Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kashelashe"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kashelashe - News of Albania

...Shqiptari plehrat e veta i hedh plehrat e te tjereve i mbledh vetvetes ia hedh... Nga Edmond Tupja Mbaj mend qe nga femijeria nje kashela
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 1 ->1 0 total_found -> total_found 1 1 ->1 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kashelashe ->kashelashe 0 docs[0] -> docs[0] 1 1 ->1 0 hits[0] -> hits[0] 1 3 ->3

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos