Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kimistet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Dietat speciale per kimistet qe do te merreshin me armet kimike siriane - ABC News

Nje tjeter fakt del ne drite pas refuqimit te qeverise shqiptare per shkaterrimin e armeve kimike siriane ne vendin tone. Gazeta “Panorama” shkruan se 10 ditë para se qeveria shqipta
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Tė rrėzuarat nė sallė - Tema


- Shtuar 1 vit mė parė


»Te gjitha sindikatat ne greve masive kunder qeverise - Albania

Flet Kol Nikollaj kryetar i Konfederates se Sindikatave te Shqiperise Anilejda Shembitraku Ne mbeshtetje te kerkesave te sindikatave territoriale dhe te federatave te profesionit me d
- Shtuar 4 vite mė parė


»Nje amerikan dhe dy japoneze Nobelat e kimise - Gazeta Start

Tre kimistet u shperblyen per punimet rreth bashkimit te kryqezuar me katalizator me paladiumin qe perdoret ne kerkimin dhe prodhimin e produkteve farmaceutike industriale per shembull te medikamentev
- Shtuar 5 vite mė parė


»Kimistet, pergjigjet te gabuara - Koha Jonë

TIRANE - Ekspertet e kimise analitike, ne Tirane, kane dale kunder analizave qe toka e Gerdecit eshte brenda normave te lejuara te ndotje. Sipas tyre Instituti i Shendetit Publik ka analizuar dy eleme
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 5 ->5 0 total_found -> total_found 1 5 ->5 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kimistet ->kimistet 0 docs[0] -> docs[0] 1 5 ->5 0 hits[0] -> hits[0] 1 6 ->6

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos