Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Korporata Elektroenergjitike Shqiptare"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Zyrtare kerkohet rritja e cmimit te energjise nga 1 janari 2014 - News of Albania

brbrOperatori i Sistemit te Transmetimit OST ne Shqiperi kerkon rritje te tarifes se energjise elektrike prane Entit Rregullator te Energjise ERE duke nisur nga data 1 janar e vitit 2014 Kerkesa vjen
- Shtuar 4 javė mė parė


»Bode leter ERE-s per CEZ - Vizion Plus

brbrNe nje kohe kur Partia Demokratike vazhdon te akuzoje qeverine Rama per marreveshjen e pajtimit te arritur per CEZ-in dalin ne drite dokumente qe provojne favorizimin qe qeveria Berisha u beri cek
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Rritet Fierza, Shqipëria eksporton rrymë në Kosovë - IndeksiOnline

Korporata Elektroenergjitike Shqiptare (KESH) po eksporton energji në Kosovë, ndërkohë që reshjet kanë rritur nivelin e ujit në liqenet e hidrocentraleve m&e
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Anulohen koncesionet qė mbahen pėr tregti - Gazeta Shqip

Hidrocentralet Gjiknuri: Qeveria tė rimarrė projektet pėr tė cilat nuk janė gjetur ende paratė pėr ndėrtim
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Skandali me skafin nė HEC-in e Komanit, Gjiknuri: Do denoncojmė ēdo rast abuzimi - BalkanWeb

VAU I DEJES - Situata e vėshtirė financiare nė tė cilėn ndodhet Korporata Elektroenergjitike Shqiptare duket se rrėnjėt i ka tek abuzimet nga pėrfaqėsuesit e saj ndėr vite. Auditi i KESH-it pak ditė m
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Energjetika, “Superfuqia” mbetetnė mėshirė tė 3 gjigandėve - Shqiptarja.com

TIRANE- Hidrocentralet e ngritura pėrpara viteve 1990, do tė vazhdojnė qė tė furnizojnė konsumatorėt shqiptarė edhe gjatė shekullit tė ri. Ndėr Hec-et, tė cilat do tė mbajnė peshėn kryesore tė sistemi
- Shtuar 9 muaj mė parė


»ldquoSuperskafirdquo i HEC-it te Komanit - Top Channel

Korporata Elektroenergjitike Shqiptare ka çuar për ndjekje penale ish-drejtorin e hidrocentralit të Komanit, Arben Cani dhe gjithë kastën drejtuese të këtij HEC-i
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Rama per energjine Situata nje fushe e minuar qe rrezikon fatkeqesine kombetare - ABC News

Kryeministri Edi Rama mblodhi task forcën për energjinë ku foli për një situatë të vështirë përsa i përket humbjeve që sipas tij rrezikon t&
- Shtuar 10 muaj mė parė»Albpetroli qeveria do shlyeje borxhet - Vizion Plus

E diel 07 Tetor 2012 1347 AlbpetrolMe te ardhurat qe do te vijne permes privatizimit te Albpetrolit qe pritet te jene 850 milion euro qeveria ka premtuar te shlyeje detyrimet e prapambetura ndaj komp
- Shtuar 3 vite mė parė


»ERE ndihmon CEZ, KESH do t’i shesė mė lirė energjinė - Ora News

Korporata elektroenergjitike do t`ia shesë energjinë më lirë CEZ-Shpërndarjes për të zbutur borxhin e KESH-it ndaj "CEZ. Në mbledhjen e bordit të k
- Shtuar 3 vite mė parė


»KESH nis eksportin e energjise - ABC News

Gjatë dy javëve të fundit të muajit maj Korporata Elektroenergjitike Shqiptare ka nisur eksportin e energjisë elektrike. Gjatë kësaj periudhe nga eksporti drejt vend
- Shtuar 3 vite mė parė»Reshjet e shiut, rritet niveli i HECE-ve nė vend - Ora News

Përmirësohet situata e prodhimit të energjisë elektrike në vend, si rezultat i reshjeve të shiut. Korporata elektroenergjitike shqiptare bën me dije se reshjet e
- Shtuar 3 vite mė parė


»Sa do te rriten faturat e energjise per vitin 2012 - Shqiptarja.com

Ndersa vitin e kaluar ERE nuk u ka vene veshin kerkesave per rritjen e tarifave te energjise sivjet veshtire se do te ndodhe nje gje e tille. Kjo pasi te gjithe operatoret kane probleme ne rritje nder
- Shtuar 3 vite mė parė»Energjia, import edhe nė mars - Metropol

16/02/2012  Situata e rėndė e motit detyron Korporatėn tė blejė energji edhe muajin tjetėr Zeqo: Jemi duke biseduar pėr tė rritur importin. Kemi mungesė nė rezervėn e energjisė
- Shtuar 3 vite mė parė


»Harasani: Tryeze PS-PS per veshtiresite e KESH Rozeta Rapushi - Koha Jonë

Tryeze mes pozites dhe opozites per te ndihmuar Korporaten Elektroenergjitike Shqiptare. Kete propozoi dje deputeti socialist, Andis Harasani, ish drejtor i KESH. Sipas Harasanit, KESH ndodhet
- Shtuar 3 vite mė parė< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 147 ->147 0 total_found -> total_found 1 147 ->147 0 time -> time 1 0.005 ->0.005 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 korporata ->korporata 0 docs[0] -> docs[0] 1 1820 ->1820 0 hits[0] -> hits[0] 1 2378 ->2378 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 elektroenergjitike ->elektroenergjitike 0 docs[1] -> docs[1] 1 415 ->415 0 hits[1] -> hits[1] 1 475 ->475 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 shqiptare ->shqiptare 0 docs[2] -> docs[2] 1 191296 ->191296 0 hits[2] -> hits[2] 1 381071 ->381071

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos