Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Karburantet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Paketė tė re pėr biodiezelin - Gazeta Start

Tiranė - Nė komisionet parlamentare ka nisur sot shqyrtimin i projektligjit "Pėr prodhimin, transportin dhe tregtimin e biokarburanteve d
- Shtuar 4 ditė mė parė»Lëndët djegëse, ministri Cani: Të hiqen lehtësitë për bio-karburantet - BalkanWeb

TIRANË-Ministri i Financave Shkëlqim Cani ka kërkuar që të hiqen lehtësitë për bio-karburantet. Në mbledhjen e sotme Komisioni i Ekonomisë
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Lėndėt djegėse, ministri Cani: Tė hiqen lehtėsitė pėr biokarburantet - BalkanWeb

TIRANĖ-Ministri i Financave, Shkėlqim Cani kėrkoi tė hėnėn tė hiqen lehtėsitė pėr produktin “Bio” qė gjendet nė karburantet finale qė hidhen pėr konsum. Ministri Cani i cili po paraqet ndr
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Karburantet qė ndotin ajrin, MEI: Masa abuzuese. Sė shpejti paketė ligjore - Ora News

Monitorimi i cilėsisė sė ajrit pėr vitin 2014 ka pėrcaktuar si njė ndėr ndotėsit kryesor cilėsinė e karburanteve. Nė vlera mė tė mėdha ky element ėshtė konstatuar nė kryeqytet duke ndikuar n
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Paketė ligjore pėr karburantet qė ndosin ambientin - Gazeta Start

Tiranė - Monitorimi i cilėsisė sė ajrit pėr vitin 2014 ka pėrcaktuar si njė ndėr ndotėsit kryesor cilėsinė e karburanteve. Nė vl
- Shtuar 6 ditė mė parė»MF: Ekonomia shqiptare, ngae “qëndrueshme” në “pozitive” - Shqiptarja.com

TIRANË - Ministria e Financave përmes një njoftimi ka vlerësuar rankimin  e bërë nga  Standard & Poor’s, e cila rishikoi vlerësimin për ekon
- Shtuar 2 javė mė parė


»Standard&Poor rrit vlerėsimin pėr ekonominė shqiptare - Gazeta Start

Tiranė - Standard&Poor ka rritur vlerėsimin pėr ekonominė shqiptare. Nga B, ky vlerėsim shkon nė B Plus, ēka do tė thotė se
- Shtuar 2 javė mė parė


»Karburantet, ja kush po abuzon nė treg me naftė dhe benzinė - Shqiptarja.com

TIRANE- Pavarėsisht nga shtrėngimi ligjor pėr tė garantuar njė treg mė tė sigurtė nė fushėn e karburanteve, institucionet shtetėrore po hasin vazhdimisht shkelje jashtėzakonisht tė mėdha dhe nė tė gji
- Shtuar 2 muaj mė parė


»KLSH padit 2 ish-zyrtarė doganor 4.7 milionė dollarė dėm shtetit  - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO PDF - Njoftimi i plotė i KLSH dhe shkeljet e konstatuara TIRANE - Kontrolli i Lartė i Shteti
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ngritja e parregullt e traut tė doganės, dėmi 4.7 milionė dollarė - Gazeta Shqip

KLSH kallėzon pėr shpėrdorim detyre dy pėrgjegjėsit e sektorit doganor nė Porto-Romano Mineralet - Detyrimet doganore tė rivlerėsuara nga rent
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Porto-Romano,shpërdoruan detyrën, KLSH kallzon penalisht dy ish-përgjegjës të doganës - BalkanWeb

TIRANË-Dy ish përgjegjës së doganës në Porto-Romano janë kallëzuar penalisht nga Kontrolli i Lartë i Shtetit për shpërdorim detyre. Kallëzim
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Porto-Romano,shpėrdoruan detyrėn, KLSH kallėzon penalisht dy ish-pėrgjegjės tė doganės - BalkanWeb

TIRANĖ-Dy ish pėrgjegjės sė doganės nė Porto-Romano janė kallėzuar penalisht nga Kontrolli i Lartė i Shtetit pėr shpėrdorim detyre. Kallėzimi penal ėshtė bėėr pas shkeljeve tė konstatuara nga auditimi
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Rregulla tė reja pėr karburantet, nė autostradė njė nė ēdo 15 km - Ora News

Qeveria ka miratuar nė mbledhjen e djeshme tė Kėshillit tė Ministrave kriteret e reja qė pikat e karburanteve duhet tė zbatojnė pėr distancėn dhe parametrat teknike qė lidhen me shėrbimin e sigurin
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Kushtet e reja, 1 vit afat karburanteve, ja cilat prishen  - Gazeta Shqip

Lejohet vetėm nėse kthehen nė komplekse shėrbimi. Distanca minimale mes tyre 15 km Ambientet - Zona e shėrbimit duhet tė ofrojė: stacion furni
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Doganat 79 mld leke me shume - Top Channel

Drejtoria e Përgjithshme e Doganave raportoi se për gjashtë muajt e parë të vitit ka arkëtuar 7.9 miliardë lekë më shumë krahasuar me të një
- Shtuar 4 muaj mė parė


»‘In Memoriam Artan Santo’, Hoxha: Vrasje me mesazh. Nėse s'zbardhet, dėshtim i shtetit - BalkanWeb

TIRANE –Emisioni “Njerėz nė Fokus” i gazetares Ola Bruko iu kushtua kėtė mbrėmje biznesmenit Artan Santo. Tė ftuar nė studio: Dorian Koēa kryeredaktor i TV Scan, Elsa Ballauri kryeta
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Te jetosh ne Lazaratin pa hashash - Top Channel

Asllan Gjini është një nga banorët e fshatit Lazarat. Ai thotë se ishte dakord që policia të hynte dhe të vendoste rregull, por rikontrolli sipas tij i banesave
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Urdhėri i IQT-sė, karburantet tashmėme kontroll pėr polica sigurimi - Shqiptarja.com

TIRANE- Inspektoriati Qendror Teknik njoftoi se, nė vijimėsi tė kontrolleve qė prej muajsh po kryen pėr respektimin e standardeve nė pikat e tregtimit me pakicė tė naftės, gazit dhe nėnprodukteve tė t
- Shtuar 5 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1217 ->1217 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 karburantet ->karburantet 0 docs[0] -> docs[0] 1 1217 ->1217 0 hits[0] -> hits[0] 1 1550 ->1550

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos