Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Komuna Terbuf"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Bilanc i rende nga aksidentet 5 te vdekur dhe 7 te plagosur ne pak ore - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Bilanci i aksidenteve ka qene tejet i rende gjate dites se sotme ku jane shenuar pese viktima ne aksidente te ndryshme te ndodhur brenda pak orevebr br
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Lushnje aksident me pasoje vdekjen - News of Albania

PUBLICITET Lushnje 13 gusht 2014 NOAal- Ne rrugen Divjake-Lushnje ne fshatin Shenepremte komuna Terbuf nje makine tip foristrade Land Rover ka perplasur dhe aksidentuar 29 vjecarin MH
- Shtuar 3 muaj mė parė


»CEZ:Punime në rrjet,ndërprerje tëenergjisë në Tiranë dhe rrethe  - Shqiptarja.com

TIRANE - CEZ Shpërndarje ka njoftuar sot, përmes një komunikate për shtyp se do të ketë ndërprerje të energjisë në disa zona të Tiranës si r
- Shtuar 8 muaj mė parė»Rezultatet perfundimtare per 272 bashki dhe komuna - Shekulli

Qarku Berat Komuna KUTALLI SHPETIM VRAPI Aleanca per te Ardhmen 2816 DRITAN SULA Aleanca per Qytetarin 1911 LEVIZJA SOCIALISTE PER INTEGRIM 1615 PARTIA DEMOKRACIA SOCIALE 2587
- Shtuar 4 vite mė parė


»Rezultatet paraprake te dhena nga KQZ - Koha Jonë

BASHKIA TIRANE 264/ 485 EDI RAMA Aleanca per te Ardhmen : 67023 HYSNI MILLOSHI: 765 | LULZIM BASHA Aleanca per Qytetarin: 66726 Qarku Berat /Bashkia BERAT 74 / 74
- Shtuar 4 vite mė parė


»PS rimerr bastionet nė jug, revansh nė veri - Gazeta Mapo

Socialistėt dhe kandidatėt e saj kanė shėnuar avantazh nė Bashkinė Kavajė, Bashkinė Laē dhe atė tė Fushė Krujės Partia Socialiste ndėrmerr njė revansh ndaj mazhorancės nė 20 Bashki dhe dy
- Shtuar 4 vite mė parė


»Meta ne Fier Punesimi kryefjala e kandidateve te Aleances per Qytetarin - News of Albania

Ilir Meta ne Fier Fier 10 prill 2011 NOA-Update Kryetari i Levizjes Socialiste per Integrim Ilir Meta u ndal ne Fier per te prezantuar kandidatin e maxhorances per bash
- Shtuar 4 vite mė parė


»KQZ emėron anėtarėt e PS e PBDNJ nė KZAZ - Gazeta Mapo

SHKRUAN: Fejzi Braushi 29-03-2011 13:52Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do tė pranojė sot propozimet e Partisė Socialiste dhe Parisė Bashkimi pėr tė Drejtat e Njeriut, pėr emėrimin e anėtarėve dhe
- Shtuar 4 vite mė parė


»Lista zyrtare e kandidateve te PS ne zgjedhjet e 8 majit - News of Albania

Kryesia e PS Tirane 28 mars NOA 8211 Partia Socialiste ka prezantuar sot emrat e kandidtave per bashki dhe komuna ne gjithe vendin. Anetarja e Kyresise se PS-se Mimi Ko
- Shtuar 4 vite mė parė


»LSI zyrtarizon 62 kandidatet e saj - Shekulli

Levizja Socialiste per Integrim zyrtarizoi dje listen e kandidateve te saj per zgjedhjet vendore ku synon fitoren ne kater bashki te njohura Elbasan Gjirokaster Lushnje dhe Pogradec.
- Shtuar 4 vite mė parė


»LSI zbardh emrat e kandidateve per zgjedhjet e 8 majit dhe zonat ku garon - News of Albania

Selia e Levizjes Socialiste per Integrim Tirane 29 mars 2011 NOA- Sekretari i Pergjithshem i Levizjes Socialiste per Integrim Luan Rama beri te ditur per mediatĀ  liste
- Shtuar 4 vite mė parė


»PD: Ja kandidatet tane, per 8 Majin Rozeta Rapushi - Koha Jonë

Partia Demokratike u le nje pjese te majme te bashkive dhe komunave ne zgjedhje, aleateve te saj. Koalicioni "Aleanca per Qytetarin", shpalli dje te 384 kandidatet me te cilet do te konkurroje ne zgje
- Shtuar 4 vite mė parė


»LSI ben publike listen e kandidateve per zgjedhjet lokale - Shekulli

Levizja Socialiste per Integrim ka bere te ditur listen zyrtare te kandidateve per bashki dhe komuna. LSI ka shpallur kandidat ne ato zona te cila u jane caktuar asaj nga PD-ja. QA
- Shtuar 4 vite mė parė


»LSI publikon listėn e kandidatėve - Ora News

Lëvizja Socialiste për Integrim bëri publike vetëm pak minuta më parë listën emërore të kandidateve për kryetarë komunash dhe bashkish. Ajo vi
- Shtuar 4 vite mė parė


»Fier problemet mepronesine largojne investitoret e huaj - Gazeta Shqip

Vonesat ne hipotekim zvarrisin nisjen e investimeve konkrete Vonesat ne regjistrimin etokes bujqesoredhe pronesise se siperfaqeve te tokave te lira rrezikojne te largojne investitoret e huajdhe kom
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 16 ->16 0 total_found -> total_found 1 16 ->16 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 komuna ->komuna 0 docs[0] -> docs[0] 1 18311 ->18311 0 hits[0] -> hits[0] 1 33909 ->33909 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 terbuf ->terbuf 0 docs[1] -> docs[1] 1 34 ->34 0 hits[1] -> hits[1] 1 40 ->40

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos