Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Keta"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Lubonja kunder Milos per rishkrimin e historise Pse dhe si e duan Enver Hoxhen - Panorama

e Hene 15 Shtator 20140857 am p classwp-caption-text PASKAL MILO MAJTAS FATOS LUBONJAbrbrSi eshte ngulitur historia ne kujtesen e shqiptarevebrbrSikur Zogu e Berisha te udhehiqni
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Arresti i Fullanit sot vendos Apeli - Panorama

e Hene 15 Shtator 20141116 am p classwp-caption-text Elivar Golemi duke dale nga GjykatabrbrIsh-guvernatori i Bankes se Shqiperise Ardian Fullani del sot ne Gjykaten e Apelit per
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Viti i pare i Edi Rames - Panorama

e Hene 15 Shtator 20141230 pm ROLAND QAFOKUbrbrĀ Ā  Edi Rama nuk e ka me ate entuziazmin naiv te mbremjes se 15 shtatorit 2013 teksa krani i nje kamere me regji qendrore kalonte
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Lufta ndermjet kodeve kulturore - Panorama

e Hene 15 Shtator 20141227 pm AGRON GJEKMARKAJbrbrĀ  Teresia komplekse qe perfshin njohjet besimet artin moralin te drejten traditat e cdo gje tjeter te prodhuar nga aktiviteti i
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Dhuna ne stadium masa e sigurise per tifozet - Vizion Plus

brbrPas dhunes se ushtruar ne stadiumin e Shkodres gjate ndeshjes Tirana-Vllaznia Gjykata e ketij qyteti po shqyrton sot masat e sigurise per 8 tifozet e Vllaznise dhe per 4 tifozet e skuadres kryeqyt
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Kine korsi te dedikuara per perdoruesit e telefonit - Panorama

e Hene 15 Shtator 20141952 pm brbrMund tju kete ndodhur edhe ju qe shpesh te jeni perplasur me kalimtare pasi e kane patur mendjen tek telefoni juaj Ne Kine e kane gjetur zgjidhj
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Erjon Braçe: Çështja “Fullani”nuk kam besim te Gjykata e Apelit - Shqiptarja.com

TIRANE- Kreu i Komisionit të Ekonomisë, Erjon Braçe ka reaguar sërish ndaj çështjes “Fullani”, duke u shprehur se nuk ka besim të Gjykata e Apelit. N
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Falimentimi i Levizjes Vetevendosje - News of Albania

Transmetuar me 12092014 - 1945 Shume njerez ne Kosove kane menduar se keta jane inteligjenca e Kosoves Por ne te vertete po del se nuk jane te tillebr br N
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Ve bast se apeli do ta lere Fullanin ne gjendje te lire - News of Albania

Transmetuar me 12092014 - 1931 Nga Mustafa Nanobr br Nuk pati surpriza ne seancen e djeshme gjyqesore qe kish te bente me komunikimin e rivleresimin e mase
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Ditari i Kroit Emri i agjentit ne Byro qe e zbuloi oficeri i Sigurimit Vladimir Mece - Panorama

e Enjte 11 Shtator 20141227 pm p classwp-caption-text ENVER HOXHA NE NJE NGA MBLEDHJET E BYROSE POLITIKEbrbrDitari i Haxhi Kroit Raporti sekret per Enverin ne dhjetor 1984brbrBes
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Mjekut francez qe vizitoi Enverin i dhame 5 mije USD i mora pa formalitete ne Banke - Panorama

e Merkure 10 Shtator 20140920 am p classwp-caption-text MJEKU FRANCEZ QE VIZITOI ENVER HOXHEN NE VITET 80brbrDitari i shefit te kabinetit per ngjarjen e tetorit 1984brbrNe fillim
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Ditari i Kroit Ramizi trondit Byrone Enveri shume keq sdo vije me ne zyre - Panorama

e Marte 9 Shtator 20141502 pm p classwp-caption-text ENVER HOXHA DHE RAMIZ ALIAbrbrDitari i Haxhi Kroit Lajmi i papritur ne tetorin e vitit 1984brbrTani do punojme me nje rregull
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Universitetet shpallja e fituesve me 16 shtator - Panorama

e Shtune 13 Shtator 20141127 am Universitetet do te shpallin emrat e maturanteve fitues te raundit te pare me date 16 shtatorbrMinistria e Arsimit ka publikuar dje udhezimin ne t
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Pogradec kryhet izolimi i minierave - Vizion Plus

brbrPer vite me radhe ne keto galeri minerash te braktisura banoret e Beragoshdes ne Pogradec hynin per te mbledhur skrap pa u kujdesur per jeten e tyre Galeri te cilat vetem pak kohe me pare kane me
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Mblidhet Kėshilli i Prokurorisė, pritetrrokadė prokurorėsh nėpėr rrethe - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Keta shkon nė Vlorė, Beluri vjen nė Tiranė TIRANE - Kėshilli i Prokurorisė sė Pėrgjithshme ėshtė m
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Idealet e pushkatuara te Azem Hajdarit - Panorama

e Premte 12 Shtator 20141147 am BISLIM AHMETAJbrbrĀ Ā  Perditshmeria jone e mbushur me ngjarje te rendomta ka sjelle nje zvetenim vlerash te permasave te tilla aq sa perpjekja nj
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Vlore hajdutet e thesarit zbulojne varrezen antike - Panorama

e Premte 12 Shtator 20141208 pm Arkeologet zbulojne ne varret e grabitura te Parkut antik te Amantias objekte me vlera historike te cilat duket se hajdutet i kishin 8220harruar82
- Shtuar 5 ditė mė parė


»"Luftė" tifozėsh nė Shkodėrgjakoset Halili, plagosen fėmijė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO/Halili pas goditjes nga tifozėt VIDEO/ Momentet pas ngjarjes Nikolla:Turp! Duhen masa urgjente Basha: E dėnueshme skema e provokimit tė konfliktit
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Mblidhet Kėshili Prokurorisė, pritetrokadė prokurorėsh nėpėr rrethe - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Keta shkon nė Vlorė, Beluri vjen nė Tiranė TIRANE - Kėshilli i Prokurorisė sė Pėrgjithshme ėshtė m
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Vjedhja hetim pasurive per 21 zyrtaret e Bankes - Panorama

e Premte 12 Shtator 20140921 am p classwp-caption-text Banka e ShqiperisebrbrPriten pergjigjet nga bankat e nivelit te dytebrbrILDKP Po kontrollojme levizjet ne pasurite e drejtu
- Shtuar 5 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 11518 ->11518 0 time -> time 1 0.006 ->0.006 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 keta ->keta 0 docs[0] -> docs[0] 1 11518 ->11518 0 hits[0] -> hits[0] 1 15288 ->15288

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos