Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kosovaret"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Europa League turqit fitojne lehtesisht 4-0 - Vizion Plus

brbrTifozet e Beshiktashit festuan ne Beograd edhe per nderin e Shqiperise dhe Kosoves Keto jane fjalet me te cilat thuajse cdo media turke nis artikujt e saj mbi ndeshjen e luajtur mbremjen e se enjt
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Platini Serbi-Shqiperi e pamundur te evitohej - News of Albania

Presidenti i UEFA-s Michel Platini foli serish per hetimin e ndeshjes mes Serbise dhe Shqiperise duke pranuar se do te kete masa ndeshkuese por duke mbrojtur institucionin qe ai drejton thekson se ish
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Ja pse lejuam Shqiperine dhe Serbine ne nje grup - Panorama

e Hene 20 Tetor 20140910 am p classwp-caption-text Kreu i UEFA Mishel PlatiniSSSAbrASSPresidenti i UEFA-s Mishel Platini foli serish per hetimin e ndeshjes mes Serbise dhe Shqiper
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Platini Ndeshkime te ashpra - Vizion Plus

brbrPresidenti I UEFA-s Mishel Platini paralajmeron denime te ashpra kunder Serbise dhe Shqiperise I ftuar ne emisionin Klubi i se dieles Platini ka shpjeguar se pse nuk ka patur nje short te ndare me
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Pertej nje loje futbolli me Serbine - Panorama

e Premte 10 Tetor 20141223 pm HAMDI JUPEbrbrĀ  U desh te na bjere shorti i futbollit per finalet e kampionatit europian ne nje grup me Serbine per tu kujtuar se jemi dy vende fqin
- Shtuar 3 javė mė parė


»Deshmia e rralle Hitleri kundershtoi pushtimin e Shqiperise nga Italia - Panorama

e Hene 6 Tetor 20141303 pm p classwp-caption-text Ushtare gjermane ne ShqiperibrbrDokument i Sherbimit te Zbulimit Ushtarak AmerikanbrbrGjermania nuk ka pasur asnje synim per te p
- Shtuar 3 javė mė parė


»Kosova ben makation me te mire ne bote - Klan TV

0 brbr brbrNuk ka rendesi se ku shkon ne Kosove rendesi ka qe sa here porosisni makiato do te vije me e mira ne botebrbr brbrKeshtu thuhet ne nje shkrim te agjensise prestigjoze te lajmeve yahooit te
- Shtuar 3 javė mė parė


»Kosova ben makiaton me te mire ne bote - Klan TV

0 brbr brbrNuk ka rendesi se ku shkon ne Kosove rendesi ka qe sa here porosisni makiato do te vije me e mira ne botebrbr brbrKeshtu thuhet ne nje shkrim te agjensise prestigjoze te lajmeve yahooit te
- Shtuar 3 javė mė parė


»Federata serbe bllokon kosovaret - Panorama

e Shtune 4 Tetor 20141411 pm E konfirmon Armand Duka Duhet te jene vetem qytetare shqiptare brbrZbardhet edhe menyra se si do te procedohet me biletatbrbrPasi i tha 8220po8221 pra
- Shtuar 3 javė mė parė


»Thaci Nuk jemi strehe ekstremizmi perkrah SHBA - Panorama

e Merkure 1 Tetor 20141405 pm Kryeministri i Kosoves Hashim Thaci ne nje shkrim per prestigjiozen britanike The Guardian ka refuzuar ta cilesojne Kosoven si nje strehe te radikali
- Shtuar 4 javė mė parė


»Dokumenti si u vra Llazar Fundo me urdher te Enverot - Panorama

e Enjte 2 Tetor 20141215 pm URAN BUTKAbrbrĀ  Historia e intelektualit antifashist qe nuk u rreshtua me PKSHbrbrDokumenti Llazar Fundo u torturua dhe u vra me urdher te Enveritbrbr
- Shtuar 4 javė mė parė


»“Getoja” e Evropës - IndeksiOnline

Të ulur në trotuare skaj rrugës. Disa të mbështetur në shtylla elektrike e të tjerë të ulur në tokë nga lodhja dhe rrezet përcë
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Nga 10 vjet burg per 2 grabitesit ne Rrugen e Kombit - News of Albania

PUBLICITET Prokuroria e Lezhes ka zbardhur skemen e plote te grabitjes se kosovareve qe vinin per te pushuar ne Shqiperi Behet fjale per dy te rinjte Ardit Maxhuni dhe Anton Nikolli te dy nga
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Pas Sirise kosovaret ne luften e Irakut - Top Channel

Pas Sirisë duket se shteti i Irakut është destinacioni i radhës i shqiptarëve të Kosovës, të cilët synojnë të bëhen pjesë e luftës
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Shqiponja me dy koka e 2 Korrikut 1990 - News of Albania

Transmetuar me 03072014 - 0132 Nga Ruben Avxhiubr br 2 Korriku 1990 solli ne Shqiperine komuniste perleshjen e pare masive mes popullit dhe aparatit polico
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Nikoliē: Kosova pjesė dhe djep i Serbisė, nuk do ta njohim kurrė - BalkanWeb

GAZIMESTAN- Serbia nuk do ta njoh kurrė Kosovėn. Kėshtu ka deklaruar sot Presidenti i Serbisė, Tomislav Nikoliē nga Gazimestani. Presidenti serb, sė bashku me delegacionin e tij prej 30 vetash po qėnd
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Ylli Hoxha: E teprova pak kur i thash ‘budallicë’, por u irritova nga zonja Pack - IndeksiOnline

Këshilltari i Vetëvendosjes në Kuvendin Komuna të Prishtinës dhe kandidati për deputet i kësaj partie, Ylli Hoxha është munduar të sqaroj post
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Kosova seshpejti do kete monedhen e saj - Vizion Plus

Kosovaret shume shpejt do te mund ta blejne buke me Dardan Mund te kete edhe emer tjeter por e sigurt eshte se Kosova po behet gati qe te nxjerre ne treg valuten e vet Kosova po pergatitet te
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Tirana nis formatimin - News of Albania

Teksa jane ne pritje te mbledhjes se ardhshme te keshillit bashkiak te kryeqytetit donatoret e sezonit te kaluar te Tiranes jane vene ne levizje per te formuar ekipin e ri citon Supersportbr br Per
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Integrimi, Rama: Pėr PD, procesligjshkrimi, pėr ne ligjzbatimi - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD TIRANE - Kreu i qeverisė shqiptare, Edi Rama, nga konferenca pėr pėrafrimin e legjislacionit me
- Shtuar 5 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 637 ->637 0 total_found -> total_found 1 637 ->637 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kosovaret ->kosovaret 0 docs[0] -> docs[0] 1 637 ->637 0 hits[0] -> hits[0] 1 819 ->819

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos