Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kodi Zgjedhor L"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Qeveria gati ndryshimet nė Kodin Zgjedhor, Bledi Ēuēi: Preken 3 pika - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Pas miratimit tė hartės sė re administrativo- territoriale qeveria ka i gati ndrys
- Shtuar 1 javė mė parė


»Qeveria gati ndryshimet në kodinzgjedhor,Çuçi:Preken vetëm 3 pika - Shqiptarja.com

Pas miratimit të hartës së re administrativo- territoriale qeveria ka i gati ndryshimet në kodin zgjedhor që do t’i paraqiten së shpejti Komisionit të Ligjeve.
- Shtuar 2 javė mė parė


»Nisin ndryshimet ne kodin zgjedhor objeksionet e PD dhe PS - News of Albania

Transmetuar me 12102014 - 1725 PUBLICITET Qeveria po pergatit ndryshimet ne kodin zgjedhor Nje pakete amendimesh qe do te behet pu
- Shtuar 2 javė mė parė


»Edhe njė tjetėr ankimim nė Kushtetuese - Gazeta Start

Tiranė - Partia Demokratike pėrgatiti dosjen e radhės pėr nė Gjykatėn Kushtetuese, duke depozituar atje njė ankimin pėr ndarjen e re terr
- Shtuar 2 javė mė parė


»KDI: Raporti i Progresit negativ pėr Kosovėn - Kosova Live 360

Raporti i Progresit i Komisionit Evropian i publikuar ditė mė parė ėshtė negativ pėr Kosovėn dhe ky ėshtė momenti i fundit qė tė jepet njė alarm pėr skenėn politike qė sa
- Shtuar 3 javė mė parė


»Gjykata Kushtetuese shqyrton kėrkesėn e AK pėr ndryshimin e sistemit elektoral - BalkanWeb

TIRANĖ- Gjykata Kushtetuese ka marrė sot nė shqyrtim kėrkesėn e Alenacės Kuqezi pėr Kodin Zgjedhor. Me anė tė saj AK-ja kėrkon ndryshimin e sistemit elektoral. Vetė Kreu i Aleancės Kuq e Zi ka
- Shtuar 3 javė mė parė


»Orientimi ynė, interesi publik dhe jo politika e pėrbaltjes - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Rama mbajtur nė seancėn e sotme parlamentare: Sė pari, dėshiroj qė tė them se ku keni tė drejtė,
- Shtuar 4 javė mė parė


»Luljeta Arapi deputetja me e re e Kuvendit te Shqiperise - Vizion Plus

brbrKryetarja e Partise Socialiste te Elbasanit Luljeta Arapi eshte nje prej 3 zonjave qe do hyjne ne Parlament pas lenies se mandatit te deputetit nga ministrat e kabinetit Rama Arapi ishte renditur
- Shtuar 5 javė mė parė


»Harta e re PD gati referendumin - Panorama

e Marte 26 Gusht 20140915 am brbrPartia Demokratike po pergatitet tu drejtohet votuesve qe te rrezoje me referendum harten e re territorialeĀ brbrMegjithese Presidenti Bujar Nish
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Nishani kthen harten e re E pakonsultuar e jotransparente - Panorama

e Shtune 23 Gusht 20141201 pm Presidenti Bujar Nishani kthen per rishqyrtim ne Parlament harten e re territoriale Dy dite pas takimit konsultativ me perfaqesues te pushtetit vend
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kodi Zgjedhor, Nishani: Duhettë ishte ndryshuar më parë - Shqiptarja.com

TIRANE- Rrëzimi i reformën territoriale nga ana e presidentit ka pasur si argument të tij edhe çështjen e ndryshimit të Kodit Zgjedhor. Sipas kreut të shtetit
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Presidenti kthen Reformėn Territoriale nė Kuvend: E vonuar dhe aspak transparente - BalkanWeb

TIRANĖ-Presidenti Bujar Nishanin dekretoi kthimin nė Kuvend pėr rishqyrtim tė Reformės pėr Ndarjen Administrativo-Territoriale. DEKRETI I PLOTĖ Presidenti i Republikės, Sh.T.Z. Bujar N
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Nishani kthen per rishqyrtim ne Kuvend ligjin per ndarjen e re territoriale - News of Albania

Transmetuar me 22082014 - 1155 Tirane 22 gusht 2014 NOAal- Presidenti Bujar Nishani ka dekretuar kthimin per rishqyrtim ne Kuvend te ligjit per ndarjen e re
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Nishani kthen “Territorialen” nė Kuvend: Jo transparente. Rama: Zmbrapsje dekretit - BalkanWeb

TIRANĖ-Presidenti Bujar Nishanin dekretoi kthimin nė Kuvend pėr rishqyrtim tė Reformės pėr Ndarjen Administrativo-Territoriale. Nė argumentat se pėrse ka kthyer ligjin, Nishani vlerėson se ref
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Nishani kthen ne Kuvend ligjin per ndarjen e re territoriale Rama Do zmbrapsim dekretet - News of Albania

Transmetuar me 22082014 - 1155 Tirane 22 gusht 2014 NOAal- Presidenti Bujar Nishani ka dekretuar kthimin per rishqyrtim ne Kuvend te ligjit per ndarjen e re
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Nishani kthen "Territorialen" nė Kuvend: E vonuar dhe aspak transparente - BalkanWeb

TIRANĖ-Presidenti Bujar Nishanin dekretoi kthimin nė Kuvend pėr rishqyrtim tė Reformės pėr Ndarjen Administrativo-Territoriale. Nė argumentat se pėrse ka kthyer ligjin, Nishani vlerėson se ref
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Nishani kthen ne Kuvend ref territoriale Rama Do zmbrapsim dekretet - News of Albania

Transmetuar me 22082014 - 1155 Tirane 22 gusht 2014 NOAal- Presidenti Bujar Nishani ka dekretuar kthimin per rishqyrtim ne Kuvend te ligjit per ndarjen e re
- Shtuar 3 muaj mė parė
»Reforma territoriale, Tirana imponon edhe reformė zgjedhore - Gazeta Shqip

Minibashkitė detyrojnė mazhorancėn tė ndryshojė pese nene tė Kodit Herion Mesi
- Shtuar 3 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 6346 ->6346 0 time -> time 1 0.009 ->0.009 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kodi ->kodi 0 docs[0] -> docs[0] 1 16886 ->16886 0 hits[0] -> hits[0] 1 23450 ->23450 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 zgjedhor ->zgjedhor 0 docs[1] -> docs[1] 1 38507 ->38507 0 hits[1] -> hits[1] 1 86313 ->86313

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos