Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Komuna Voskop"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Nga Vermoshi nė Konispol si do tė rindahet Shqipėria - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Gazeta Shqip Edhe pse ende nuk ka njė projektim pėrfundimtar tė hartės sė re administrative tė Shqipėrisė, gazeta “Sh
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Korce Keshilli i Qarkut pa para - Top Channel

Bllokohen investimet e Këshillit të qarkut per vitin 2012 si pasoje e mosderdhjes se detyrimit prej 3.5 % nga njesite vendore. Sipas te dhenave nje pjese e konsideruesh
- Shtuar 3 vite mė parė
»PS fiton 31 bashki, PD 133 komuna - Panorama


- Shtuar 4 vite mė parė


»Rezultatet paraprake te dhena nga KQZ - Koha Jonë

BASHKIA TIRANE 264/ 485 EDI RAMA Aleanca per te Ardhmen : 67023 HYSNI MILLOSHI: 765 | LULZIM BASHA Aleanca per Qytetarin: 66726 Qarku Berat /Bashkia BERAT 74 / 74
- Shtuar 4 vite mė parė
»Problemet ne zgjedhje - Metropol

09/05/2011  Incidentet nė Shkodėr Rrihen komisionerėt, kandidati socialist pretendon kėrcėnim me jetė SHKODĖR- Procesi zgjedhor pėr pushtetin vendor nė qarkun e Shk
- Shtuar 4 vite mė parė


»Lista e plotë e kandidatëve të zgjedhjeve të 8 maj - BalkanWeb

QARKU BERATBashkia BeratPD Ilir DeçolliPS Fadil Nasuf Bashkia KuçovëPD- LSI Selfo KapllaniPS Bardhyl GjyzeliBashkia Ura-VajgurorePD-
- Shtuar 4 vite mė parė


»Lista zyrtare e kandidateve te PS ne zgjedhjet e 8 majit - News of Albania

Kryesia e PS Tirane 28 mars NOA 8211 Partia Socialiste ka prezantuar sot emrat e kandidtave per bashki dhe komuna ne gjithe vendin. Anetarja e Kyresise se PS-se Mimi Ko
- Shtuar 4 vite mė parė


»Lista e PD-sė, Bode: Me kėtė koalicion marrim mbi 55% tė votave - Gazeta Mapo

SHKRUAN: Nevila Perndoj 28-03-2011 13:28TIRANĖ- Anėtarėve tė Kėshillit Kombėtar u janė dashur vetėm 40 minuta mbledhje me dyer tė mbyllura qė tė japin mbėshtetjen pėr listėn e kandidatėve pėr kom
- Shtuar 4 vite mė parė


»PD: Ja kandidatet tane, per 8 Majin Rozeta Rapushi - Koha Jonë

Partia Demokratike u le nje pjese te majme te bashkive dhe komunave ne zgjedhje, aleateve te saj. Koalicioni "Aleanca per Qytetarin", shpalli dje te 384 kandidatet me te cilet do te konkurroje ne zgje
- Shtuar 4 vite mė parė


»Zgjedhjet vendore, ja lista e kandidatėve tė PD-sė - Ora News

Partia Demokratike ka zyrtarizuar sot emrat e kandidatëve të bashkive dhe komunave që do të garojnë në zgjedhjet vendore të 8 Majit. Në fjalën e
- Shtuar 4 vite mė parė


»Kėshilli Kombėtar i Partisė Demokratike miraton kandidatėt pėr zgjedhjet vendore tė 8 majit- Ja lista emėrore - Gazeta 55

27-03-2011 / Gazeta 55 Partia Demokratike bëri publike emrat e kandidatëve të saj për kryetarë bashkishë e komunash për zgjedhjet e 8 majit. Në nj&
- Shtuar 4 vite mė parė


»Zgjedhjet lokale, emrat e PD-sė e PS-sė nė 12 qarqet e vendit - Gazeta Mapo

Socialistėt kanė mbyllur dje asambletė vendore, pėr t’i lėnė zyrtarizimin e kandidaturave kryesisė nė qendėr. PD-ja mbyll procesin nė fundjavė Dy kampet e mėdha politike nė vend, qė do t
- Shtuar 4 vite mė parė


»PD-PS, pėrballjet e 8 majit pėr tė gjitha qarqet - Gazeta Mapo

SHKRUAN: Fejzi Braushi 15-03-2011 16:41Ndonėse procesi i pėrzgjedhjes sė kandidatėve pėr drejtues tė njėsive vendore nuk ėshtė mbyllur ende nė mėnyrė zyrtare, dy kampet kryesore politike nė vend
- Shtuar 4 vite mė parė


»Bashkia e Tiranės nis mbledhjen e ndihmave pėr banorėt e Shkodrės - Albania

Kryetari i Bashkisė, Edi Rama, akuzon qeverinė si fajtoren kryesore tė kėsaj katastrofe Eljona Lata Bashkia e Tiranės ka nisur njė fushatė sensibilizimi pėr mbledhjen e ndihmave pėr banorėt e zonave
- Shtuar 5 vite mė parė


»E gjithė Shqipėria nė ndihmė tė zonave tė pėrmbytura nė veri-perėndim tė vendit - Gazeta 55

Organet e qeverisjes vendore nė mbarė vendin, institucione tė ndryshme joqeveritare, kompani biznesi dhe individė janė solidarizuar me banorėt e shpėrngulur nga pėrmbytja nė Qarkun e Shkodrės. Mėngjes
- Shtuar 5 vite mė parė


»Ministria: Lista e ndihmave qė janė akorduar pėr pėrmbytjet - News of Albania

Tiranė, 13 janar, NOA - Organet e qeverisjes vendore nė mbarė vendin, institucione tė ndryshme joqeveritare, kompani biznesi dhe individė janė solidarizuar me banorėt e shpėrngulur nga pėrmbytja nė
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 38 ->38 0 total_found -> total_found 1 38 ->38 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 komuna ->komuna 0 docs[0] -> docs[0] 1 18269 ->18269 0 hits[0] -> hits[0] 1 33843 ->33843 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 voskop ->voskop 0 docs[1] -> docs[1] 1 94 ->94 0 hits[1] -> hits[1] 1 128 ->128

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos