Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kashar Partia Demokratike"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kontestimet, Kokėdhima, Marto dhe Ēuēi, takime nė Sarandė - Gazeta Shqip

Lėvizja Deputeti socialist shprehet se nuk ka gisht pėr ndarjen e Himarės
- Shtuar 4 muaj mė parė


»INUK, aksion pėr tė hequr tabelat e reklamave nė rrugė - Gazeta Shqip

Operacioni Partia Demokratike: Me veprime arbitrare, inspektorėt shkatėrruan perlėn e Jugut, Ksamilin
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Olldashi Kryetari i PD-se duhet te jete ne parlament - ABC News

Partia Demokratike duhët të ndërtojë një veprim politik të strukturuar për të rrëzuar brenda dy vjetësh, mazhorancën që rithmeloi Partin&eum
- Shtuar 1 vit mė parė


»Sot votohet per kreun e ri te PD-se - Top Channel

Ka nisur në orën 08:00 votimi për pasardhësin e Sali Berishës në krye të Partisë Demokratike. Të gjithë anëtarët e k&eu
- Shtuar 1 vit mė parė


»Zgjedhjet Berisha Do te pranoj rezultatin e KQZ-se - Top Channel

Sali Berisha, kryeministër në detyrë dha këtë të hënë deklarata të forta sa i takon procesit zgjedhor të 23 qershorit. "Pa
- Shtuar 1 vit mė parė


»Gara nė PD, Olldashi : Kryetari i PD-sė duhet tė jetė nė Parlament - Ora News

Nė ditėn e fundit tė fushatės pėr kreun e Partisė Demokratike, Sokol Olldashi ka intensifikuar takimet me anėtarėsinė duke u ndalur nė Sukth, Rrashbull dhe Kashar. Ai kėrkoi votėn e demokratėve duk
- Shtuar 1 vit mė parė


»Gara në PD, Olldashi : Kryetari i PD-së duhet të jetë në Parlament - BalkanWeb

DURRES - Sokol Olldashi deklaroi se “Partia Demokratike duhet të ndërtojë një veprim politik të strukturuar për të rrëzuar brenda dy vjetësh, mazhora
- Shtuar 1 vit mė parė


»Berisha, fermerėve: Vraponi drejtbios. Olldashi, histori pėr Ramėn - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit /VD Braēe: Konventė pėr ato qė s'i bėre Fjala e plotė e Kryeministrit Berisha nė Konventė TIRANĖ - Partia Demokratike organizoi sot pasdite "Konventėn pėr mė s
- Shtuar 2 vite mė parė


»Vonesa e KQZ-se 13 kryetare kerkojne mandatin ne gjykate - Shekulli

Nderkohe qe Kolegji Zgjedhor ende nuk ka perfunduar punet me garen per Bashkine e Tiranes nje pjese e kryetareve te komunave e te minibashkive kane marre mandatin nga Gjykata e Shkalles se Pare
- Shtuar 4 vite mė parė


»Pranga ish-kryekomunarit - Panorama


- Shtuar 4 vite mė parė


»Vota nė shkallė kombėtare, PD dhe koalicioni i djathtė fitojnė bindshėm - Gazeta 55

14-05-2011 / Gazeta 55 Rikonfirmohet “Aleanca për Qytetarin” me një avantazh edhe më të madh se në 2009-n ndaj koalicionit “Aleanca për t&eu
- Shtuar 4 vite mė parė»PS fiton 34 bashki, PD 31 tė vogla - Panorama


- Shtuar 4 vite mė parė


»Rezultatet perfundimtare per 272 bashki dhe komuna - Shekulli

Qarku Berat Komuna KUTALLI SHPETIM VRAPI Aleanca per te Ardhmen 2816 DRITAN SULA Aleanca per Qytetarin 1911 LEVIZJA SOCIALISTE PER INTEGRIM 1615 PARTIA DEMOKRACIA SOCIALE 2587
- Shtuar 4 vite mė parė


»PS fiton 31 bashki, PD 133 komuna - Panorama


- Shtuar 4 vite mė parė


»Mbyllet numėrimi nė 284 njėsi, ja ku drejton PS-ja dhe PD-ja - Gazeta Mapo

Pas ditės sė tretė tė numėrimit tė votave pėr zgjedhjet e 8 Majit, rezulton se Partia Socialiste ka marrė drejtimin nė 33 bashki, ndėrsa Partia Demokratike nė 30 tė tilla. Ndėrkohė mbeten ende pa f
- Shtuar 4 vite mė parė


»Votat, rezultatet pėr bashkitė nė rang vendi - Gazeta Mapo

Kandidati i Partisė Socialiste Edi Rama ruan njė avantazh rreth njė mijė vota nė kryeqytet pėrballė rivalit Lulzim Basha Vetėm njė mijė vota ndajnė dy rivalėt pėr Bashkinė e Tiranės Edi R
- Shtuar 4 vite mė parė


»Qarku tirane, Bashkitė dhe komunat drejtohen nga tė djathtėt - Metropol

11/05/2011  Beteja elektorale pėr zgjedhjet vendore nė qarkun e Tiranės Beteja pėr qeverisjen vendore nė qarkun e Tiranės nxori fituese koalicionin “Aleanca pėr Qytetarin”. Nga rezul
- Shtuar 4 vite mė parė


»PS merr Kavajėn dhe Pogradecin ndėrsa PD-ja Librazhdin - Ora News

Partia Socialiste ka fituar bashkinë e Kavajës, e njohur si një ndër zonat bastione të Partisë Demokratike. Kandidati i Partisë Socialiste Elis Roshi ka dalë
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 82 ->82 0 total_found -> total_found 1 82 ->82 0 time -> time 1 0.004 ->0.004 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kashar ->kashar 0 docs[0] -> docs[0] 1 1311 ->1311 0 hits[0] -> hits[0] 1 2313 ->2313 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 partia ->partia 0 docs[1] -> docs[1] 1 68332 ->68332 0 hits[1] -> hits[1] 1 118563 ->118563 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 demokratike ->demokratike 0 docs[2] -> docs[2] 1 82207 ->82207 0 hits[2] -> hits[2] 1 143721 ->143721

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos