Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Komuna Nikel"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»OSHEE bėn remonte pėr 4 ditėja zonat ku do mungojė energjia - Shqiptarja.com

TIRANE-Operatori i Shpėrndarjes sė Energjise Elektrike ka njoftuar se pėr 4 ditė do tė ketė kufizime tė energjisė elektrike nė zona tė ndryshme te kryeqytetit. OSHEE  njofton se do tė kryejė p
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Ndertime pa leje ne Durres procedohen penalisht 21 persona - News of Albania

Durres 27 gusht 2014 NOAal- Policia e Durresit ka proceduar penalisht 21 persona si te perfshire ne krime mjedisore dhe ndertime pa lejebr br Nga personat e proceduar penalisht gjashte jane arrestua
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Asgjësohen 2300 rrënjë kanabisinë Krujë dhe Malësi të Madhe - Shqiptarja.com

Rreth 2300 rrënjë kanabisi janë sekuestruar dhe asgjësuar sot në Krujë dhe në Malësi të Madhe në vazhdimësi të operacionit kundër bim&e
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Drogė nė disa qytete, policia djegmbi 4100 rrėnjė kanabis sativa - Shqiptarja.com

Mbi 4100 rrėnjė kanabis sativa janė asgjėsuar nga policia nė disa qytetet qytete, Shkodėr, Vlorė , Sarandė, Tiranė, Kurbin dhe Krujė. Komisariati i policisė sė Krujės nė bazė tė operacionit tė
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kruje asgjesohen 28 parcela te mbjella me 4400 rrenje kanabis - News of Albania

Foto ilustruese PUBLICITET Kruje 22 korrik 2014 NOAal - Policia e Durresit ka asgjesuar ne qytetin e Krujes 28 parcela ne te cilat ishin mbjelle 4400 rrenje bime narkotike te llojit
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Kryeministri Berisha prezanton programin pėr punėsimin, nė takimin me studentė tė universiteteve tė Tiranės   - Keshilli i Ministrave

Së pari, një falënderim të përzemërt studentëve e pedagogëve të universiteteve të
- Shtuar 2 vite mė parė»KQZ emėron anėtarėt e PS e PBDNJ nė KZAZ - Gazeta Mapo

SHKRUAN: Fejzi Braushi 29-03-2011 13:52Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do tė pranojė sot propozimet e Partisė Socialiste dhe Parisė Bashkimi pėr tė Drejtat e Njeriut, pėr emėrimin e anėtarėve dhe
- Shtuar 4 vite mė parė


»Lista zyrtare e kandidateve te PS ne zgjedhjet e 8 majit - News of Albania

Kryesia e PS Tirane 28 mars NOA 8211 Partia Socialiste ka prezantuar sot emrat e kandidtave per bashki dhe komuna ne gjithe vendin. Anetarja e Kyresise se PS-se Mimi Ko
- Shtuar 4 vite mė parė


»LSI zyrtarizon 62 kandidatet e saj - Shekulli

Levizja Socialiste per Integrim zyrtarizoi dje listen e kandidateve te saj per zgjedhjet vendore ku synon fitoren ne kater bashki te njohura Elbasan Gjirokaster Lushnje dhe Pogradec.
- Shtuar 4 vite mė parė


»LSI zbardh emrat e kandidateve per zgjedhjet e 8 majit dhe zonat ku garon - News of Albania

Selia e Levizjes Socialiste per Integrim Tirane 29 mars 2011 NOA- Sekretari i Pergjithshem i Levizjes Socialiste per Integrim Luan Rama beri te ditur per mediatĀ  liste
- Shtuar 4 vite mė parė


»PD: Ja kandidatet tane, per 8 Majin Rozeta Rapushi - Koha Jonë

Partia Demokratike u le nje pjese te majme te bashkive dhe komunave ne zgjedhje, aleateve te saj. Koalicioni "Aleanca per Qytetarin", shpalli dje te 384 kandidatet me te cilet do te konkurroje ne zgje
- Shtuar 4 vite mė parė


»LSI ben publike listen e kandidateve per zgjedhjet lokale - Shekulli

Levizja Socialiste per Integrim ka bere te ditur listen zyrtare te kandidateve per bashki dhe komuna. LSI ka shpallur kandidat ne ato zona te cila u jane caktuar asaj nga PD-ja. QA
- Shtuar 4 vite mė parė


»LSI publikon listėn e kandidatėve - Ora News

Lëvizja Socialiste për Integrim bëri publike vetëm pak minuta më parë listën emërore të kandidateve për kryetarë komunash dhe bashkish. Ajo vi
- Shtuar 4 vite mė parė


»Zgjedhjet vendore, ja lista e kandidatėve tė PD-sė - Ora News

Partia Demokratike ka zyrtarizuar sot emrat e kandidatëve të bashkive dhe komunave që do të garojnë në zgjedhjet vendore të 8 Majit. Në fjalën e
- Shtuar 4 vite mė parė


»Kėshilli Kombėtar i Partisė Demokratike miraton kandidatėt pėr zgjedhjet vendore tė 8 majit- Ja lista emėrore - Gazeta 55

27-03-2011 / Gazeta 55 Partia Demokratike bëri publike emrat e kandidatëve të saj për kryetarë bashkishë e komunash për zgjedhjet e 8 majit. Në nj&
- Shtuar 4 vite mė parė


»Permbytjet harta zgjerohet ja rrethet problematike - BalkanWeb

TIRANE-Shqiperia noton ne uje. Deri pak dite me pare flitej vetem per zonen e Shkodres. Por vetem nje dite me vone per shkak te reshjeve te shiut qe nuk po mbarojne shume zona te disa rretheve ne vend
- Shtuar 4 vite mė parė


»Permbytjet gjendje problematike ne disa qytete te vendit - Shekulli

Vazhdon te mbetet problematike gjendja ne Fushe-Kruje dhe ne fshatin Nikel prane tij. Uji i cili ka dale nga lumi Zeze permbyti dy lagje te qytetit Adem Gjeli e Bakushe Visha rreth 70 te qytetit.
- Shtuar 4 vite mė parė


»Permbytjet harta zgjerohet ja rrethet problematike - BalkanWeb

TIRANE-Shqiperia noton ne uje. Deri pak dite me pare flitej vetem per zonen e Shkodres. Por vetem nje dite me vone per shkak te reshjeve te shiut qe nuk po mbarojne shume zona te disa rretheve ne vend
- Shtuar 4 vite mė parė


»Moti i keq permbytje ne te gjithe vendin - Top Channel

Perkeqesohet situata ne disa zona te vendit per shkak te reshjeve te dendura te shiut. Ne Shkoder eshte mbledhur shtabi i emergjences pas permytjes se disa lagjeve te qytetit. UPDATE
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 35 ->35 0 total_found -> total_found 1 35 ->35 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 komuna ->komuna 0 docs[0] -> docs[0] 1 18287 ->18287 0 hits[0] -> hits[0] 1 33866 ->33866 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 nikel ->nikel 0 docs[1] -> docs[1] 1 362 ->362 0 hits[1] -> hits[1] 1 455 ->455

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos