Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Klinika Urologjike"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Nuhi Uka, i përfshirë në skandalin e "Medicus-it" - IndeksiOnline

Klinika “Medicus” kishte lëshuar fletëgaranci të rrejshme se kinse pacientët jashtë Kosovës po vinin këtu për konsultime urologjike dhe në a
- Shtuar 2 vite mė parė


»Prof. Paparisto, kirurg dhe mėsues shembullor pėr breza tė tėrė - Metropol

10/01/2011  Kush do tė bėhet kirurg, nuk duhet tė kursej djersėn dhe pėrkushtimin pa orar Profesori ynė i dashur, Ferdinant Paparisto, sot, mbush 10 vjet nga koha qė u nda nga jeta,
- Shtuar 4 vite mė parė


»Transplanti i veshkes, mungojne pajisjet - Koha Jonë

Transplanti i veshkes pritet te realizohet se shpejti edhe nga mjeke shqiptare ne Qendren Spitalore Universitare "Nene Tereza", duket se ka mbetur peng i disa pajisjeve mjekesore. Ndersa salla eshte b
- Shtuar 6 vite mė parė


»Kanceri i veshkave, ēdo ditė kėrkon 50 operacione - Metropol

19/02/2009  Shtohet numri i tė prekurve, kategoria e rriskuar janė moshat 40–60-vjeēare Dy transplantet e para tė veshkave do tė bėhen nė fund tė muajit mars Mjekėt pohojn
- Shtuar 6 vite mė parė


»QSUT, ne 25 dhe 26 mars nderhyrjet e para - Koha Jonë

Transplanti i veshkave do te kryhet per here te pare ne QSUT ne 25 dhe 26 mars. Nje grup mjekesh shqiptare, nen asistencen e mjekeve italiane, do te bejne falas dy nderhyrjet kirurgjikale te veshkave
- Shtuar 6 vite mė parė


»Nė mars do tė kryhen dy tranplantet e para tė veshkave nė QSUT - Gazeta 55

  Pėr herė tė parė nė njė spital publik, njė grup mjekėsh shqiptarė nėn asistencėn e mjekėve italianė, do tė bėjnė falas dy transplante tė  veshka
- Shtuar 6 vite mė parė


»QSUT: Nė mars kryhen dy transplantet e para - Gazeta Standard

Pėr herė tė parė nė njė spital publik, njė grup mjekėsh shqiptarė, nėn asistencėn e mjekėve italianė, do tė bėjnė falas dy transplante tė veshkave pėr dy vajza tė reja. "Klin
- Shtuar 6 vite mė parė


»QSUT: Nė mars kryhen transplantet e para tė veshkave - Gazeta Sot

Nė muaj mars tė kėtij viti, pėr herė tė parė nė njė spital mė tė madh tė vendit tonė, njė grup mjekėsh shqiptarė nėn asistencėn e mjekėve italianė, do tė kryejnė falas dy transplante tė  veshkave pėr
- Shtuar 6 vite mė parė


»Ky kirurg ėshtė njė robot - Gazeta Shqip

E ardhmja ngjan me njė robot nė tė cilin janė lidhur katėr krahė mekanikė njė pėr fibrat optike qė pėrcjellin vizionin tredimensional dhe tre tė tjerė pėr tė vėnė nė lėvizje veglat e punės qė operojnė
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 9 ->9 0 total_found -> total_found 1 9 ->9 0 time -> time 1 0.018 ->0.018 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 klinika ->klinika 0 docs[0] -> docs[0] 1 1369 ->1369 0 hits[0] -> hits[0] 1 1935 ->1935 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 urologjike ->urologjike 0 docs[1] -> docs[1] 1 29 ->29 0 hits[1] -> hits[1] 1 36 ->36

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos