Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kompania Bankers"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Komiteti i Helsinkit reagon per Zharrezen - Vizion Plus

brbrBanoret e Zharrezes kane vite qe se bashku me ajrin po thithin lende helmuese duke rritur frikshem sasine e karbonit ne gjak Konstatimi kete here eshte bere nga Komiteti Shqiptar i Helsinkit pas n
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ēmimi i energjisė, Gjiknuri: Dombulojmė kostot e pensionistėve - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Ministria e Energjisė po analizon tė gjitha aplikimet nga kompanitė sa i takon kost
- Shtuar 4 javė mė parė


»Shperthim gazi evakuohet fshati - Vizion Plus

brbrPanik ne fshatin Verri te Fierit Qindra banore kane rrezikuar seriozisht jeten mbremjen e djeshme per shkak te nje incidenti ne puset e gazti te kompanise Bankers Petroleum Pusi naftembajtes ka sh
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Ja si grabiten 45 milionë dollarë nga rrogat e naftëtarëve! - BalkanWeb

Letër e hapur, drejtuar Kryeministrit dhe institucioneve ligjzbatuese “Albpetrol”-in po e “mjelin” drejtuesit e rinj - Për zhdukjen apo keqpërdor
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Kontestimet, Kokėdhima, Marto dhe Ēuēi, takime nė Sarandė - Gazeta Shqip

Lėvizja Deputeti socialist shprehet se nuk ka gisht pėr ndarjen e Himarės
- Shtuar 3 muaj mė parė»300 ditë qeverisje, Rama: Piktori dështak në kërkim të sukseseve imagjinare - BalkanWeb

TIRANE- Ish kryeministri Sali Berisha ka komentuar serish sot analizen e 300 diteve te qeverise Rama, duke e akuzuar ate si nje piktor deshtak ne kerkim te sukseseve imagjinare. Ne nje postim
- Shtuar 3 muaj mė parė»Iu dėmtuan shtėpitė nga shpėrthimete naftės, “Bankers" nuk i kompeson - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO FIER - Kompania naftė-nxjerrėse “Bankers Petrolium” nuk mban premtimin pėr dėmsh
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Ngrihet skenė nė parkun e Apollonisė, Korkuti: Batėrdi, rrezikon objektet historike - Ora News

Ndėrtimi i njė skene nė Parkun Arkeologjik tė Apollonisė ka shkaktuar jo pak shqetėsim prej dy ditėsh pėr dėmet qė mund tu shkaktohen objekteve historike tė kėtij parku. Skena ėshtė improviz
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Fier, “Bankers” ngre skenė gjigantenė Apolloni, dėmtohet parku - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO FIER- Kompania naftėnxjerrėse “Bankers Petroleum” tashmė nuk ėshtė njė problem
- Shtuar 4 muaj mė parė
»Gjiknuri CEZ do zgjidhet - Top Channel

CEZ nuk do të jetë pengesë për integrimin e Shqipërisë. Kështu deklaroi në një takim të organizuar në selinë e kompanisë ‘Bankers
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Dyfishohet eksporti i tekstileve dhe kėpucėve ndaj Italisė - Shqiptarja.com

TIRANE- Italia ka qenė shpėtimtari i eksporteve shqiptare gjatė muajve tė parė tė vitit. Sipas statistikave tė detajuara tė INSTAT, eksportet drejt shtetit fqinjė u rritėn me rreth 50%, apo rreth 8 mi
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Qeveria mund ti bllokojė garancinė kompanisė Petromanas - Gazeta Shqip

Detyrimi/ Ka vonuar angazhimin e saj nė kėrkimet e naftės, i mbahen 5,4 milionė USD Shpiragu 2 - Kompania Petromanas i ka transferuar k
- Shtuar 7 muaj mė parė»AKBN, gati anulimin e kontratės pėr hidrokarbure me njė degė tė Bankers - Gazeta Shqip

Qeveria shqiptare kėrkon avokatė pėr tu mbrojtur nė arbitrazh Bledi Gilaj
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Puse te reja hapen ne zonat naftembajtese te Patos Marinzes - News of Albania

Ne zonen naftembajtese te Patos Marinzes po zbatohet programi i shpimeve te reja Gjate tre muajve te pare te ketij viti jane shpuar 32 puse te reja nga kompania qe kontrollon kete zone Bankers Petrole
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Albpetrol, 20 milionė USD humbje vetėm nė njė ankand - Gazeta Shqip

Dokumentet Si u abuzua me ēmimin e shitjes sė naftės bruto nga kompania
- Shtuar 8 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 301 ->301 0 total_found -> total_found 1 301 ->301 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kompania ->kompania 0 docs[0] -> docs[0] 1 20432 ->20432 0 hits[0] -> hits[0] 1 34476 ->34476 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 bankers ->bankers 0 docs[1] -> docs[1] 1 481 ->481 0 hits[1] -> hits[1] 1 1283 ->1283

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos