Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Keti Bazhdari"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Zbulohet lidhja e dashurisë mes deputetëve të PS Olta Xhaçka e Artan Gaçi - BalkanWeb

TIRANE- Një miqësi speciale duket se është krijuar brenda Partisë Socialiste. Miqtë e tyre të përbashkët në PS janë në dijeni të nj&eum
- Shtuar 1 muaj mė parė


»MOSHA E TRETĖ, NJĖ TJETĖR VIZION SOCIAL - Gazeta Shqip

NDUE DEDAJ 1
- Shtuar 6 muaj mė parė»Vasili Mbrojtja e biznesit fason garanton 100 mije vende pune - ATSH

p classwp-caption-textKryetari i grupit parlamentar i LSI-se Petrit Vasili gjate takimit me biznesin fason ne Shkoder Foto Gasper Marku SHKODR 22 ShkurtATSH-Gasper Marku-Grupi Parlamen
- Shtuar 8 muaj mė parė»Ndahen ēmimet e filantropisė 2013, Keti Bazhdari vlerėsohet pėr ndihmėn si individ - Ora News

E kthyer tashmė nė traditė, nė kryeqytet janė ndarė ēmimet e Filantropisė pėr vitin 2013, njė aktivitet qė zhvillohet nga Partnerėt nė Shqipėri, nė bashkėpunim me vėllezėrit Rok Feler, qė synon tė
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Dyqanet e Keti Bazhdarit, promocion tė veshjeve intime pėr fėmijė me karakter tė pastėr pedofilik - Gazeta 55

28-07-2013 / Gazeta 55 Denoncim i ZMK: Një akt i rëndë pedofilie i shkaktuar nga babëzia për fitim! Zyra për Mbrojtjen e Konsumatorit denoncoi dje
- Shtuar 1 vit mė parė»Simpatizantët urojnë Ramënpër ditëlindje nëpërmjet Fb - Shqiptarja.com

TIRANE - Edhe pse kryeministri  i ardhshëm, Edi Rama ka vendosur ta kalojë festën e 49-vjetorit në heshtje, simpatizantët kanë dashur ta bëjnë pak më
- Shtuar 1 vit mė parė


»Rama feston 49-vjetorin, simpatizantët foto urimi -FOTO - BalkanWeb

TIRANË- Kreu i PS-së, Edi Rama festoi sot 49-vjetorin e lindjes ditë që përkon për konçidencë dhe me përvjetorin e Pavërësisë së SHBA
- Shtuar 1 vit mė parė


»Bazhdari Ne Shkoder fitore e te majtes - Top Channel

Keti Bazhdari, Sekretare për Çështjen e ish-të përndjekurve në Partinë Socialiste u shpreh se në zgjedhjet e të dielës Shkodra i dha fitore të
- Shtuar 1 vit mė parė
»PS projektet per Shkodren - Top Channel

Kandidatet socialistë në Shkodër Mimoza Hafizi, Namik Kopliku, Rozafa Zmijani, Luan Leta dhe drejtuesja e Grupit të Punës për të Përndjekurit Politikë,
- Shtuar 1 vit mė parė


»Pervjetori i revoltes se Spaccedilit - Top Channel

40 vjet më parë, të burgosurit politikë në burgun famëkeq të Spaçit u ngritën në një revoltë më 21 maj të vitit 1973, revolt&e
- Shtuar 1 vit mė parė»40 vjet nga revolta e Spacit - Top Channel

Në 40-vjetorin e revoltës në burgun famëkeq të Spaçit, gjatë së cilës pati edhe 4 viktima janë përkujtuar në një simpozium në
- Shtuar 1 vit mė parė


»Rama falsifikon kasetat e fushatės - Gazeta 55

11-05-2013 / Gazeta 55 Ekipi humbës i opozitës e ka nisur fushatën zgjedhore me manipulime kasetash, duke konfirmuar se s’ka asnjë shpresë që të fi
- Shtuar 1 vit mė parė»Keti Bazhdari: Do të jem me PSpor fatkeqësisht jo në Parlament - Shqiptarja.com

Keti Bazhdari, Sekretarja për të Përndjekurit Politikë në PS, ka qetësuar mbështetësit e saj përmes një mesazhi në rrjetin social Facebook, pas m
- Shtuar 1 vit mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 149 ->149 0 total_found -> total_found 1 149 ->149 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 keti ->keti 0 docs[0] -> docs[0] 1 344 ->344 0 hits[0] -> hits[0] 1 427 ->427 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 bazhdari ->bazhdari 0 docs[1] -> docs[1] 1 191 ->191 0 hits[1] -> hits[1] 1 296 ->296

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos