Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Klosi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Rriten gjobat per shoferet Ministria Do ulim vdekjet - Panorama

e Enjte 16 Tetor 20141545 pm p classwp-caption-text Komisioni i LigjevebrbrKomisioni i Ligjeve ka nisur diskutimin e ndryshimeve te Kodit Rrugor ku percaktohen dhe rregullat e rej
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Kodi i ri Rrugor, s'ka leje drejtimipėr personat me varėsi nga alkooli - Shqiptarja.com

Qeveria ka ēuar nė tryezėn e ligjvėnėsve shqiptar pėr tė shqyrtuar ndryshimet nė Kodin Rrugor tė Republikės sė Shqiperisė . Por gjatė prezanimit ne Komisionin e Ligjeve ndryshimet e propozuara nga qev
- Shtuar 1 javė mė parė


»Pas 14 vitesh, Rama të enjtenligjëratë në Harvard si kryeministër - Shqiptarja.com

Sipas njoftimeve të konfirmuara shtypit, Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama do të mbajë një ligjëratë në sallën e Shkollës së Qeverisjes Ken
- Shtuar 1 javė mė parė


»VIDEOLAJM/OSHEE u pret energjinëbizneseve debitore, Klosi ngel pa kafe - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Kafja e mëngjesit është kthyer në një “rit” t&
- Shtuar 2 javė mė parė


»Pėrgjimet, Fatos Klosi: Ka ardhur koha tė hapen letrat pėr SHISH - Ora News

Tiranė - Kreu i Shėrbimit Informativ Shtetėror, Visho Ajazi Lika, ėshtė pėrpjekur sot tė qetėsojė politikanėt qė kanė pasur kėto ditė ankthin se mund tė jenė pėrgjuar. Kreu i SHISH
- Shtuar 4 javė mė parė


»Lehtėsira fiskale e mbėshtetje investimeve tė huaja qė sjellin punėsim - Keshilli i Ministrave

Gjatė qėndrimit tė tij nė Romė, Kryeministri Rama zhvilloi njė takim me investitorė e sipėrmarrės italianė, tė cilėt pritėn me shumė interesim
- Shtuar 4 javė mė parė


»Pėr njė pėrmasė tė re ekonomike, tė mirėstruktuaruar e strategjike, me Turqinė - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Edi Rama nė takimin me investitorėt turq: Ky takim ėshtė vėrtet njė moment pėr t'u shėnuar. Jo s
- Shtuar 4 javė mė parė


»Hapėsira tė reja pėr librin dhe pėr artin - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Rama mbajtur nė ditėn e dytė tė dhėnies sė ēmimeve tė Festivalit tė Librit dhe Artit: Pėrshėndet
- Shtuar 4 javė mė parė


»Venecia, Kryeministri i ftuar nderi pėr tė folur pėr eksperiencėn e tij tė ndryshimit - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Edi Rama ėshtė duke zhvilluar njė vizitė dy ditore nė Itali, ku do tė marrė pjesė nė ēeljen e pavionit shqiptar nė Bienalen e Ven
- Shtuar 4 javė mė parė


»Fatos Klosi: Izet Haxhia është "thelbi" i vrasjeve në Tropojë - BalkanWeb

TIRANE-Ish-shefi i Shërbimit Informativ të Shtetit, Fatos Klosi e cilësoi "karagjoz" ish-kryeministrin Sali Berisha. I pyetur nga "Gazeta Shqiptare" për deklaratat e bëra dy d
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Marjan Gryka: Izet Haxhia me Berishėn vranė Azemin - Shqiptarja.com

TIRANE - Nė njė intervistė pėr gazetėn “Shqiptarja.com” ish-truproja e Azem Hajdarit, aktualisht kryetar i shoqatės me tė njėjtin emėr, Marjan Gryka reagon ashpėr ndaj akuzave tė ish-trupr
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Klosi: Disponoj detaje tronditëse për vrasjen e Azem Hajdarit, ja si i ndihmoi Sali Berisha vrasësit - IndeksiOnline

Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi, në një prononcim për gazetën “Sot”, ka deklaruar se disponon fakte të reja tronditës
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Zemaj i kërkon Fatos Klosit të tregoi së kush e vrau Ahmet Krasniqin - IndeksiOnline

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj ka kërkuar nga ish shefi i SHIK-ut (ish- SHISH-i), Fatos Klosi të tregoi së kush e vrau ministrin e Mbrojtj&eum
- Shtuar 1 muaj mė parė


»PS nis përgatitjet për vendoret 2015grupi konsulta në Korçë dhe Dibër - Shqiptarja.com

KORCE- Partia Socialiste nis konsultat me elektoratin e saj në qytetet e Korçës dhe Dibrës, për përgatitjen e zgjedhjeve vendore të 2015-s. Grupi i pu
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Durrės, ēel siparin Festivali i Filmitnė ceremoni edhe "Shamikuqja" - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO DURRES - Festivali ndėrkombėtar i Filmit nė Durrės ēeli siparin e tij nė njė ceremoni mbres
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Kryqėzata e komunistėve, siu ndryshua kujtesa kolektive - Shqiptarja.com

Njė analizė mbi: Motivet e udhėheqjes komuniste nė ndėrmarrjen e njė kryqėzate pėr ndryshimin e kujtesės kolektive tė shqiptarėve; metodologjia e pėrdorur nga drejtuesit komunistė pėr tė instaluar njė
- Shtuar 1 muaj mė parė
»PS 4 grupe pune per punesimet zgjedhjet ligjet dhe kodin etik - Panorama

e Marte 2 Shtator 20141047 am Ne mbledhjen informale te Grupit Parlamentar socialist ne pranine e Kryeministrit Rama dhe ministrave u ngriten kater grupe pune qe do te ndjekin ce
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Fatos Klosi: Kisha greke si strukturė diktatoriale, s’duron opinione ndryshe - BalkanWeb

TIRANE-E quan “strukturė diktatoriale” Kishėn greke, ndėrsa kryepeshkopin pėr Shqipėrinė Anastas Janullatos e vendos nė majė tė kėsaj strukture. Kėshtu reagoi dje Fatos Klosi, ishkreu i Sh
- Shtuar 2 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 3656 ->3656 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 klosi ->klosi 0 docs[0] -> docs[0] 1 3656 ->3656 0 hits[0] -> hits[0] 1 8403 ->8403

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos