Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Komuna Proptisht Shaban"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Lista e plotë e kandidatëve të zgjedhjeve të 8 maj - BalkanWeb

QARKU BERATBashkia BeratPD Ilir DeçolliPS Fadil Nasuf Bashkia KuçovëPD- LSI Selfo KapllaniPS Bardhyl GjyzeliBashkia Ura-VajgurorePD-
- Shtuar 4 vite mė parė


»Lista zyrtare e kandidateve te PS ne zgjedhjet e 8 majit - News of Albania

Kryesia e PS Tirane 28 mars NOA 8211 Partia Socialiste ka prezantuar sot emrat e kandidtave per bashki dhe komuna ne gjithe vendin. Anetarja e Kyresise se PS-se Mimi Ko
- Shtuar 4 vite mė parė


»Lista e PD-sė, Bode: Me kėtė koalicion marrim mbi 55% tė votave - Gazeta Mapo

SHKRUAN: Nevila Perndoj 28-03-2011 13:28TIRANĖ- Anėtarėve tė Kėshillit Kombėtar u janė dashur vetėm 40 minuta mbledhje me dyer tė mbyllura qė tė japin mbėshtetjen pėr listėn e kandidatėve pėr kom
- Shtuar 4 vite mė parė


»PD: Ja kandidatet tane, per 8 Majin Rozeta Rapushi - Koha Jonë

Partia Demokratike u le nje pjese te majme te bashkive dhe komunave ne zgjedhje, aleateve te saj. Koalicioni "Aleanca per Qytetarin", shpalli dje te 384 kandidatet me te cilet do te konkurroje ne zgje
- Shtuar 4 vite mė parė


»Zgjedhjet vendore, ja lista e kandidatėve tė PD-sė - Ora News

Partia Demokratike ka zyrtarizuar sot emrat e kandidatëve të bashkive dhe komunave që do të garojnë në zgjedhjet vendore të 8 Majit. Në fjalën e
- Shtuar 4 vite mė parė


»Kėshilli Kombėtar i Partisė Demokratike miraton kandidatėt pėr zgjedhjet vendore tė 8 majit- Ja lista emėrore - Gazeta 55

27-03-2011 / Gazeta 55 Partia Demokratike bëri publike emrat e kandidatëve të saj për kryetarë bashkishë e komunash për zgjedhjet e 8 majit. Në nj&
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 6 ->6 0 total_found -> total_found 1 6 ->6 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 komuna ->komuna 0 docs[0] -> docs[0] 1 18287 ->18287 0 hits[0] -> hits[0] 1 33866 ->33866 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 proptisht ->proptisht 0 docs[1] -> docs[1] 1 96 ->96 0 hits[1] -> hits[1] 1 108 ->108 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 shaban ->shaban 0 docs[2] -> docs[2] 1 3390 ->3390 0 hits[2] -> hits[2] 1 5074 ->5074

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos