Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Komuna Berxull"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Berisha mbledh KRRTRSH, miratohen vendime tė rėndėsishme nė energjetikė, turizėm e infrastrukturė - Ora News

Nėn drejtimin e Kryeministrit Berisha u zhvillua tė premten pasdite mbledhja e Kėshillit Kombėtar tė Territorit, gjatė sė cilės u miratuan disa leje infrastrukturore nė fushėn e energjisė, turizmit
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kėshilli Kombėtar i Territorit miraton disa vendime tė rėndėsishme nė fushėn e energjetikes, turizmit dhe infrastrukturės   - Keshilli i Ministrave

Nën drejtimin e Kryeministrit Berisha u zhvillua sot mbledhja e Këshillit Kombëtar të Ter
- Shtuar 1 vit mė parė


»Plani i ri Urbanistik, detajet per Tiranen e ardhshme Luljeta Ndoka - Koha Jonë

Pas 23 vjetesh mberrin plani rregullues i shumepritur. I munguar qe ne vitin 1989, vit kur eshte bere plani i fundit, plani vjen si nje domosdoshmeri, ne kohen kur levizjet demografike e kane perqendr
- Shtuar 3 vite mė parė


»CEZ Shpėrndarje: Punimet nė rrjet, ja ndėrprerjet e energjisė - Gazeta Mapo

CEZ Shpėrndarje informon publikun se duke filluar nga dita e hėnė, 26 shtator, Operatori i Sistemit tė Transmetimit (OST) do tė ndėrmarrė njė sėrė punimesh nė rrjet, dhe pėr kėtė arsye, disa zona t
- Shtuar 4 vite mė parė


»PD ankimim per rezultatin ne Fratar - Gazeta Shqip

KQZ Fieri Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka shqyrtuar dje dy kerkesa ankimore nga subjektet politike PD dhe PS nderkohe qe kerkesa e PDIU ku kundershtohet rezultati i zgjedhjeve ne komunen Golem e
- Shtuar 4 vite mė parė


»PD: Ja kandidatet tane, per 8 Majin Rozeta Rapushi - Koha Jonë

Partia Demokratike u le nje pjese te majme te bashkive dhe komunave ne zgjedhje, aleateve te saj. Koalicioni "Aleanca per Qytetarin", shpalli dje te 384 kandidatet me te cilet do te konkurroje ne zgje
- Shtuar 4 vite mė parė


»Fshehu 226 milion leke kryekomunari nen akuze - Metropol

15/10/2010Kryetari i Komunes Berxull Ymer Marku dergohet i pandehur ne gjykate TIRANE- Pas marjes se pandehur te ambasadorit tone ne Ceki Qazim Tepshi per fshehjen e pasurise radha i ka erdhur
- Shtuar 5 vite mė parė


»Periferia e Tiranes, 4 dite pa uje dhe drita - Koha Jonë

Periferia e Tiranes, pikerisht pjesa perendimore e saj, por edhe fshatrat perreth gjate ketyre diteve do te ndiejne mungesen e ujit te pijshem. Kjo, pasi Ndermarrja e Ujesjelles-Kanalizimeve ka nisur
- Shtuar 5 vite mė parė


»Berisha: Me 2013, vetem rruge te reja Rozeta Rapushi - Koha Jonë

Kryeministri Sali Berisha tha dje se ne vitin 2013, qeveria e tij do te kete realizuar te gjitha premtimet per t’i dhene vendit nje infrastrukture rrugore teresisht te re. I pranishem ne demonstrimi
- Shtuar 5 vite mė parė


»Berisha: Mafiozet, s'mund te na pengojne - Koha Jonë

Kriteret e ndertimeve te reja ne vend, do te lidhen me zhvillimin e vendit dhe me mbrojtjen e mjedisit dhe nuk do te diktohen nga interesat e ngushta te antiglobalisteve dhe mafiozeve. Ky ishte qendri
- Shtuar 6 vite mė parė


»Nėn drejtimin e Kryeministrit tė Shqipėrisė Z. Fatos Nano ėshtė zhvilluar sot mbledhja e Kėshillit tė Rregullimit tė Territorit tė Republikės sė Shqipėrisė. KRRTRSH nė pėrputhje me - Keshilli i Ministrave

Nėn drejtimin e Kryeministrit tė Shqipėrisė Z. Fatos Nano ėshtė zhvilluar sot mbledhja e Kėshillit tė Rregullimit tė Territorit tė Republikės sė Shqipėrisė. KRRTRSH nė pėrputhje me rendin e ditės v
- Shtuar 11 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 11 ->11 0 total_found -> total_found 1 11 ->11 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 komuna ->komuna 0 docs[0] -> docs[0] 1 18287 ->18287 0 hits[0] -> hits[0] 1 33866 ->33866 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 berxull ->berxull 0 docs[1] -> docs[1] 1 41 ->41 0 hits[1] -> hits[1] 1 53 ->53

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos