës. Nisma që është ndërmarrë
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Shpendi është dashur të marrë pjesë në përurimin e fabrikës - IndeksiOnline

 “Unë mendoj se nëse një investitor vjen në Kosovë dhe në qytetin e Prishtinës, Shpend Ahmeti ishte dashur të jetë aty në përu
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Pacolli premton ta lidh Kamenicën me autostradën e Kombit - IndeksiOnline

Aleanca Kosova e Re ka vazhduar fushatën në Kamenicë. Presidenti i AKR’së Behgjet Pacolli, u ka premtuar qytetarëve të Kamenicës se pas 8 qershorit, au
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Haziri: S’ka kush i mposhtë 2 milionë ushtarë të Ibrahim Rugovës - IndeksiOnline

ā€‹Lutfi Haziri dhe pesë deputetët nga Gjilani në radhët e Lidhjes Demkoratike të Kosovës, janë emocionuar tejmase kur kanë parë me sytë e tyr
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Kosumi: Anamorava dhe Gollaku duhet të kujdesen për vete - IndeksiOnline

Kandidati i AKR-së për deputet të Kuvendit të Kosovës, ish kryeministri Bajram Kosumi ka takuar një numër të madh qytetarësh të Kamenicës
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Ashpersohen tonet e fushates - Top Channel

Dy subjektet më të mëdha politike, PDK dhe LDK kanë shpalosur të premten programet e tyre para qytetarëve të Kamenicës. Teksa kreu i PDK-së Hashim Tha&cced
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Karaçeva, mbetet problematike - IndeksiOnline

Shpesh takojnë xhandar serbë brenda territorit të fshatit të tyre. Ndjehen të kërcënuar dhe të tradhtuar nga isntitucionet e shtetit të Kosovë
- Shtuar 5 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 514 ->514 0 total_found -> total_found 1 514 ->514 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kamenic ->kamenic 0 docs[0] -> docs[0] 1 514 ->514 0 hits[0] -> hits[0] 1 953 ->953

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos