Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Konventa"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Bashkurti: Kosova të shkojë në zgjedhje të parakohshme - BalkanWeb

KOSOVE-Lisen Bashkurti, një ndër diplomatët më të njohur shqiptar, njohës i mirë i çështjeve të rajonit, flet në një intervistë p&eum
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Viktor Gumi: Berisha “hoqi” deputetët e ‘Ligjeve’, pasi rrëzuam ligjin e tij për përgjimet - BalkanWeb

TIRANE- Pas çështjes së përgjimeve të SHISH qëndron ish-kryeministri Sali Berisha. Kështu ka deklaruar, ndonëse në mënyrë indirekte deputeti Vi
- Shtuar 2 javė mė parė


»Manipulimi nė PD, ja si u futėnduart nė kutitė e zgjedhjeve - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Familjarėt e Sali Berishės i futi Lulzim Basha VIDEO Basha i dha 2 javė kohė pėr tė ankimuar rezultatin PD pa alternativė opozitare, vijon linja e vjetėr Konventa, person
- Shtuar 2 javė mė parė


»PD, 1 muaj pa mbledhje grupibojkoti nxeh deputetët opozitar - Shqiptarja.com

Përgjatë një muaji selia e PDsë ka qenë tërësisht e heshtur për nga zhvillimet politike. Ndonëse konventa dy ditore sikure intensifikoi disi aktivitetin e
- Shtuar 3 javė mė parė


»Te gjithe Arbenet ne nje thes - Panorama

e Enjte 2 Tetor 20141220 pm ARTAN HOXHAbrbrĀ  INCIDENTI I KRYERILINDESIT ME ARBEN RISTANINbrEnde pa u shuar jehona8230e pamjeve filmike te grushteve te dy deputeteve rilindes mbi
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kėshilli Kombėtar i PD-sė, nė13 tetor bėhet mbledhja e parė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Nė Kėshillin e PD 30% janė familjarė tė Bashės dhe Berishės  Kėshilli PD, zgjidhet Petraq Milo i BSH e 2 kėshilltarėt e Nishanit PDF- Ja lista me 150 emrat fitues nė Kėshi
- Shtuar 4 javė mė parė


»Nė Kėshillin e PD 30% janėfamiljarė tė Bashės dhe Berishės - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Kutitė, 13 orė nė zyrėn e Bashės Kėshilli PD, zgjidhet Petraq Milo i BSH e 2 kėshilltarėt e Nishanit PDF- Ja lista me 150 emrat fitues nė Kėshillin e PD
- Shtuar 4 javė mė parė


»PAK, Rama garanton shlyerjen e pagesave - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Edi Rama siguroi sot tė gjitha grupet e Personave me Aftėsi tė Kufizuar se Qeveria do tė bėjė ēmos qė para Vitit tė Ri ata tė mar
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ministrat e qeverisė sė Maqedonisė: Nuk ka projekt pėr Radikėn - Keshilli i Ministrave

Konferencė e pėrbashkėt pėr shtyp e Ministrit tė Ekonomisė nė Maqedoni Valon Saraēini, ministrit tė Mjedisit e Planifikimit Hapėsinor
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kallėzim penal Ēefės, lejoidiskriminimin e suedezes - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit PDF-Kallėzimi penal ndaj Elvis Ēefės TIRANE- Shoqata e Avokatėve Anti-korrupsion Shqiptarė ka kal
- Shtuar 5 javė mė parė


»Kallëzim penal Çefës, me mosveprimelejoi diskriminimin e shtetases franceze - Shqiptarja.com

TIRANE- Shoqata e Avokatëve Anti-korrupsion Shqiptarë ka kallëzuar penalisht nënkryetarin e KLD Elvis Çefa cënimin e së drejtës kushtetuese për një
- Shtuar 5 javė mė parė


»Kallėzim penal Ēefės, me mosveprimelejoi diskriminimin e shtetases suedeze - Shqiptarja.com

TIRANE- Shoqata e Avokatėve Anti-korrupsion Shqiptarė ka kallėzuar penalisht nėnkryetarin e KLD Elvis Ēefa pėr cėnimin e sė drejtės kushtetuese pėr njė proces tė rregullt ligjor pėr njė shtetase suede
- Shtuar 5 javė mė parė


»LISBA: Paraburgimi i Fuad Ramiqit, persekutues dhe jodemokratik - IndeksiOnline

LISBA, vazhdimin e paraburgimit për Fuad Ramiqin dhe imamët e Bashkësisë Islame të Kosovës e sheh si një vendim që synon të terrorizojë, tremb
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Konventa Kombėtare e PD-sė, Basha publikon udhėzimin: Brenda 15 shtatorit tė dorėzohen listat - BalkanWeb

TIRANE-Kreu i Partisė Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar udhėzimet pėr Konventėn Kombėtare, i cili do tė mbahet mė datat 27 dhe 28 shtator. Sipas udhėzimit tė bėrė publik nė faqen zyrtare tė PD-sė
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Konventa kombėtare e PD, publikohet udhėzimi i Bashės: 5 % gra dhe tė rinj - Gazeta Shqip

Partia Demokratike ka publikuar ud
- Shtuar 1 muaj mė parė»Projekti i strategjise se sigurise nacionale - Panorama

e Hene 25 Gusht 20141205 pm ROMEO GURAKUQIbrbrĀ  shte nje nga projektaktet e aprovuara me nxitimin e dates 31 korrik 2014 qe pret gjykimin firmen heshtjen ose veton e Presidentit
- Shtuar 3 muaj mė parė


»150 vjet pas Konventes se pare te Gjeneves - Panorama

e Premte 22 Gusht 20141212 pm DIDIER BURKHALTER brĀ  PETER MAURERbrbrĀ  Si sot para 150 vitesh u adoptua Konventa e pare e Gjeneves per Lehtesimin e Kushteve te te Plagosurve dhe
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Si e morri në qafë AKI-ja agjentin e saj? - IndeksiOnline

Telegrafi mëson se agjenti i AKI-së është ekzekutuar nga ISIS, pasi që është dekonspiruar, si pasojë e njohurive minimale të tij rreth terrenit dhe
- Shtuar 3 muaj mė parė< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1742 ->1742 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 konventa ->konventa 0 docs[0] -> docs[0] 1 1742 ->1742 0 hits[0] -> hits[0] 1 2501 ->2501

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos