Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kolonel Xhevdet Zeneli"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ēarmatoset Policia Ushtarake, 400 policė nuk do tė kenė pistoleta - Gazeta Shqip

Komandanti i sapoemėruar, Xhevdet Zeneli, urdhėron mbledhjen e armatimit tė efektivėve Herion Mesi
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Reforma nė ushtri, pritet shkurtimi i 40 pėr qind tė Policisė Ushtarake - Gazeta Shqip

Policia Ushtarake - Mė 22 shtator, ministrja Kodheli firmosi shkarkimin nga detyra tė kreut tė Policisė Ushtarake, Ylli Zyla, dhe nė vend tė tij do tė rikthente nė kėtė detyrė ko
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kodheli emëron Xhevdet Zenelinsi Komandat të Policisë Ushtarake - Shqiptarja.com

TIRANË - Emërohet Komandanti i ri, i Policisë Ushtarake, pas shkarkimit të Ylli Zylës, i cili është Kolonel, Xhevdet Zeneli. Vendimi është marrë nga m
- Shtuar 1 vit mė parė


»Imami mban Ylli Zylėn, e emėron nė krye tė Policisė Ushtarake - Gazeta Shqip

Bledar HotiIsh-shefi i SHIU-t u akuzua pėr konflikte interesi, pasi familjarėt eksportonin armė
- Shtuar 3 vite mė parė


»Balla: Berisha uzurpon institucionet e pavarura - Gazeta Start

Ish-shefi i Shėrbimit Informativ Ushtarak, ishte emėruar prej ditėsh nė kėtė pozicion, por lajmi u bė i ditur nė fundjavė. Ky post mbahej deri mė tani nga Xhevdet Zeneli.Pėr emėrimin e Zylės n
- Shtuar 3 vite mė parė


»"Gėrdeci", njė ushtri oficerėsh dhe kolonelėsh do tė jenė dėshmitarė - Gazeta Shqip

Gati e gjithė klasa drejtuese e Ministrisė sė Mbrojtjes do tė paraqiten si dėshmitarė nė megaprocesin e nisur pėr shpėrthimin nė Gėrdec. Tė gjithė janė pjesėtarė me status tė NATO-s. Ndėrkohė, imunite
- Shtuar 5 vite mė parė


»Koloneli: Problemet nė Gėrdec - Gazeta Shqip

Komandanti i operacionit "Gėrdec ‘08", kolonel Xhevdet Zeneli, ka treguar gjatė njė interviste problemet qė u ndeshėn nė terren, por edhe si u zgjidhėn ato. Sipas tij, roli kryesor pėr tė pastruar pas
- Shtuar 7 vite mė parė


»Nė Gėrdec kapėrcehet emergjenca - Gazeta 55

Pas 15 ditėsh operacioni pa ndėrprerje, qė nga çasti i shpėrthimit nė Gėrdec, dje ėshtė konkluduar mbyllja e fazės sė emergjencės nė kėtė fshat, tė dėmtuar rėndė si pasojė e shpėrthimit tė njė
- Shtuar 7 vite mė parė


»Kerkimet ne krater, asnje gjurme e te zhdukurave - Koha Jonë

Forcat e xhenios kane vijuar edhe dje kerkimet ne krater per gjetjen e dy viktimave, tashme te shpallur te zhdukur nga familjaret e tyre. Ushtaret jane duke vazhduar kerkimet per gjetjen e trupave te
- Shtuar 7 vite mė parė


»"Pas cminimit do shtrojme rrugen e fshatit" - Koha Jonë

Ushtria do te vazhdoje te qendroje ne Gerdec deri ne pastrimin e plote te zones. Por qendrimi i saj parashikohet te jete i gjate. Kolonel Xhevdet Zeneli, komandanti i operacionit "Gerdec '08", ka treg
- Shtuar 7 vite mė parė


»Dy vajza nuk gjenden pas shperthimit - Koha Jonë

Artan Cena Ushtria rikthehet edhe nje here ne kerkim te trupave te vdekur ne zonen e shperthimit ne Gerdec. Dy dite me pare forcat e xhenios kane nisur operacionin per gjetjen e Shqipe Alhases
- Shtuar 7 vite mė parė


»Zeneli: S'e dime ende numrin e te zhdukurve - Koha Jonë

"Ende nuk e dime numrin e sakte te personave te zhdukur ne shperthimin e fabrikes se cmontimit te municioneve por jemi duke pritur rezultatet e analizave te ADN-se, per trupat qe ndodhen ne morg dhe m
- Shtuar 7 vite mė parė


»Aksidenti nė punė, vdes 48-vjeēari nga Kėrraba - Albania

Tiranė – Aksidentohet nė punė dhe gjen vdekjen 48-vjeēari. Burimet policore thanė pėr gazetėn se dje, rreth orės 14:00, nė rrugėn “5 Maji”, nė ambientet e ish-Ndėrmarrjes sė Grumbullimit tė Mishit ėsh
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 13 ->13 0 total_found -> total_found 1 13 ->13 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kolonel ->kolonel 0 docs[0] -> docs[0] 1 2135 ->2135 0 hits[0] -> hits[0] 1 3376 ->3376 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 xhevdet ->xhevdet 0 docs[1] -> docs[1] 1 1437 ->1437 0 hits[1] -> hits[1] 1 2302 ->2302 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 zeneli ->zeneli 0 docs[2] -> docs[2] 1 2491 ->2491 0 hits[2] -> hits[2] 1 4480 ->4480

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos