Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kembrixhit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kate tregon barkun - Vizion Plus

brbrDukesha e Kembrixhit e cila eshte rreth 13 javeshe shtatezane ka nisur ta nxjerre me ne pah shtatzaznine e saj Ne daljen e trete zyrtare qe nga berja publike e shtatzanise Kate eshte shfaqur me nj
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Mami Kate ne super forme - Vizion Plus

brbrDukesha e Kembrixhit ka bere sot daljen e pare publike pas zerave se ajo eshte shtatezane dhe po pret femijen e saj te dyte Ajo parakaloi pergjate Pallatit Bukingam ne saje te vizites se presiden
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Kate Middleton nuk po perballon dot shtatzenine - Klan TV

0 brbr brbrGjendja shendetesore e Dukeshes se Kembrixhit nuk eshte aq e mire kohet e funditbrbr brbrShkaku i keqesimit te shendetit te saj eshte bere shtatzenia e dyte e 32-vjecares te cilen me sa du
- Shtuar 2 javė mė parė»Princi George bezdiset nga një fotograf - BalkanWeb

LONDER- Avokatët e Dukës dhe Dukeshës së Kembrixhit i kanë kërkuar një fotografi që “të pushojë së bezdisuri” Princin George dhe dado
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kate pret vajze dhe do te quhet Elizabeth - Klan TV

0 brbr brbrKete here Dukesha e Kembrixhit Kate Middleton do te sjelle ne jete nje vajzebrbr brbrSipas tabloidit IBTimes Kate dhe Princi William jane ne pritje te nje vajze dhe nuk do te kene asnje di
- Shtuar 5 javė mė parė


»Dukesha Kate probleme me shtatzaninë, anulon vizitën në Maltë - BalkanWeb

ANGLI- Dukesha e Kembrixhit, i cila është shtatzënë me fëmijën e saj të dytë, nuk do të udhëtojë këtë fundjavë në Maltë
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Dukesha Kate probleme me shtatzaninė, anulon vizitėn nė Maltė - BalkanWeb

ANGLI- Dukesha e Kembrixhit, i cila ėshtė shtatzėnė me fėmijėn e saj tė dytė, nuk do tė udhėtojė kėtė fundjavė nė Maltė sepse ajo "vazhdon tė vuajė nga efektet e Hyperemesis Gravidarum", tha njė burim
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Antonella Scolamiero, njė italianenė krye tė UNICEF nė Shqipėri - Shqiptarja.com

TIRANE- Njė shtetase italiane do tė jetė nė krye tė UNICEF nė Shqipėri. Ditėn e sotme, Antonella Scolamiero i paraqiti Ministrit tė Punėve tė Jashtme, Ditmir Bushati, letrėn e akreditimit tė saj. Anto
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Shtatzėnia e Kate detyron Princ Harryn tė shtyjė ditėlindjen - Ora News

Edhe pse 30 vjetori ėshtė njė moment i rėndėsishėm pėr kėdo, Princ Harry ka vendosur ta shtyjė festėn e tij, pėr shkak tė problemeve tė shtatėzanisė gjatė mėngjeseve tė Dukeshės Kate . Djali
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Shtatzėnia e Kate detyron princin Harry tė shtyjė ditėlindjen - Ora News

Edhe pse 30 vjetori ėshtė njė moment i rėndėsishėm pėr kėdo, Princ Harry ka vendosur ta shtyjė festėn e tij, pėr shkak tė problemeve tė shtatėzanisė gjatė mėngjeseve tė Dukeshės Kate . Djali
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Kate Middelton shtatzėnė, mjekėt: Gjendja e saj shėndetėsore e rėnduar - Ora News

Dukesha e Kembrixhit po pret fėmijėn saj tė dytė ka njoftuar sot pallati Kensington. Kate 32 vjeēe nėna e princ Xhorxh ėshtė shtatzėnė me fėmijėn e dytė me burrin e saj Princ William.
- Shtuar 2 muaj mė parė»Princi William dhe Kate presinnjë tjetër fëmijë - Shqiptarja.com

Dukesha e Kembrixhit është shtatzanë dhe pret në tjetër bebe mbretërore, që do të jetë pasardhësi i katërt në rradhë për fronin mb
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Kate Middleton shtatzene - Vizion Plus

brbrFamilja mbreterore britanike do te shtohet se shpejti me nje anetar te ri Permes nje komunikate te familjes u njoftua se dukesha e Kembrixhit bashkeshortja e princit trashegimtar Uilliam eshte ser
- Shtuar 2 muaj mė parė


»ifti mbreteror britanik pret trashegimtarin e dyte - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Kate eshte perseri shtatzene - Panorama

e Hene 8 Shtator 20141225 pm brbrDukesha e Kembrixhit Kate Middleton eshte shtatzene perseri brbr8220Kensington Palace8221Ā njoftoi mengjesin e sotem brbrKate 32 vjec djali i se
- Shtuar 2 muaj mė parė


»University of Cambridge doktor per studimin e cokollates - Vizion Plus

brbrA e keni menduar ndonjehere se mund te kryeni doktoraturen per nje fushe si embelsirat e ne menyre te vecante per cokollate Universiteti i famshem britanik i Kembrixhit i ka dhene jete ketij spe
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Princi William tashme nje pilot helikopteri emergjencash - Top Channel

Duka i Kembrixhit, apo Princi trashëgimtar i fronit William, pritet të bëhet pilot i helikopterëve të shërbimit të urgjencës nga ajri, gjatë pranverës
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Si do të marrë fund bota sipas shkencëtarëve? - BalkanWeb

TIRANE - A duhet të frikësohemi vërtet nga ndonjë ngjarje katastrofike që mund të çojë në zhdukjen e plotë të qenieve njerëzore? Përv
- Shtuar 3 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 350 ->350 0 total_found -> total_found 1 350 ->350 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kembrixhit ->kembrixhit 0 docs[0] -> docs[0] 1 350 ->350 0 hits[0] -> hits[0] 1 443 ->443

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos