Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kontrolli Teknik Periodik"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kemi humbur betejen ne luften per jeten - Top Channel

Nga Ndue Dedaj - Të përfshirë nga skandalet e drogës, vjedhjes së thesarit, diplomave false, favoreve seksuale të zyrtarëve, aferave të njerëzve të pu
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Ndotja e ajrit nga automjetet - Vizion Plus

A mund te ndodhe qe ne nje vend te BE nje automjet i tille te lejohet ne qarkullim Absolutisht jo pasi ligjet europiane parashikojne se nje makine qe ndot ajrin ne kete menyre nuk duhet te kal
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Drejtuesit e furgonėve vijojnė protestat: Nuk ndalemi deri nė plotėsimin e kėrkesave - BalkanWeb

KORCE - Protestat disaditore tė nisura pas urdhrit qė nuk lejon furgonėt tė marrin pasagjerė nė kthim, kanė vijuar edhe sot nga pronarėt dhe shoferėt e furgonėve taksi. Tė indinjuar me urdhrin, drejtu
- Shtuar 9 muaj mė parė»Kontrolli teknik i makinaveQeveria Berisha rrit tarifat - Shqiptarja.com

$(function() { // Basic carousel, no options $('#foo0_banner_dx4').carouFredSel(); // Basic carousel + timer $('#foo1_banner_dx4').carouFredSel({ items
- Shtuar 1 vit mė parė»Vendimet dhe projektligjet nė mbledhjen e Kėshillit tė Ministrave   - Keshilli i Ministrave

V E N D I M  PËRPROPOZIMIN E PROJEKTLIGJIT “PËR RATIFIKIMIN  E DOKUMENTIT TË AMENDIMIT NUMËR NJË TË M
- Shtuar 4 vite mė parė


»PreƧi: Paratë e qytetarëve në banka janë të kontrolluara, shqetësim ato jashtë sistemit - Gazeta Standard

Interviste/Zef PreƧi, ekspert i ekonomise, tregon efektet e ndryshimeve ne ligjin per pastrimin e parave, ku krijohet nje date-base per depozitat P
- Shtuar 4 vite mė parė


»Transporti i udhetareve rregullat e reja per sherbimin taksi - Albania

Funksionimi i sherbimit taksi ne vendin tone ka pesuar disa ndryshime te reja ne procedurat e tij. Me ane te nje udhezimi te ri Mbi plotesimin e disa kushteve te vecanta ne transportin rrugor
- Shtuar 5 vite mė parė


»Procedurat pėr kontrollin teknik pėr tė gjitha llojet e mjeteve - Albania

Vendi ku kryhet ky proces dhe afati kohor qė duhet respektuar Laureta Rryēi Tė gjitha mjetet rrugore qė regjistrohen dhe qarkullojnė nė Republikėn e Shqipėrisė i nėnshtrohen kontrollit te
- Shtuar 5 vite mė parė


»Organizimi i provimit tė aplikantėve pėr pajisjen e tyre me Dėshmi apo Certifikatė tė Aftėsisė Profesionale. - Albania

Provimi nė pėrgjithėsi 1. Aplikantėt merren nė provim, pasi tė jenė pajisur me autorizim tė vlefshėm nga Drejtoritė Rajonale pėrkatėse. 2. Ata kanė tė drejtė tė paraqiten nė prova der
- Shtuar 5 vite mė parė


»Tarifat e reja tė kontrollit teknik tė makinave, rritja sipas kategorive - Gazeta Sot

Fundi i prillit, afati i hyrjes nė fuqi tė rregullave tė reja tė kolaudimit tė mjeteve Ndryshimet nė tarifat pėr kontrollit teknik tė mjeteve kanė hyrė nė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Aksidentet, rregullore sipas BE-sė pėr kolaudimin - Gazeta Shqip

Hyn nė fuqi udhėzimi i Ministrisė sė Transporteve Ministria e Transporteve ka lėshuar kėto ditė udhėzimin e ri mbi procedurėn qė do tė ndiqet pėr kontrollin fizik tė automjetit nė pikat e kolaudimi
- Shtuar 5 vite mė parė


»Udhėzimi i ri, si do tė bėhet kontrolli teknik i automjeteve rrugore - Albania

Ministria e Transporteve ka nxjerrė sė fundi udhėzimin e ri pėr mėnyrėn e realizimit tė kontrollit teknik tė automjeteve rrugore dhe rregullat e reja qė duhet tė zbatojnė shoferėt. Nė kėtė ud
- Shtuar 5 vite mė parė


»Pikat e karburantit, tatimet vendosin gjoba pėr mosdhėnien e faturave fiskale - Albania

Ervin KOĒI Pikat e tregtimit tė karburantit nė kryeqytet abuzojnė edhe me regjistrimin e xhiros nė kasat fiskale. Pėr ēdo shitje karburanti pėr cilin do klient, ato duhet qė tė japin
- Shtuar 5 vite mė parė


»Sahatėt e energjisė nė dorė tė OSSH, Metrologjia e pafuqishme ti kontrollojė - Gazeta Sot

Drejtoria e Metrologjisė: OSSH sjell vetėm disa matės kampionė qė i pėrzgjedh vetė Zanafilla e grabitjes sė qytetarėve nga OSSH me anė tė matėsve dhe fatur
- Shtuar 5 vite mė parė


»Analiza falas nė klinikėn lėvizėse Vital Truck - Panorama

 “Mė mirė tė parandalosh njė sėmundje sesa ta kurosh atė”. Kjo ėshtė motoja me tė cilėn ka nisur rrugėtimin nėpėr qytetet mė tė mėdha tė Shqipėrisė klinika e lėvizshme Vital T
- Shtuar 6 vite mė parė


»Vendime tė miratuara nė mbledhjen e Kėshillit tė Ministrave   - Keshilli i Ministrave

-Nė mbledhjen e sotme tė Kėshillit tė Ministrave u morėn nė shqyrtim dhe u miratuan vendimet e mėposhtme; V E N D I M PËR
- Shtuar 6 vite mė parė


»Aksidentet rrugore nuk reduktohen me pyetėsorė - Tema

Nga Sadedin Ēeliku Siguria rrugore ėshtė njė problem madhor. Rrugėt e pasigurta, automjetet e pasigurta pėr shkak tė mungesės sė kontrollit teknik, mosrespektimi i rregullave tė trafikut nga shofe
- Shtuar 6 vite mė parė


»Cisternat nė krahė tė pallateve, specialistėt: Rrezik - Gazeta Standard

Ditėt e nxehta tė fundgushtit kanė rritur temperaturėn dhe ankthin e pasigurinė lidhur me enėt nėn presion. Vėmendja jonė kėto ditė ėshtė aq shumė e pėrqendruar pėr tė shuar zjarret e ndezura, por ne
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 27 ->27 0 total_found -> total_found 1 27 ->27 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kontrolli ->kontrolli 0 docs[0] -> docs[0] 1 17030 ->17030 0 hits[0] -> hits[0] 1 21466 ->21466 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 teknik ->teknik 0 docs[1] -> docs[1] 1 18980 ->18980 0 hits[1] -> hits[1] 1 25649 ->25649 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 periodik ->periodik 0 docs[2] -> docs[2] 1 1051 ->1051 0 hits[2] -> hits[2] 1 1328 ->1328

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos