Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kodi Fiskal"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Akademia Fiskale, investim pėr kapitalin njerėzor - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Edi Rama, sot, nė prezantimin e Akademisė Fiskale, ku nis dhe cikli i trajnimeve pėr administratėn doganore dhe
- Shtuar 5 javė mė parė


»Tė vendosur pėr modernizim tė qeverisė dhe qeverisjes - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Rama nė konferencėn e organizuar nga BERZH, ku u prezantua raporti vjetor mbi tranzicionin: Kam
- Shtuar 5 javė mė parė


»Marrėveshja me FMN-nė garanton rritje ekonomike, jo masa shtrėnguese - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Edi Rama nė seancėn e sotme parlamentare: Mendoja qė pėr kėtė vit ishte thėnė gjėja mė absurde q
- Shtuar 5 javė mė parė


»Paketa mbėshtetėse pėr fasonėt-Kapitull i ri pėr punėsimin - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Edi Rama nė njė takim tė zgjeruar pėr prezantimin e paketės ndihmėse pėr industrinė e pėrpunimit aktiv apo siē n
- Shtuar 5 javė mė parė


»Nishani kthen 3 ligje brenda njė dite, sfumon 84 votat e shumicės sė cilėsuar   - Gazeta Shqip

Vendimi Presidenti nxjerr dekret pėr rishqyrtimin e KLD, Policinė e Shtetit dhe Administrativen ARTEMISA HOXHA
- Shtuar 3 muaj mė parė


»IMEI, Harito: Nėse celularėt futen kontrabandė a vidhen, sdo tė punojnė - Ora News

Tiranė Sot ka hyrė nė fuqi vendimi i Qeverisė pėr regjistrimin e aparateve celulare nė Shqipėri, regjistrimi i numrit tė serisė sė aparatit quajtur, quajtur IMEI. Ministrja
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Regjistrimi i IMEI, Harito: Nėse do futen kontrabandė a vidhen, celularėt sdo punojnė - Ora News

Tiranė Sot ka hyrė nė fuqi vendimi i Qeverisė pėr regjistrimin e aparateve celulare nė Shqipėri, regjistrimi i numrit tė serisė sė aparatit quajtur, quajtur IMEI. Ministrja
- Shtuar 3 muaj mė parė


»"Serveri i tatimeve", Braēe: U sajua pėr tė mbuluar transaksionet e familjes Berisha - BalkanWeb

TIRANĖ-Deputeti i Partisė Socialiste Erion Barēe kėrkoi sot nga foltorja e Kuvendit qė tė hetohen transaksionet e familjes sė ish kryeministrit Berisha. Ai u shpreh se kėto transaksione nė Serbi dhe R
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Nevoja pėr njė Kod tė ri Doganor - Shekulli

Anastas Angjeli Autoriteti Doganor shqiptar po ecėn nė rrugėn e evropianizimit tė shpejtė tė tij. Dėshmi e kėtij rrugėtimi ėshtė diskutimi qė po zhvillohet pėr Kodin e ri Doga
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Pezullimi, Spiropali: Djali i Mejdanit e ka humbur gjyqin. Guxholli: E ka nesėr - BalkanWeb

TIRANĖ- Njė fushatė tė gjerė pėr tė kontrolluar produktet e akcizės qė kanė rrisk evazioni e ka cilėsuar Drejtoresha e Doganave Elisa Spiropali aksionin e fundit tė doganave dhe Crown Agents. E ftuar
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Pezullimi, Spiropali: Djali i Mejdanit e ka humbur gjyqin. Guxholli: E ka tė mėrkurėn - BalkanWeb

TIRANĖ- Njė fushatė tė gjerė pėr tė kontrolluar produktet e akcizės qė kanė rrisk evazioni e ka cilėsuar Drejtoresha e Doganave Elisa Spiropali aksionin e fundit tė doganave dhe Crown Agents. E ftuar
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Doganat, Spiropali: Kontroll produkteve me risk evazioni. Guxholli: Po i hapet rrugė vjedhjes - BalkanWeb

TIRANĖ- Njė fushatė tė gjerė pėr tė kontrolluar produktet e akcizės qė kanė rrisk evazioni e ka cilėsuar Drejtoresha e Doganave Elisa Spiropali aksionin e fundit tė doganave dhe Crown Agents. E ftuar
- Shtuar 5 muaj mė parė


»"Kodi doganor", Spiropali: Gati pėr nė Parlament. Guxholli: S'ka infrastrukturė - BalkanWeb

TIRANĖ- Njė fushatė tė gjerė pėr tė kontrolluar produktet e akcizės qė kanė rrisk evazioni e ka cilėsuar Drejtoresha e Doganave Elisa Spiropali aksionin e fundit tė doganave dhe Crown Agents. E ftuar
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Barcelona rrezikon 54 mln euro gjobë për Nejmar - BalkanWeb

SPANJE - Pas një sezoni të dështuar sportivisht, duke qenë që nuk fituan asnjë trofe, Barcelona rrezikon të përballet me një tjetër vit të vë
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Cani: Ekonomia ka filluar tė reagojė pozitivisht. FMN: Aktiviteti vazhdon tė jetė i dobėt - BalkanWeb

TIRANĖ- Politika monetare duhet tė mbėshtet rimėkėmbjen ekonomike, kjo pasi aktiviteti ekonomik mbetet i ulet. Kėshtu ka deklaruar shefi i FMN-sė, Nadeem Ilahi, nė njė konferencė tė pėrbashkėt me Mini
- Shtuar 6 muaj mė parė»ldquoShqiprdquo Drejtoreshat 6 muaj me pas - Top Channel

Drejtoresha e Doganave, Elisa Spiropali dhe ajo e Tatimeve, Briseida Shehaj janë kthyer pas 6 muajsh në studion e emisionit “Shqip” në Top Channel. Drejt
- Shtuar 6 muaj mė parė»Gjika terhiqet ekspertja - Vizion Plus

Ndryshe nga nje seance me pare ku ekspertja e Prokurorise pretendoi se ndertimet ne zonen e ish-Portit te Vlores jane te paligjshme kete here vete ajo ka deklaruar te kunderten Sipas ekspertes
- Shtuar 7 muaj mė parė


»CIA: Shqipëria e varfër, PBB për frymë 8,200 USD - BalkanWeb

TIRANE- Në analizën e Agjencisë Amerikane të Inteligjencës, CIA, Shqipëria renditet e 131-ta mes 228 shteteve. Sipas raportit të CIA-s për vitin 2013, Produkti
- Shtuar 7 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 183 ->183 0 total_found -> total_found 1 183 ->183 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kodi ->kodi 0 docs[0] -> docs[0] 1 16886 ->16886 0 hits[0] -> hits[0] 1 23450 ->23450 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 fiskal ->fiskal 0 docs[1] -> docs[1] 1 9047 ->9047 0 hits[1] -> hits[1] 1 13555 ->13555

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos