Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kompania Kastrati"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»'Kastrati' partner eksluziv i 'ExxonMobil' pėr Shqipėrinė dhe rajonin - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Gjigandi botėror i prodhimit dhe tregėtimit tė karburanteve “Exxon Mobil”, vjen
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Exxon Mobil gjiganti i karburanteve vjen ne Shqiperi - Vizion Plus

brbrGjigandi boteror i prodhimit dhe tregtimit te karburanteve Exxon Mobil vjen per here te pare ne Shqiperi pas nje kontrate eksluziviteti me kompanine Kastrati Ne kete menyre edhe perdoruesit shqip
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kompania “Kastrati” , partner ekskluziv i “Exxon Mobil” për Shqipërinë e rajonin - BalkanWeb

TIRANE - Gjigandi botëror i prodhimit dhe tregtimit të karburanteve “Exxon Mobil” me një xhiro mesatare vjetore mbi 600 miliardë USD në vit, vjen për herë
- Shtuar 3 muaj mė parė


»FSK arriti që të nxjerr një person të pajetë nga vendi i shperthimit në KEK - IndeksiOnline

(I plotësuar) - FSK arriti që të nxjerr një person të pajetë nga vendi i shperthimit në KEK Pjesëtarë të Kërkim shpë
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Kur ta bėn Ēili inventarin (ose kurkėrkimi shkencor... kap majat) - Shqiptarja.com

Pak ditė mė parė nė mediet shqiptare u pėrhap me shpejtėsi njė studim, i cili sillte nė vėmendje 10 personat mė tė pasur nė vendin tonė. Lista bėnte pak pėrshtypje pasi ēėshtė e drejta qarkullon n
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Dhjetė tė pasurit e Henri Ēilit?Gazeta zbulon kopjimet nė Google - Shqiptarja.com

Pak ditė mė parė nė mediet shqiptare u pėrhap me shpejtėsi njė studim, i cili sillte nė vėmendje 10 personat mė tė pasur nė vendin tonė. Lista bėnte pak pėrshtypje pasi ēėshtė e drejta qarkullon n
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Përfundojnë kërkimet - IndeksiOnline

(I plotësuar) - Ka përfunduar operacioni i kërkimit në gërmadhat e ndërtesës së KEK-ut ku ndodhi një shpërthim në orët e paradi
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Ja 10 njerezit me te pasur ne Shqiperi dhe te gjitha bizneset qe kane - News of Albania

Nga Edison Kurani Independent Balkan News Agencybr br Ne Shqiperi eshte publikuar sot lista e dhjete njerezve me te pasur Ajo u publikua nga Fondacioni per Liri Ekonomike Besart Kadia Drejtor Ekzeku
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Ja kush janė 10 njerėzit mė tė pasur nė Shqipėri! - BalkanWeb

TIRANE- Fondacioni pėr Liri Ekonomike ka publikuar sot listėn me 10 njerėzit mė tė pasur tė vitit nė Shqipėri. Kjo iniciativė gjerėsisht i pėrdorur nė vendet perėndimore dhe SHBA ėshtė njė nga format
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Ja kush janė 10 njerėzit mė tė pasur nė Shqipėri!- VIDEO - BalkanWeb

TIRANE- Fondacioni pėr Liri Ekonomike ka publikuar sot listėn me 10 njerėzit mė tė pasur tė vitit nė Shqipėri. Kjo iniciativė gjerėsisht i pėrdorur nė vendet perėndimore dhe SHBA ėshtė njė nga format
- Shtuar 5 muaj mė parė


»LDK pa aksionarë në ndërmarrjet publike - IndeksiOnline

Aksionarët në Ndërmarrjet Publike Komunale nuk do të jenë të LDK-së, ashtu siç kishte thënë kjo parti një javë më parë.
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Me Twitter, IPKO i ndihmon fëmijët e shoqatës “Autizmi” - IndeksiOnline

Telefonia mobile, IPKO, ka filluar një aksion për t’i ndihmuar fëmijët me autizëm, duke mbledhur fonde në një formë të veçantë, që
- Shtuar 11 muaj mė parė»Eksploatimi i rërës në Zahaq bëhet pa leje të MMPH - IndeksiOnline

Inspektorët e Ministrisë së Mjedisit kanë nisur hetimet në fshatin Zahaq, pas raportimit të së mërkurës nga ana e KTV-së. Drejtuesit e kësaj m
- Shtuar 1 vit mė parė


»Përurohen dy shtëpi në "Kroin e Vitakut" në veri - IndeksiOnline

Rexhep Xhaka dhe Afrim Olloni së bashku me familjet e tyre, kanë nisur jetën e re në shtëpitë e rindërtuara në kuadër të aksionit humanitar “
- Shtuar 1 vit mė parė


»Përurohen dy shtëpi të reja në Lagjen e Boshnjakëve - IndeksiOnline

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Avni Kastrati, përuroi të shtunën së bashku me përfituesit, Fatmir Abrashi e Bekim Hasani, dy shtëpi të reja t&eu
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kryeministri Berisha inauguron terminalin e ri tė doganės sė Tiranės   - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Berisha inauguroi sot paradite terminalit e doganës së re të Tiranës, në Vorë – Rinas. Dogana e re, investim me vlerë 25 milionë dollar&
- Shtuar 1 vit mė parė


»Terminali i ri i Doganes se Tiranes - Top Channel

Terminali i ri i Doganës së Tiranës me një hapësirë prej 75 mijë metrash katrorë,  është sipas ekspertëve më i madhi në Ballkan.
- Shtuar 1 vit mė parė


»Eposi gati pėr UNESCO? - Gazeta Express

Para tri vitesh, Instituti Albanologjik i Prishtinės dhe Qendra e Studimeve Albanologjike, nė Tiranė, patėn filluar projektin e pėrbashkėt pėr futjen e Eposit tė Kreshnikėve nėn mbrojtje tė UNESCO
- Shtuar 2 vite mė parė


»Investimet e huaja s’do ndalohen nga kundėrshtimet e Aleancės sė Plehut - Gazeta 55

19-11-2011 / Gazeta 55 Kryeministri Berisha përuron Parkun Energjetik të Porto-Palermos, impiantin e parë të prodhimit të bio-karbureve në Shqipëri, duke
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 56 ->56 0 total_found -> total_found 1 56 ->56 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kompania ->kompania 0 docs[0] -> docs[0] 1 20445 ->20445 0 hits[0] -> hits[0] 1 34496 ->34496 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kastrati ->kastrati 0 docs[1] -> docs[1] 1 1951 ->1951 0 hits[1] -> hits[1] 1 3528 ->3528

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos