Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Krezhmet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Rrëshen, lutje dhe mesazhepër festohen e Pashkëve - Shqiptarja.com

MIRDITË - Është përjetuar mrekullisht dje, ritual i bekmit të ushqimeve në katedralen e Rrëshenit, nga ipeshkvi i Dioqezes, monsinjor Cristoforo Palmieri. Para k&eum
- Shtuar 2 vite mė parė


»Rrėshen, lutje dhe mesazhepėr festohen e Pashkėve - Shqiptarja.com

MIRDITĖ - Ėshtė pėrjetuar mrekullisht dje, ritual i bekmit tė ushqimeve nė katedralen e Rrėshenit, nga ipeshkvi i Dioqezes, monsinjor Cristoforo Palmieri. Para kėtij momenti, tė ardhurit e shumtė, kan
- Shtuar 2 vite mė parė


»Rrėshen, lutje dhe mesazhepėr festėn e Pashkėve - Shqiptarja.com

MIRDITĖ - Ėshtė pėrjetuar mrekullisht dje, ritual i bekmit tė ushqimeve nė katedralen e Rrėshenit, nga ipeshkvi i Dioqezes, monsinjor Cristoforo Palmieri. Para kėtij momenti, tė ardhurit e shumtė, kan
- Shtuar 2 vite mė parė


»Ish-kryeparlamentari Potering: Evropa ta shndėrrojė mesazhin e Papės pėr solidaritetin nė njė projekt politik - Gazeta 55

“Evropa ka nevojė pėr njė shpirt tė ri solidariteti, qė tė gjejė ekuilibrin e duhur me parimet e lirisė e tė barazisė”. Kėshtu foli ish-presidenti i Parlamentit Evropian, Hans-Gert Pėterin
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 4 ->4 0 total_found -> total_found 1 4 ->4 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 krezhmet ->krezhmet 0 docs[0] -> docs[0] 1 4 ->4 0 hits[0] -> hits[0] 1 4 ->4

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos