Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kavajes Griselda Roshi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Prokuroria do te vendose te marten per Elvis Roshin - ABC News

Kryebashkiaku i Kavajës Elvis Roshi vazhdon të qëndrojë në qelitë e Drejtorisë së Policisë në Tiranë, që kur forcat RENEA e transportuan mbr
- Shtuar 2 vite mė parė


»Griselda tentoi vetevrasjen E bera qe te mos humbja Elvisin - Shekulli

TIRAN- Historia e rrembimit te nje gruaje shtatzene detyrimit per te lindur dhe zhdukjes se foshnjes e cila tronditi dy dite me pare te gjithe Shqiperine ka plasur dje si nje flluske sapuni. Gruaja
- Shtuar 4 vite mė parė


»Zbardhja/ Zonja e pare e Kavajes pranon se historia ishte e stisur prej saj - ABC News

Zbardhet historia e kallëzimit të së mërkurës, ku Griselda Roshi, bashkëshortja e kryetarit të ri të Bashkisë së Kavajës, Elvis Rroshi, pretendon
- Shtuar 4 vite mė parė


»Zonja e Pare e Kavajes tallet me ish Qytetarin e Pare te Tiranes - Koha Jonë

Horrori i sajuar, qe u tentua te perdorej nga PS. Mjaftoi nje sajese e nje 28 vjecare qe te hedhe ne aventure te gjithe PS, me gjithe kryetarin e saj, ish-kryetarin e Bashkise se Tiranes, Edi Rama. Ve
- Shtuar 4 vite mė parė


»Gruaja e kreut te Bashkise se Kavajes mbyllet ne banesen e prinderve te saj - ABC News

Griselda Zaimi, bashkëshortja e kryetarit të ri të Bashkisë së Kavajës Elvis Roshi, mbyllet në banesën e prindërve të saj, pas zbulimit të së
- Shtuar 4 vite mė parė


»Misteri i Griseldes Instituti i Mjekesise Ligjore nis ekspertimin - Shekulli

Griselda Roshi bashkeshortja e kryetarit te ri te Bashkise se Kavajes e cila u rrembye dhe u torturua ne menyre macabre nga persona te panjohur dy dite me pare eshte paraqitur sot ne Institutin e
- Shtuar 4 vite mė parė
»eshtja Griselda Prokuroria hedh poshte pisten e rrembimit - Shekulli

Prokuroria e Krimeve te Renda ka hedhur poshte pisten e rrembimit te bashkeshortes se kryebashkiakut te Kavajes. Sipas njoftimit zyrtar te Prokurorise pas hetimeve te kryera rezulton se nuk ka elem
- Shtuar 4 vite mė parė

»Griselda prokuroria Bie pista e pengmarrjes. Pikepyetje edhe mbi shtatzanine - Alsat

Griselda Roshi, 28- vjeçarja e cila një ditë më parë tronditi opinionin publik ishte sot për rreth një orë e 30 minura në ambientet e Mjekësisë
- Shtuar 4 vite mė parė
»Policia Gruaja e kryebashkiakut te Kavajes nuk ishte shtatzane - ABC News

28-vjeçarja, Grisela Roshi, nuk ka qenë fare shtatzanë. Një fakt të tillë e konfirmoi zyrtarisht pak më parë Policia e Tiranës, sipas të
- Shtuar 4 vite mė parė»Ekpertiza: Griselda Rroshi nuk ka qėnė shtatėzėnė - Ora News

Ekspertiza mjeko-ligjore arrin në rezultatin se Griselda Rroshi muk ka qenë shtatëzënë. Pas ekzaminimeve të bëra pranë Institutit të mjekësisë
- Shtuar 4 vite mė parė


»Griselda Rroshi pranon Nuk isha shtatzene. Sajova gjithcka - Shekulli

Bashkeshortja e kryebashkiakut te Kavajes Griselda Roshi pranon se deshmia e saj per rrembim ka qene e rreme. Nje gje te tille ajo e ka pranuar par prokuroreve te Gjykates se Krimeve te Rend
- Shtuar 4 vite mė parė


»Rroshi Ju kerkoj ndjese ishin oret me te veshtira te jetes time - Shekulli

Kreu i bashkise se Kavajes Elvis Rroshi shperndau pasditen e se martes nje deklarate per publikun duke kerkuar ndjese per lajmin e tmerrshem qe erdhi si pasoje e deklarimeve te bashkeshortes se tij
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 23 ->23 0 total_found -> total_found 1 23 ->23 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kavajes ->kavajes 0 docs[0] -> docs[0] 1 1398 ->1398 0 hits[0] -> hits[0] 1 2117 ->2117 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 griselda ->griselda 0 docs[1] -> docs[1] 1 297 ->297 0 hits[1] -> hits[1] 1 850 ->850 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 roshi ->roshi 0 docs[2] -> docs[2] 1 1996 ->1996 0 hits[2] -> hits[2] 1 3739 ->3739

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos