Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Klinika Dermatologjike"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kirurgjia Dermo - Estetike Spitali Amerikan prezanton risitë - Shqiptarja.com

TIRANE - Shqiptarët nuk kanë më nevojë të shpenzojnë në klinika të huaja për të kryer ndërhyrje dermo-estetike. Klinika Vivia ka përsosur im
- Shtuar 2 vite mė parė


»Tė siguruarit, 50 shėrbimet qė do t’i pėrfitojnė falas - Gazeta Mapo

SHKRUAN: Jonida Tashi 21-01-2011 11:02Publikohet lista e shėrbimeve spitalore qė do tė financohen nga ISKSH-ja pėr vitin 2011 Detajohen 50 shėrbimet spitalore qė personat e pėrfshirė
- Shtuar 4 vite mė parė


»Mantho Nakuēi Shqiptari qė mjekoi me azot tė lėngshėm, 15 vjet para Europės - Ballkan

Autori i Lajmit: Denisa KonaNė dyvjetorin e ndarjes prej nesh tė Profesorit tė nderuar, dermatologut Mantho Nakuēi, kujtimet e jetės sė tij na vijnė pėrmes rrėfimeve nė vite tė atij vetė, tė miqve
- Shtuar 5 vite mė parė


»Vendimi, Tė siguruarit, 50 shėrbimet qė do tė pėrfitojnė falas nė spitale - Albania

Jonida Tashi Detajohen 50 shėrbimet spitalore qė personat e pėrfshirė nė skemėn e sigurimeve shėndetėsore do t’i pėrfitojnė falas nė institucionet shėndetėsore publike tė vendit. Dit
- Shtuar 5 vite mė parė


»ISKSH-ja, “test” spitaleve mbi shėrbimet pėr pacientėt - Albania

Emanuela Sako Nis faza e parė e shtrirjes sė Skemės sė Sigurimeve Shėndetėsore nė tė gjitha spitalet e vendit. ISKSH-ja do tė financojė njė paketė shėrbimesh pėr ato spitale me tė ci
- Shtuar 6 vite mė parė


»Pacientet, ja cfare perfitojne nga skema - Koha Jonë

Pacienti, ne kete moment, do te perfitoje faktin qe spitalet do te kene me shume barna, pasi do t'i prokurojne vete ato qe ne fillim te vitit dhe natyrisht do te garantohet nepermjet nje kontrolli shu
- Shtuar 6 vite mė parė


»Spitalet, pacientėt shėrbim vetėm kundrejt pagesės - Shekulli

Sipas drejtoreshės sė ISKSH-sė, Hana, me VKM, tashmė spitalet janė nė skemėn e sigurimeve. Ja lista e shėrbimeve qė do tė financohet nga ISKSH-ja Vendimi Pacientėt nuk do tė marrin
- Shtuar 6 vite mė parė


»Spitalet, shėrbimet pėr tė cilat do paguajnė pacientėt - Panorama

 zirina llambroTetė shėrbime spitalore nuk do tė pėrfshihen nė skemėn e sigurimeve shėndetėsore. Kėtu bėjnė pjesė spitalet psikiatrike, shėrbimi kombėtar i transfuzionit, qend
- Shtuar 6 vite mė parė


»Lista e shėrbimeve spitalore qė do tė financohen nga ISKSH - Ballkan

Autori i Lajmit: Entela DurajBrenda muajit mars, Instituti i Sigurimeve tė Kujdesit Shėndetėsor do tė lidhė kontratat me spitalet publike, ndėrkohė qė brenda kėsaj periudhe drejtorėt e spitaleve d
- Shtuar 6 vite mė parė


»Spitalet, lista e shėrbimeve falas pėr 2009-n - Metropol

07/01/2009  Brenda tre muajve do tė jenė finalizuar dhe kontratat ndėrmjet spitaleve dhe ISKSH-sė Buxheti tashmė do ndahet nga Ministria e Financave, standarde tė reja cilėsie ēdo v
- Shtuar 6 vite mė parė


»Spitalet me pagesė, ik nga shiu e bie nė breshėr - Shekulli

  Punonjėsit e spitaleve apo ato tė Ministrisė sė Shėndetėsisė duhet tė kishin shikuar organizimin shėndetėsor tė Gjermanisė ose Amerikės, para se tė propozonin skema tė tilla. Kandidatja pė
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 11 ->11 0 total_found -> total_found 1 11 ->11 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 klinika ->klinika 0 docs[0] -> docs[0] 1 1372 ->1372 0 hits[0] -> hits[0] 1 1938 ->1938 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 dermatologjike ->dermatologjike 0 docs[1] -> docs[1] 1 55 ->55 0 hits[1] -> hits[1] 1 81 ->81

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos