Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kosove"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Hajde te gelltisim talljet e Vucicit - News of Albania

Transmetuar me 22102014 - 1915 Nga Artur Zhejibr br Drejtor i gazetes Mapobr br Po po shume analiste jane dakord qe Rama te beje nje bohce me keshilla dh
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Dacic cmon Ashton Negociatore objektive - Panorama

e Merkure 22 Tetor 20141323 pm p classwp-caption-text Nga takimi Dacic-AshtonbrbrZevendeskryeministri e ministri i Jashtem serb Ivica Dacic ka vleresuar baroneshen Katerin Ashton
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Media perendimore humbi drejtpeshimin vellai im u lincua - Panorama

e Enjte 23 Tetor 20141223 pm p classwp-caption-text Kryeministri RamabrbrRama Akuzoi vellain tim pa e pyetur su moren me racizmin dhe dhunen fizikebrbrKryeministri Rama tha dje se
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Futbolli ne Ballkan nje shkendije bie ne fucine e barutit - News of Albania

Transmetuar me 23102014 - 1506 Nga Tim Judahbr The Economistbr br Asgje me shume se nje ndeshje futbolli nuk i nxjerr ne siperfaqe tensionet etnike qe zi
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Ish agjenti serb i AKI-së: Para 3 viteve kam lajmëruar kush e vrau Enver Zymberin - IndeksiOnline

Bojan Bozhoviq, i cili thotw se ka qenw agjent i Agjencisw Kosovare tw Inteligjencws, ka dalë me deklarata publike në faqen e tij në Facebook, duke treguar se para 3 viteve kish
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Sejdiu: Jam gati për rikthim - BalkanWeb

KOSOVE-Në nëntor të vitit 2010 humbi garën për kryetar të LDK-së pasi kishte dhënë dorëheqje paraprakisht nga posti i presidentit në shtator t&eu
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Rama Projekti yne Europa Shqiperia e madhe makthi i serbeve - News of Albania

Transmetuar me 22102014 - 0814 Edi Rama Kryeministri Edi Rama eshte shprehur se Shqiperia projekti yne eshte Europa e Madhe ndersa Shq
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Interpoli zbulon foton e kimistes se kokaines - Panorama

e Merkure 22 Tetor 20140911 am p classwp-caption-text Fotoja nxjerre nga InterpoliSSSAbrASSDrejtesia shqiptare i kerkon Kosoves ekstradimin e Valentina Tufines e njohur si 8220tez
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Situata politike në Kosovë, Pack: Haradinaj nuk ka bazë të bëhet Kryeministër - BalkanWeb

KOSOVE-Deputetja gjermane e Parlamentit Evropian, Doris Pack, ka thënë se ai që fiton vetëm 10 % të votave nuk ka bazë të kërkojë të bëhet kryemi
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Hetime ne Kosove per pasurite e zyrtareve - Panorama

e Merkure 22 Tetor 20141232 pm p classwp-caption-text Kreu i ILDKP Shkelqim GanajbrbrZyrtaret e larte shqiptare apo dhe politikanet perdorin Aeroportin e Prishtines per udhetimet
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Rama BE me deklarate fatkeqe Merkel rol te pazevendesueshem - Panorama

e Merkure 22 Tetor 20141126 am p classwp-caption-text Kryeminsitri RamabrbrKryeministri per gazeten gjermane Frankfurter Allgemeine ZeitungbrbrProjekti yne real eshte Europa e Mad
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Internacionalizmi i Lubonjes dhe patriotizmi virtual - Panorama

e Merkure 22 Tetor 20141221 pm MARK MARKUbrbrĀ Ā  Nuk kisha nder mend te perfshihesha ne valen patriotike qe ka perfshire shqiptaret pas ndeshjes Shqiperi-Serbi sikur te mos me ki
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kosova drejt pranimit në Komitetin Olimpik Ndërkombëtar - BalkanWeb

KOSOVE-Kosova pritet të jetë pjesëmarrëse në Lojërat Olimpike të vitit 2016 si shtet në vete. Nga ky vit, sportistët kosovarë pritet të jenë
- Shtuar 3 ditė mė parė


»I dënuari Zharku ofendon rëndë deputetën e LDK-së (Foto) - IndeksiOnline

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK-së, Alma Lama, ka komentuar së fundmi një video të publikuar në Youtube, ku shihet se si anëtar&eu
- Shtuar 3 ditė mė parė


»SHBA Formim te shpejte te institucioneve ne Kosove - Panorama

e Hene 20 Tetor 20141401 pm SHBA u ka kerkuar lidereve politike ne Kosove qe te formojne sa me shpejt institucionet e tyre per te tejkaluar ngercin politik Senatori amerikan Chris
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Serbia Jemi per bisedime me Kosoven - Panorama

e Hene 20 Tetor 20141212 pm Situata politike ne Kosove duket se do te shfrytezohet me se miri prej pales serbe Madje zevendeskryeministri i Serbise Ivica Dacic eshte shprehur se e
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Negociatat si u shty vizita e Rames - Panorama

e Marte 21 Tetor 20141125 am p classwp-caption-text Rama me kryeministrin serb VucicbrbrZbardhen negociatat mes Kryeministrit serb Vucic dhe Kryeministrit Rama per takimin e tyre
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Zgjedhja e kryetarit të Kuvendit, Haradinaj: Përgatitemi të sqarojmë anën ligjore - BalkanWeb

KOSOVE-Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, thekson sot se po përgatitemi të sqarojmë anën ligjore për të vazhduar zgj
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Marshi i nxėnėsve kundėr varshmėrive - Kosova Live 360

Qindra nxėnės tė Shkollės Amerikane tė Kosovės (A.S.K) kanė marshuar tė hėnėn pėrgjatė sheshit "Nėna Terezė", kundėr drogės duhanit dhe alkoholit. Ata kėshtu shėnu
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Mitrovice Cana e Xhaka qytetare nderi - Vizion Plus

brbrPer sakrificen e treguar ne mbrojtjen e simboleve kombetare per atdhedashurine e pashoqe ne ruajtjen e vlerave identitare kombetare dhe per guximin e pashembullt ne deshmimin e patriotizmit kryeta
- Shtuar 5 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 13495 ->13495 0 time -> time 1 0.006 ->0.006 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kosove ->kosove 0 docs[0] -> docs[0] 1 13495 ->13495 0 hits[0] -> hits[0] 1 24527 ->24527

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos