Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Komuna Ksamil"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ndertimet ne Ksamil pranga zyrtareve - Panorama

e Enjte 2 Tetor 20141240 pm p classwp-caption-text Besnik Abedini Fatos MalajbrbrPrangoset pak dite pas perfundimit te sezonit turistik kreu i komunes se Ksamilit Besnik Abedini b
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kryeministri u pėrgjigjet gazetarėve dhe qytetarėve - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Rama gjatė bashkėbisedim me gazetarėt dhe pyetjet e ardhura nga rrjetet sociale: Mirėdita tė gji
- Shtuar 4 javė mė parė


»Bregdeti dhe kryeqyteti, 5 projektepër turizmin dhe modernizimin - Shqiptarja.com

Këshilli kombëtar i Territorit ka vendosur nisjen e punës për 5 projekte të cilësuara si strategjike. Po ashtu është marrë dhe vendimi për ndërti
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Rama Doreheqjen nuk ia kerkoj dot as Fullanit dhe as Nishanit - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTOĀ VIDEOĀ FJALIMI I PLOTĀ T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Rama Fullanit nuk i kerkoj doreheqjen Skandali i Sarandes i turpshem - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTOĀ VIDEOĀ FJALIMI I PLOTĀ T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET
- Shtuar 3 muaj mė parė

»Vendorėt duan mė shumė bashki, kėrcėnojnė dhe me bojkotim zgjedhjesh - Gazeta Shqip

Kuvend Bashkia Vlorė nuk kthen pėrgjigje, Komuna Gjegjan kėrkon tė jetė mė vete ARTEMISA HOXHA
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Ndarja e re territoriale, PDIU letërme propozime ministrit Çuçi - Shqiptarja.com

TIRANE - Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet i ka dorëzuar një letër zyrtare Ministrit të Çështjeve Vendore Bledi Çuçi lidhur me propozimet e saj p&e
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Reforma Territoriale, ja propozimet e PDIU-së - BalkanWeb

TIRANE - Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet ka prezantuar propozimet e saj për ndarjen territoriale. Sipas PDIU-së, për të arritur në këto përfundime, grupi i
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Ksamili, nga fshati i Enverit në qytezën që vetëmenaxhohet - BalkanWeb

KSAMIL - Thuhet se ishte vizita e ish-Kryeministrit të Bashkimit Sovjetik, Nikita Hrushov, në vitin 1960, që i hapi rrugë ndërtimit të rrugës në Butrint e
- Shtuar 4 muaj mė parė

»Menaxhimi i plazheve, Auron Tare: Rojet bregdetare shpėtuan 3 vjeēarin, shteti po tregon qė ėshtė kėtu - Ora News

Risitė nė menaxhimin e plazheve dhe puna pėr zhvillimin e tij duket se ka dhėnė frytet e tij dje nė Sarandė. Njė fėmijė tre vjeēar ėshtė shpėtuar nga rojat bregdetare. Ky lajm ėshtė bėrė i d
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Ankesat e banoreve, Tare: Janë të pabaza, nuk ka taksë për hyrjen në Ksamil - BalkanWeb

TIRANE-Një ditë më parë banorët e Ksamilit kundërshtuan veprimet e fundit të komunës me pretendimin se pushteti vendore po aplikon një taksë të r
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Taksė 100 lekė pėr ēdo mjet qė hyn nė Ksamil, banorėt: Vendosja e trarėve, absurde - BalkanWeb

KSAMIL- Tashmė ēdokujt qė do i duhet tė shkojė pėr pushime nė Ksamil, do i duhet tė paguajė 100 lekė tė reja. Kjo taksė qe u vendos nga Komuna e Ksamilit me miratim tė kėshillit tė kėsaj komune do apl
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Sezoni turistik, taksė 100 lekė pėr ēdo automjet qė hyn nė Ksamil - Ora News

Kush do tė bėjė pushime nė Ksamil duhet tė paguajė njė taksė prej 100 lekėsh tė reja. Kjo ėshtė njė taksė e vendosur nga Komuna e Ksamilit dhe do tė aplikohet pėr ēdo automjet qė do tė hyjė nė Ksam
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Ksamili vendos traun: 100 lekë për çdo makinë që hyn në komunë - Shqiptarja.com

KSAMIL - Kushdo qe vendos te kaloje pushimet verore ne Ksamil do te dyhet te paguaje nje takse prej 100 leke te reja. Ky vendim eshte marre nga komuna dhe do te aplikohet per cdo automjet qe do te hyj
- Shtuar 4 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 148 ->148 0 total_found -> total_found 1 148 ->148 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 komuna ->komuna 0 docs[0] -> docs[0] 1 18280 ->18280 0 hits[0] -> hits[0] 1 33857 ->33857 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 ksamil ->ksamil 0 docs[1] -> docs[1] 1 1157 ->1157 0 hits[1] -> hits[1] 1 1767 ->1767

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos